תיקון micro -USB - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

roeesnir

תיקון micro -USB

Recommended Posts

שלום.

יש לי נגן עם הקלטות מאוד חשובות.

\חיבור הUSB נשבר, ואני חושש לנסות לתקן בעצמי. (קניתי בebay מחברים חדשים)

יש למישהו המלצה על מקום / מישהו מקצועי שיוכל לתקן לי?

כמה דבר כזה אמור לעלות?

תודה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

+1

אני ממליץ לך לבדוק מול עצמך כמה ההקלטות שוות לך. אם אובדנן קשה מנשוא לך למעבדה מקצועית שמתמחה בשחזור מזיכרון flash, למרות שזה כנראה יהיה יקר בהרבה ויתרו שתצטרך לשלוח לחול (בכלל לא בטוח שיש בארץ). 

נ.ב. 

אני חושב שיש הקלטה עם גיבוי לענן, אם אתה מתעתד להמשיך להקליט יכול להיות ששווה לך להקדיש ישן למטרה זו. 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ההקלטות לא מאוד חשובות לי, אבל הנגן חדש, ותקין לחלוטין.

הוא נדלק עדיין, כי לא נגמרה הסוללה, ורק השקע נשבר.

אני יכול לנסות לתקן בעצמי, אבל חבל לי על ההקלטות אם לא אצליח, אז חשבתי שאם מישהו מקצועי יוכל לתקן לי (עד 100 ש"ח), אשקיע את הכסף.

זה תיקון שאמור לקחת 5 דקות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

צר לי אבל אני לא חושב שמישהו מקצועי יקח עבודה כזו בסכום של 100 ש"ח 

זה לא מוצר נפוץ שמתקנים במעבדות תיקונים (אני מניח שלמעבדת תיקון סלולרים יהיה כזה שקע)

ולכן יגבו ממך סכום שגובים עבור החלפת שקע טעינה בטלפון סלולרי... אם בכלל יסכימו לתקן כזה דבר ... 

אני לא עוסק בזה בתור מקצוע אבל אלקטרוניה זה תחביב די רציני אצלי 🙂

אז אם אתה נמצא באיזור אשדוד אני מוכן לעזור ולנסות להחליף את השקע (ללא תשלום כמובן) 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני דר בעזריקם ... 10 דק נסיעה מאשדוד (אני כותב אשדוד כי מושבים קטנים לא אומרים הרבה לאף אחד מבחינת מיקום בארץ)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

לחשב מסלול מחדש: ייצור השבבים של אינטל סובל מעוד עיכוב – והחברה תשקול סיוע חיצוני

יצרנית השבבים נאלצת להודיע למשקיעים שלה כבר עכשיו על עיכוב של חצי שנה לפחות במעבר אל תהליך ייצור מתקדם של 7 ננומטר - ועל גישה עסקית חדשה שלא תפסול על הסף שימוש בייצור שבבים חיצוני במסגרת חלק מהמוצרים

קרא עוד

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר