כרטיס מסך חדש - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך חדש

Rockstatement10

Recommended Posts

כמה יעלה במינימום כרטיס מסך שחזק משמעותית מאשר HD7970 שיש ברשותי כרגע?

הספק הוא סיסוניק 520W.

לאחרונה הוא מתחמם ולפעמים מתקרר לא יודע מה הסיפור שלו, לפעמים מגיע ל-90 מעלות והמחשב נכבה ולפעמים הוא קריר על 50 מעלות...

המעבד הוא i3 2100, אגב הגיע זמנו של המעבד הזה כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע מה אתה מחשיב כמשמעותי אבל הנה השוואה יפה שערך סטיב לא מזמן ואני ממליץ לך לראות.

https://www.youtube.com/watch?v=svxzrs8Dtq8&t=495s

בגדול פחות מ GTX1060 לא יהווה שיפור משמעותי לדעתי , כרטיס כזה עולה היום 2000 שקל , נדמה לי שאפשר למצוא מקומות שמוכרים ב 1500 אם קונים מחשב חדש. בכל מקרה המעבד שלך יגביל מאד כרטיס כזה וגם היום הוא מגביל את הכרטיס הנוכחי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך שם לך מעצור בשדרוגים עתידיים, זה כרגע המצב בכל מקרה.

הייתי אומר בזהירות (למרות שאני בטוח שכבר אמרתי את זה) שבמלא מקרים הוא אפילו מגביל את ה HD 7970 שלך, בקלות.

מציע טיפול טרמי מלא לכרטיס שלך. ניקוי גוף הקירור + מריחה מחדש של משחה יכול לעשות פלאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע שרב הזמן הכרטיס קר, משהו מוזר לי פה.

המחשב שלי לא מפוצץ באבק גם.

פשוט לפעמים הוא ממש מתחמם (כמעט ולא קורה) והמחשב פשוט נכבה בלי הודעה מוקדמת.

בעבר היה לי קטע גם שהמאווררים לא הסתובבו אבל בעזרת SPEEDFAN הצלחתי לסדר את זה איכשהו... ניראלי הקירור שלו נדפק.

באמת המינימום לשדרוג משמעותי הוא 2000 ש"ח? זה מטורף, הכרטיס שלי באמת טוב גם ביחס להיום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שבאמזון הכרטיס 1060 עולה 1000 שקל בערך.

והרזולוציה שלי היא QHD.

אני האמת מסתדר איתו סבבה אני לא כבד, אבל פשוט לא יודע למה הוא מתחמם בגלל זה חשבתי אולי להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גירסת ה 3 גיגה ביט ,לא השיפור המשמעותי שביקשת.

גירסת ה 6 גיגה עולה כ 2000 שקלים ושם השיפור כבר מתחיל להיות יותר רציני.

בכל מקרה לדעתי לא תשים לב להבדל גם אם תקנה 1050TI שעולה אפילו פחות , המעבד שלך יגביל כל כרטיס שתקנה

חוץ מזה המחיר הסופי שתקבל מאמזון הוא בחיים לא יצא 1000 שקל ,אחרי משלוח ומיסים זה יצא יותר יקר מבארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

זה גירסת ה 3 גיגה ביט ,לא השיפור המשמעותי שביקשת.

גירסת ה 6 גיגה עולה כ 2000 שקלים ושם השיפור כבר מתחיל להיות יותר רציני.

בכל מקרה לדעתי לא תשים לב להבדל גם אם תקנה 1050TI שעולה אפילו פחות , המעבד שלך יגביל כל כרטיס שתקנה

חוץ מזה המחיר הסופי שתקבל מאמזון הוא בחיים לא יצא 1000 שקל ,אחרי משלוח ומיסים זה יצא יותר יקר מבארץ

מאיפה הקרצת את המספרים ההזויים האלו? יש 1060 6gb ב1500 בארץ עכשיו מעבר לזה שכמו שנאמר לפותח הדיון המעבד שלו מגביל את כרטיס הנוכחי ויגביל כל כרטיס עתידי כך שאולי עדיף לנקות את הקירור של הכרטיס הנוכחי ולחשוב על שדרוג שילוש ואולי בדור הבא להחליף כרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...