מחשב נייד 4-4.5 אלף - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד 4-4.5 אלף

Blueblood1

Recommended Posts

. מה התקציב המקסימאלי? 4000-4500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אם זה ממש שווה את זה

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? אתן לכם להראות לי אופציות ששוות חריגה

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? תכנות. עבודה עם VMWARE, משחקים מ2016-2017. הרבה תוכנות פתוחות באותו הזמן.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). מזדמן

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינונית

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 6

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא אבל כן חשוב שביוס וכל ההגדרות האחרות יהיו מטופלים כבר.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. מאוד חשוב שמאיפה שלא אקנה, שהשירות תהיה אמינה ועם אחריות מאוד טובה(שלא יטרטרו אותי ויקחו אחריות)

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בהקדם האפשרי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

אני חושב על 16 GB. מן הסתם חובה אבל אני גם רוצה HDD או 512GB וזהו.

את המעבד אני אתן לכם לבחור.

אני חושב שעדיף 15.6 אינצ' מסך אבל שוב אתן לכם להציע לי מה שאתם חושבים לנכון.

-מאוד מאוד חשובה שירות, אמינות החברה ושירות הלקוחות והאחריות של החברה שתספק את האחריות.

חשוב לי גם שלמחשב יהיו ביקורות טובות באמזון/אתרי ביקורות. אני לא רוצה מחשב עם 2.5 כוכבים באמזון עם הרבה תלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב גבולי. או ניידי גיימינג בינוני כדוגמת TUF / 5577 / 7577, 

או IdeaPad 720s 15 בגרסאות עם מעבדים מחוזקים H ו GTX1050, יתכן שתצטרך להוסיף קצת בשביל נפח וזיכרון שרצית. 

גם GTX1050 לא באמת מספיק למשחקים מודרניים, רצוי יותר ולכן אמרתי שהתקציב גבולי. אפשר מעט מעל בגרסאות עם 1060 של Vostro 7570 או Inspiron 7577. 

אם אתה רוצה שירות טוב בארץ האופציה היא ללכת על , אבל הם נחשבים פחות יוקרתיים לעומת הלנובו הזה. 

כתוב קצת יותר בכבוד ולא "אתן" "לא רוצה". כולם פה מתנדבים כפנאי, אף אחד לא חייב לך שום דבר. 

בהצלחה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

אם

כנראה שלא הייתי מספיק ברור בכמה דברים.

1)יש לי רק כבוד למשתמשים שמנסים לעזור. סליחה אם זה נראה אחרת, זאת לא הייתה הכוונה שלי.

2)גיימינג שולי בישבילי. הביצעוים המהירים הכי חשובים לי, אפשר לשים גיימינג בעדיפות תחתונה, לא צריך לשים 33% אחוז מהתקציב על כרטיס גרפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עובד ככה. היות ששימושי הגרפיקה שלך הם גיימינג מודרני יחסית, אזי או שלא ניתן לשחק כלל או שאתה צריך לכל הפחות 1050

תבדוק קצת על אלו שציינתי אם מתאימים לך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

זה לא עובד ככה. היות ששימושי הגרפיקה שלך הם גיימינג מודרני יחסית, אזי או שלא ניתן לשחק כלל או שאתה צריך לכל הפחות 1050

תבדוק קצת על אלו שציינתי אם מתאימים לך. 

תוכל להביא לי לינקים? יש הרבה גירסאות למחשבים האלו עם שינוים של חומרה פה ושם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...