Work Log: Black Mamba - עדכון עמוד 10 - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Work Log: Black Mamba - עדכון עמוד 10

SOLIDUS SNAKE

Recommended Posts

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני זוכר שבשיעואי מלאכה בחטיבה הינו עובדים עם פלסטיק והיה שולחן כזה שיהיו בו הרבה כלים לקיפוף וניפוח פרספקס - אם לא תצליח להשיג גישה לכזה נסה גוף חימום ארוך כאורך הדלת ואיתו תחמם את הפרספקס או עם פן (אבל החימום שלו נקודתי מדי לפי דעתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייב חריטה - בקישור שצירפתי מקודם יש דוגמא לאיך יוצרים דוגמא מוארת ללא חריטה.

בנוסף אתה יכול גם להכין דוגמא חתוכה מקרטון - כאילו אתה עומד לצבוע את הסמל (לחתוך עם סכין יפנית בקרטון לא יהיה כ"כ קשה...) ואח"כ לרסס עם ספריי שמיועד ליצירת אפקט של חריטה - תוצאות מדהימות בשביל מאמץ קטן מאוד!

איזה ספריי זה בדיוק ?

איפה אפשר לקנות אותו ?

וכמה הוא עולה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הנה כמה של מה שעשיתי הבוקר: חיתוך מעגלי (ללא כוס) של הפרפקס, בעזרת מקדחה ושיוף המעגל על ידי דרמל.

בקשה : (או ליתר דיוק פטנט של מישהו) מה לעשות עם החוט של המאורר כשפותחים את הדלת ? הוא מריע לפתיחה נוכחה

התמונות :

P1010001.JPG

P1010002.JPG

P1010003.JPG

P1010004.JPG

P1010005.JPG

P1010006.JPG

P1010007.JPG

P1010008.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלב הבא הוא הספק : סליבים שחורים של VANTEC שיגיעו בקייץ וראשים של VANTEC בצבע ירוק + קטודה UV + אולי גם FAN BUS ובסוף בסוף מאורר גג והחלפת כל המאוררים למשהו יותר חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחצאי התמונות שאני רואה נראה נחמד.

תקטין את התמונות לרזולוציה כמו 500X700 כדי שאני בכל רזולוציה יהנו מהתמונות שלך. מי שיש לו רזולוציה קטנה מהתמונות רואה חלק מהתמונה בגודל הרזולוציה שלו.. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ספריי זה בדיוק ?

איפה אפשר לקנות אותו ?

וכמה הוא עולה ?

וואו סורי - שכחתי מזה לגמרי, אנסה למצוא בהמשך את מה שנשאר מהספריי הישן שלי ואנסה ליצור הדגמה קטנה - בערך ב24:00 אני חוזר לדירה - מקווה שאני אמצא אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד מאוד :), אם אפשר צלם תמונה יותר ברורה של החיתוך בפרספקס

בקשר למאוורר, האפשרות הפשוטה ביותר לדעתי היא פשוט להאריך את החוט שלו ככה שהוא לא ימתח כשתפתח את הדלת ואז לא תהיה בעיה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...