200 מגה בהוט + Archer C7 - פינגים גבוהים (מהירויות הורדה/העלאה תקינות) - עמוד 8 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

200 מגה בהוט + Archer C7 - פינגים גבוהים (מהירויות הורדה/העלאה תקינות)

red4ever

Recommended Posts

אז אחרי כ-48 שעות, הפינג שוב בשמיים (אם אפשר לקרוא לזה בכלל פינג - כי ב-speedtest פעם הפינג ממש גבוה ופעם הוא לא מופיע בכלל, כאילו ממתין לבדיקה ולא קורה כלום).

מחר אתקשר להוט ואדרוש ניתוק או פתרון מלא לתקלה הזו. נמאס לי לגמרי מהסרט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני רכשתי את ה C7 ועשיתי כל מה שרשום כאן, אך אני לא מקבל 200 מגה וכן הקליטת WIFI חלשה כשמתרחקים מהראוטר (לכן קניתי את ה C7).

התקשרתי להוט והם אומרים שיש בעיה בציוד וצריך להגיע טכנאי  (טכנאי כבר היה כאשר התלוננתי על WIFI חלש ואמר שהציוד תקין אלא שהממיר של חלש בקליטה ושהוא ממליץ לי לחבר ראוטר חיצוני).

אמרתי להם שישדרגו לי ל הוטבוקס 2 אך הם טוענים שאין במלאי כבר יותר משבוע (נשמע שמשקרים כיוון שהרי אתה קיבלת אתמול..)

יש משהו שאולי פיספסתי בהגדרה?

ההוטבוקס מוגדר כמודם, ביטלתי DHCP והממיר מחובר לראוטר וישנה גלישה במהירות 60 הורדה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כמה אתה מקבל בחיבור קווי (GBE) של מחשב ישירות להוטבוקס? זה המדד לבעיה בתשתית או בהוטבוקס. תתקדם עם זה מול הם לא יפתרו לך בעיות של ה C7. 

ב. למה ביטלת DHCP? אם ההוטבוקס במצב Bridge ה DHCP צריך להיות מופעל בראוטר. 

ג. מה זאת אומרת חלש בקליטת wifi? באיזה טווח מדובר? בכמה המהירות יורדת בהשוואה למרחק קצר, כמה קירות יש וכו? ה C7 חזק יותר מההוטבוקס אבל הוא לא מטאטא קסמים. אם יש בעיית כיסוי אתה צריך עוד נקודות גישה, בפרט אם יש ממד באמצע. רצוי בחיבור קווי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...