רק אני שמעתי על GTX2080 אמפרה שמוכרז(?) בקרוב - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק אני שמעתי על GTX2080 אמפרה שמוכרז(?) בקרוב

omertgm

Recommended Posts

ציטוט של djelectric

וגה יעילה משמעותית כש-AMD

השאלה היא האם היא יעילה מספיק ? לפי הדוגמא שהבאתי נראה שכן.. (עד +- כרטיס מסך1050) אבל rx570+ כמעט ואין , ואלו שיש ... לא שווים במיוחד (לעומת 1060)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון. כי יעילות ארכיטקטונית זה שם המשחק, זה הקלף שמנצח סדרה של . זה מה ששם אותה בלפטופים, במחשבי מיני, ובכרטיסי מסך שקל וזול לייצר, הן בלוחות עצמם והן בקירורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על יעילות ....

המוח האנושי צורך כעשרים וואט במהלך פעולה מאומצת.

זה אותו מוח שמתכנן ומייצר את מחשבי העל החזקים ביותר,

שלצד חוזקם החישובי, עדיין מתקשים בדברים אלמנטריים שמוחנו

עושה כבדרך אגב.

כמובן שמיותר להרחיב את הדיבור על צריכת האנרגיה של אותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

במהלך פעולה מאומצת

מעניין מאוד. למרות שרוב הזמן , המוח לא נמצא בפעולה מאומצת מה שנקרא "מערכת 2" (thinking fast and slow) , למרות , שגם בהייה אקראית מעייפת , מעניין כמה אנרגיה צורך בפעולה "יומיומית" אני מניח שההפרש , קטן מאוד. וזה דווקא מעניין 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

אם כבר מדברים על יעילות ....

המוח האנושי צורך כעשרים וואט במהלך פעולה מאומצת.

זה אותו מוח שמתכנן ומייצר את מחשבי העל החזקים ביותר,

שלצד חוזקם החישובי, עדיין מתקשים בדברים אלמנטריים שמוחנו

עושה כבדרך אגב.

כמובן שמיותר להרחיב את הדיבור על צריכת האנרגיה של אותם מחשבי על.

כדי לטחון את כמות המספרים שמחשבי העל טוחנים בעזרת כוח עיבוד של האדם הממוצע, אתה תצטרך כמות לא סבירה של כוכבי לכת דמויי הארץ שבכל אחד מהם אוכלוסייה כמו בכדור הארץ שלנו. אני משוכנה ש"צריכת החשמל" של כל המוחות האלו יחד תעלה לעין שיעור על זו של ...
אבל בדיוק כמו מחשבי העל האלו, גם המוח שלנו התפתח לעשות בצורה יעילה את מה שמוטל עליו. כל אחד והמטלה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההכרזה על החדשים ב Nvidia GTC 2018 March 26

שם הארכיטקטורה יהיה  עם שם אלן טיורינג...

כל זה לפי ידיעות  Reuters אז אין על מה להיות סקפטי...

השאלה אם זה יהיה pascal refresh עם או יהיה בנוי על ...

סביר שהיה בנוי על pascal עם כמה שנוים נראה שיפור באחוזים בודדים מול GTX 1080 TI אבל עם שיפור בצריכת חשמל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד טוויסט, עכשיו מדברים שהסדרה הנ"ל בשם "טיורינג" מיועדת מראש ובלעדית לכריית מטבעות.
הם יהיו זולים מכרטיסי מסך למשחקים ואולי האור בקצה מנהרת המחירים המנופחים לגיימרים שכמותנו.

https://www.techpowerup.com/241552/nvidia-turing-is-a-crypto-mining-chip-jen-hsun-huang-made-to-save-pc-gaming

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...