ייעוץ במציאת מחשב עם trackpoint ומעבד דור 8 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ במציאת מחשב עם trackpoint ומעבד דור 8

yannay

Recommended Posts

שלום לכולם,

כרגע יש לי לפטופ מושאל מסוג yoga x1 2nd gen עם 1tb . לצערי אני נאלץ להחזיר אותו השבוע.

אני מרוצה מאוד מהלפטופ ומעוניין בלפטופ דומה, אבל אני מאוד רגיש לביצועים ולא רוצה לרכוש מכשיר עם מעבד דור 7 עכשיו שדור 8 כבר בחוץ.

דבר נוסף הוא שאני מאוד אוהב את הtrackpoint, אני משתמש בו כמעט בלעדית וחושב שאין לו תחליף אמיתי (מסך מגע זה נחמד אבל לא מדויק באותה מידה ובכל אופן אני לא אוהב להרים את הידיים מהמקלדת).

הבעיה היא שכרגע אני לא מוצא אף דגם שאפשר לקנות עם trackpoint (או המקבילות שלו, מה שלא יהיה שמם) עם מעבד דור 8 שיגיע תוך ימים. אמנם כבר הראו את הדור החדש בces אבל עוד אי אפשר לקנות אותו.

האם פספסתי משהו?

האם יש לפטופ ששוקל פחות מקילו וחצי עם דור 8 וtrackpoint?

מסך לא כזה משנה לי, אני צריך את ה-16 גיגה ראם וssd לפחות 512, עדיף טרה

יש לי חבר בארהב שיכול להביא לי לפטופ בתנאי שיגיע עד יום שישי.

יש למישהו רעיונות או הצעות?

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• yannay changed the title to ייעוץ במציאת מחשב עם trackpoint ומעבד דור 8

לדל בסדרות העיסקיות יש אופציה ל-trackpoint צריך לבחור בזה כשבוחרים בסוג המקלדת זה נקרא אצלם dual tracking. בעקרון Lattitude 5290/5490/7390/7490 יכול להתאים לך רק תבחר את גודל המסך הרצוי מה שכן בקונפיגורציה 512GB/16GB כמו שאתה רוצה המחירים יקרים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה. הדגמים הנ"ל אכן מתאימים אבל אי אפשר להשיג אותם תוך יומיים לצערי (חיפשתי באמאזון ובbestbuy).

אאלץ לרכוש אותם דרך חברת שילוח או להמתין.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...