מחשב כאילו עובד אבל לא מייצר כוח - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב כאילו עובד אבל לא מייצר כוח

ran_cohen

Recommended Posts

אם אני מדליק את המחשב, שניה אחרי שלחצתי על כפתור ההדלקה האור מעל כפתור ההדלקה נדלק, ואני יכול להוציא את כונן הדיסקים או האור במקלדת נדלק.

10 שניות אחרי שהאור נדלק, אני לא יכול להחזיר פנימה את הכונן. בנוסף, המסך שלי מציג: No video detected. Enter sleep mode".

כלומר כאילו המחשב עובד (האור נשאר דלוק), אבל לא מוציא כוח החוצה. מה יכול לגרום לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

סליחה, לא הבנתי כלום.

מה זה מוציא כונן ?

תנסח בצורה אחרת / יותר ברור  בבקשה.

יש כפתור מלבני קטן בחלק העליון של המארז. לחיצה עליו גורמת להוצאת ה CDROM החוצה. שלי יוצא פעם אחת, אבל לא נכנס פנימה כאילו למחשב "אין כוח" להכניס אותו. גם המסך מסמן כאילו לא מגיע אליו INPUT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב עבד. הוא יצא מהחשמל כדי להוסיף מתג חשמל במתג שמעליו. המחשב מחובר למפצל של 5 שקעי חשמל. מזגן מחובר לשקע ועובד. גם המסך. גם מטען לאנדרואיד. המחשב רק חצי עובד.

נקנה לפני כשנתיים עם מפרט סביר.

לא ביצעתי שינויים אחרים.

כפי שניתן לראות בתמונה, יש מתג חשמל ושקע שמחובר ל6 מפצלים. הוספתי מתג מרוחק לכן נאלצתי להוציא את המחשב מהחשמל. כמו שניתן לראות מחוברים עוד 5 מכשירים, בהם מסך, מפזר חום, מטען ומזגן - כולם עובדים.

https://imgur.com/a/lRXek

עריכה: אני חייב לציין שעכשיו ניסיתי להדליק שוב את המחשב, ורעש חזק יוצא ממנו.

עריכה2: אחרי שניקיתי אבק עם פן, הצלחתי להוציא את ה CDROM, אבל עדיין יש רעש חזק. אם אני מדליק את המחשב כאשר המחשב שוכב, אין רעש מוזר אבל המסך עדיין לא נדלק.

כאשר ניקיתי הרבה אבק, אין רעש מוזר גם כשהמחשב עומד, אבל עדיין המסך לא נדלק :cry:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רן, בלי קשר לתקלה, מאוד מאוד מסוכן לחבר גם מפזר חום וגם מזגן לאותו המפצל ולהפעיל את שנייהם יחד זה עלול לגרום לחימום המפצל ואף לשריפה!

מבקש ממך, לבטיחותך, לחבר את מפזר חום לשקע אחר.

רצויי שהמזגן, המפזר חום יחוברו כל אחד לשקע נפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קיימת הארקה בשקע אז לדעתי יהיה קצר עוד לפני שתיהיה שריפה, אבל בכלל לא מומלץ לחבר כלכך הרבה מכשירים לאותו השקע ובטח שלא מכשירים כמו שציינת עם הספק מאוד גבוה (כמו מזגן, מחשב ומפזר חום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

אם קיימת הארקה בשקע אז לדעתי יהיה קצר עוד לפני שתיהיה שריפה, אבל בכלל לא מומלץ לחבר כלכך הרבה מכשירים לאותו השקע ובטח שלא מכשירים כמו שציינת עם הספק מאוד גבוה (כמו מזגן, מחשב ומפזר חום).

לא הייתי מהמר על כזה דבר בבטיחות של אנשים, מה גם שהאזור שעשויי להתחמם הכי מהר יהיה בחיבורים של השקע/תקע שם המוליכים קשיחים ומקובעים כך שרוב הסיכויים שלא יגרמו לזליגה והארקה/קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...