Work Log: Black Mamba - עדכון עמוד 10 - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Work Log: Black Mamba - עדכון עמוד 10

SOLIDUS SNAKE

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנה פאנל קדמי שאני מתכנן כבר כמה ימים - מטאתו לתפעל את על המארז מבחינת תאורה תצוגה וקירור:

יש לי כבר מסך LCD 5" וכמה רכיבים אלקטרוניים (12 מפסקים ונגדים לרוב) וכמובן פאנל שךיטה למאוררים המסוגל לשלוט על 20W כל ערוץ.

מה שאני מבקש זה למצוא עוד שימושים למפסקים מאחר ומצאתי רק 5 שימושים ויש עוד 7 אחרים ללא שימוש, ואם אתם רוצים גם הערות על העיצוב עצמו.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירטוט ממש ברור  ;)

מה שאני מבקש זה למצוא עוד שימושים למפסקים מאחר ומצאתי רק 5 שימושים ויש עוד 7 אחרים ללא שימוש

אוליי בנתיים תשים את ה- 7 מפסקים בצד (אלה שאתה לא צריך) אוליי תזדקק להם בעתיד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך FT

אז זה כבר 3 מאוררים מקדימה

2 מאחורה

זה 5

תוסיף עוד 2 120 למעלה זה כבר 7

עוד שניים שלוש בדלת זה כבר 10

וה2 הנותרים לקטודות

אצלי מתוכנן 6 מפסקים ואני על tower (במקום 3 מקדימה יש לי 2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה להעביר את המפסק שנמצא בספק לקדימה אבל זה יהיה קצת מטופש לא? :/ ומסוכן אם יש אח קטן בבית...

אם יש לך איזה EL אז גם אותו אפשר לחבר...

אם יש לך איזה פד זוהר אז גם אותו אפשר..

וזהו לאדע :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שהאפשרויות לתאורות שונות הן האפשרויות היחידות בנתיים - אם יש לכם רעיונות אחרים זה מה שרציתי לשמוע - משהו שאף אחד לא עשה משהו שתמיד רציתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מסך זה ? PSONE ?

למה הזמנתי אחד לפני כמה ימים מאיביי ואני צריך תמידות שלו כדי להמשיך .. אז אם כבר יש לך .. מה המידות ? אורך רוחב גובהה והבקר שמאחורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עולה כזה LCD של PSONE ב-EBAY? כמה משלוח?

ובקשר למפסקים, ממש ממש ממש מיותר כל כך הרבה מפסקים, ראיתי בחו"ל פרויקטים ממש מיוחדים ובאף אחד לא השתמשו בכל כך הרבה מפסקים. להיפך, ככל שתשתמש בפחות כך המארז יראה מקצועי ונקי יותר.. תחשוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the PSONE was bought for 60$ ,

משלוחה לארץ זה בערך 80-100 דולר נוספים .. אני מזמין דיי הרבה חלקים ושם אותם בבית של בן דוד של חבר ככה שאני אעשה משלוח לכולם בייחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...