דף משבצות בקובץ PDF - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דף משבצות בקובץ PDF

OrBen91

Recommended Posts

שלום לכולם, לא ידעתי איפה לפתוח את הפוסט הזה אז פתחתי אותו פה, אם יש פורום מתאים לכך אשמח שתעבירו את הפוסט.

אני משתמש בקובץ PDF של דף משבצות עם בלימודים, בעזרת לוח גרפי אני כותב על הדף משבצות.

הבעיה היא שהביאו לי דף משבצות ששוקל 23 מגה, כשאני כותב בכמה דפים, ושומר כקובץ אחד בפוטשופ באיכות גבוהה, הקבצים שוקלים הרבה (13 מגה ל-3 דפים).

אם אני בוחר באיכות נמוכה, הגודל נהיה נורמלי לקובץ PDF אך האיכות יורדת. מישהו אולי יודע איך לבנות דף כזה במשקל יותר נורמלי שלא יוריד מהאיכות שלו?

צירפתי תמונה כדי שתבינו במה מדובר.

ללא שם.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OrBen91

לא ידעתי איפה לפתוח את הפוסט הזה אז פתחתי אותו פה, אם יש פורום מתאים לכך אשמח שתעבירו את הפוסט.

לפורום מעבדים, לוחות-אם וזכרונות הנושא הזה לא שייך. אני חושב שהוא מתאים יותר לפורום תוכנה ולכן אני אעבירו לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

הורדת את הקובץ הלא נכון,היית צריך להוריד את ה-Win32 binaries

תודה!

אבל התוכנה הזו לא מתקרבת ליכולות של מבחינת קיצורים וכו'.. מה גם שהתרגלתי לפוטושופ.

יש דרך ליצור דף משבצות איכותי בפורמט PDF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרכים אבל הן לא בפוטושופ מה שאומר שתצטרך להתרגל בכל מקרה לתוכנה חדשה.

תנסה את זה: https://www.squidnotes.com/ תיקון - אני רואה שכבר אין גרסה לווינדוס

או שתעבור לתוכנת גרפיקה וקטורית כמו illustrator למרות שכמו זה כלי כבד שהיעוד שלו הוא הרבה מעבר לכתיבת רשימות בשעור 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

למה לשמור כ-PDF? זה הרי תמונה לא? נסה כ-GIF או PNG ובדוק מה הגודל.

עשיתי ניסוי, שמרתי כל דף בנפרד כ-PNG, ולאחר מכן כל הרצאה איחדתי לPDF, פגע אולי טיפה  באיכות אבל לא מורגש בכלל,

והגודל יצא 2.3 מגה לעומת 16 מגה, הבדל מטורף, אבל זה מתיש לעשות כל פעם את הפעולה הזו .. מכיר תקציר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Amir S

היי,

צירפתי את הקובץ שאני הכנתי לעצמי, ואני עובד איתו. (שוקל 8kb)
השוליים האדומים קצת מוזרים, אבל אולי זה יעזור לך :)

1_Page_Grid_Empty.pdf

משום מה הוא מראה לי אותו בצורה כזאת בפוטושופ, בכל מקרה הסתדרתי, תודה על הניסיון לעזור!

AA.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...