תאימות כרטיס RAM ללוח אם של אינטל DH67BL וביחס לחומרה אחרת - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאימות כרטיס RAM ללוח אם של אינטל DH67BL וביחס לחומרה אחרת

Firm

Recommended Posts

ציטוט של Firm

הדלקתי את המחשב באמצעות דיסק הצלה (כשהדיסק קשיח מחובר) ונראה שאותה הבעיה של אי חיבור רשת בהדלקת המחשב עודנה קיימת, עד לאחר Reboot. 

אם הבעיה של ההתחברות לרשת קיימת גם במערכת הפעלה אחרת הרי שאפשר לפסול את מערכת ההפעלה הנוכחית שלך כגורם לבעיה וכן אפשר להסיק שמדובר בבעיית חומרה כלשהי.

ציטוט של Firm

המחירים אכן ירדו וכיום ניתן להשיג ביצועים כפולים, בפחות מחיר.

א. רק שיהיה ברור - אילו המחשב שלך היה תקין לא הייתי ממליץ לך לבצע שדרוג בכ-2000 ש"ח. 

ב. הסיבה שהצעתי דווקא מעבד כמו ה Ryzen 5 2600 ולא מעבד כמו ה i5-8500 היא שאני מעדיף תמיד להתקדם בכל הפרמטרים כאשר מבצעים שדרוג, ובמקרה הזה - להגדיל גם את מספר הליבות הלוגיות במחשב (כרגע יש לך מעבד עם 4 ליבות פיזיות ו-8 לוגיות, ה Ryzen 5 2600 ייתן לך 6 ליבות פיזיות עם 12 ליבות לוגיות ואילו ה i5-8500 ייתן לך "רק" 6 ליבות פיזיות ולוגיות). כמובן שגם בחירה במעבד כמו ה i5-8500 לא תהיה טעות מבחינה שידרוגית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר, אני לא כל כך מהר אקנה מחשב חדש לפני שאמצה את מלוא הבדיקות האפשריות, מה גם שיש לי חלופי. 
פשוט כאב לי שמחשב שנקנה באלפי שקלים רק לפני מספר שנים, התקלקל מעט אחרי תום תקופת האחריות שנתנה החנות, שהתכחשה, למשל, למוטבע על מודול הזיכרון "אחריות לכל החיים" וטענה לתקופת אחריות מוגבלת מטעם היבואן.
תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Firm

החנות, שהתכחשה, למשל, למוטבע על מודול הזיכרון "אחריות לכל החיים" וטענה לתקופת אחריות מוגבלת מטעם היבואן.

גם אם החנות לא נותנת אחריות לכל החיים על הזיכרון זה לא סוף הסיפור - אפשר תמיד לנסות ולפנות ישירות ליבואן או אפילו ליצרן (במקרה זה - Transcend). סביר להניח שהיצרן ייתן לך פתרון כלשהו - בד"כ היצרן יציע לך לפנות לחנות/המוכר ואם זה לא עוזר - אז ליבואן או למפיץ (במקרה הזה - כנראה שמדובר בקבוצת ח.י.). ייתכן שתגיע למצב שבו תצטרך לשלוח את הזיכרון התקול ליבואן או אפילו ליצרן בחו"ל ויעבור זמן מה עד שתקבל חלופי/חדש, מה שאומר שבינתיים תישאר רק עם 4GB של (אלא אם כן תקנה נוסף). שים לב - אם הזיכרון שלך הוא ערכה (סט/kit) יכול להיות שתידרש לשלוח את כל מודולי הזיכרון שלך, מה שאומר שאתה עלול להישאר בלי כלל עד שהזיכרון יחזור מהיצרן. בכל מקרה - אל תתייאש - עם קצת עבודה תוכל לממש את האחריות על הזיכרון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הנ"ל ניתן לממש גם אחריות על מעבד שבא עם "אחריות לכל החיים" ובדרך כלל נפוצים יותר סיפורים על כאלה שנתקלו בקשיים כשבאו לממש את אחריות הנצח המדומה (ומשום כך נמנעתי מלפנות ליבואן ישירות עד עתה ובייחוד כאשר חשבתי שמדובר רק ברכיב אחד שעלותו אינה כעלותו המפולפלת של מעבד). בכל זאת, כעצתך, אנסה לפנות אליהם.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Firm

לפי הנ"ל ניתן לממש גם אחריות על מעבד שבא עם "אחריות לכל החיים"

אני לא חושב שיש מעבד עם אחריות לכל החיים - כל המעבדים הביתיים מהעשור וחצי האחרון (לפחות) מגיעים עם 3 שנות אחריות.

ציטוט של Firm

כעצתך, אנסה לפנות אליהם.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...