כרטיס מסך חדש - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך חדש

Rockstatement10

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הייתי קונה היום 1060 חדש עם אחריות מלאה בישראל מעל 1100 ש"ח.

אני מקווה שחנויות פשוט יתקעו עם עודפים גדולים במלאי אלא אם כן יורידו את המחירים המגוחכים האלה.

נכון לשנת 2018 כרטיסי ביניים ל FHD צריכים להיות מתומחרים באיזור ה 1000 ש"ח בישראל.

כרטיסי "מעבר" ל 1440P כמו 1070 ו V56 צריכים לעלות באיזור ה 2000 ש"ח לכל היותר ( מחירי הארץ, לא חו"ל ).

לכל החדשים ו\או המתעניינים ברכישה וזקוקים לייעוץ : לא לקנות במחירים האלה, חבל על הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

לא הייתי קונה היום 1060 חדש עם אחריות מלאה בישראל מעל 1100 ש"ח.

אתה יכול לקנות GTX 1060 מאמאזון ב-350 דולר לפני תשלומים נוספים.

גם כשזול פה יחסית החנויות חוטפות תלונות מהמרדן הממוצע.

הכרטיסים לפחות היו פה בסטוקים יפים, כל המדפים בכל הרשתות בחול היו ריקים לחלוטין למשך שבועות ארוכים.

דברים "צריכים" לעלות XYZ ולא ABC כבר שנה. אז מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אתה יכול לקנות GTX 1060 מאמאזון ב-350 דולר לפני תשלומים נוספים.

גם כשזול פה יחסית החנויות חוטפות תלונות מהמרדן הממוצע.

הכרטיסים לפחות היו פה בסטוקים יפים, כל המדפים בכל הרשתות בחול היו ריקים לחלוטין למשך שבועות ארוכים.

דברים "צריכים" לעלות XYZ ולא ABC כבר שנה. אז מה.

ברור שהם בסטוקים יפים, המחירים בהתאם.

אין קשר למרדן הממוצע. אני אישית קונה, מרוצה וימשיך לקנות בעתיד מתי שאצטרך משהו מ KSP - הסניף הקבוע הקרוב אליי.

אז מה ? ממליצים לאחרים לא לקנות, בשביל זה יש פורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1450 שקלים כיום הוא מחיר סביר בהחלט ומתאים למי שעכשיו צריך GTX 1060.

להגיד לאנשים "אל תקנה, אולי יצא בחודשים הקרובים כרטיס יותר טוב עבורך" הוא לא פתרון טוב לאנשים שצריכים פתרון עכשיו.

בהתחלה יושקו כרטיסים יקרים, ומי לעזאזל יודע מתי בכלל יגיע מחליף ל-GTX 1060. כרגע, לדעתי זה כן זמן טוב ללחוץ על ההדק כשזה מגיע לרכישה מהסוג הזה. כרטיסים גבוהים יותר? זה כבר בספק

שוב - רוב תקופת ההתיקרות - הייתה משתלמת יותר מארה"ב ראש בראש. הם חטפו שם שיתוק מלא לשוק הזה.

אם אתה מעדיף ללכת לסניף של KSP ולשלם 300 שקל יותר מאשר להזמין משהו עם משלוח היום למחר, תתבשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון בכללי לקחת מקרה פרטני של אחד שצריך כרטיס עכשיו ברגע זה כי - הוא באמת צריך.

או לקחת מקרה אחר של אחד שמשך עם 5870 עד היום והוא יכול למשוך עוד שנתיים..

אני מדבר בגדול על המצב, על המחירים הנתונים ביחס לביצועים של הכרטיס לשנה הנוכחית ולמחירי ההשקה.

לא הייתי מתקרב אפילו בצחוק ל 1060 במחירים האלה של . מי שיכול למשוך - שימשוך, מי שחייב לקנות - שיקנה.

1450 ש"ח זה 1070GTX משומש במצב שהשוק אמור להתאושש ממכת הכורים. ההמלצה למי שיש אלטרנטיבה

לחכות\למשוך\להיות מורד.. לא משנה, תהיה מבחינתי : לא לקנות חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אתה יכול לקנות GTX 1060 מאמאזון ב-350 דולר לפני תשלומים נוספים

לא מבין איך זה משתלם.

אם כרטיס עולה 350$ ותוסיף משלוח נגיד 50$ (לא בדקתי ,מניח פחות או יותר לפי ניסיון) ועל זה תוסיף מע"מ

יוצא בערך 1650 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...