רציתם להוריד לינוקס אבל לא ידעתם מאיפה? - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רציתם להוריד לינוקס אבל לא ידעתם מאיפה?

Mafteah

Recommended Posts

אוקיי אז ככה... יש לי וינדוס איכס פי ואני רוצה בנוסף להתקין לו את ה mandrake 9.2.

יש לי 40 GB שהוא כונן אחד

ועוד 20 GB בכונן אחר

(איטי יותר מה40)

1. איפה מומלץ להתקין את הלינוקס?

2. האם מומלץ להתקין את ה800 מגה או 3 ג'יגה? ומה ההבדל ביניהם מבחינת עבודה?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה המפרט שלך ולמה ה40 איטי יותר (איזה הרדיסק זה)

עקרונית לא מומלץ להיות קיצוניים לשום כיוון, לא להתקין מערכת "ריקה" וגם לא שטויות שאתה לא צריך, אתה עושה התקנה של "מתחילים" ולא "מתקדמים" ובחירת החבילות תיהיה הרבה יותר פשוטה וברורה, אתה תבחר מתוך רשימה מה אתה רוצה להתקין, כמו , תוכנות מולטימדיה, משחקים (לא מומלץ, משחקים מגעילים). וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המפרט שלך ולמה ה40 איטי יותר (איזה הרדיסק זה)

עקרונית לא מומלץ להיות קיצוניים לשום כיוון, לא להתקין מערכת "ריקה" וגם לא שטויות שאתה לא צריך, אתה עושה התקנה של "מתחילים" ולא "מתקדמים" ובחירת החבילות תיהיה הרבה יותר פשוטה וברורה, אתה תבחר מתוך רשימה מה אתה רוצה להתקין, כמו אופיס, תוכנות מולטימדיה, משחקים (לא מומלץ, משחקים מגעילים). וכו...

אמרתי שה20 איטי יותר לא ה 40

בקשר למפרט :

[Os] Windows XP Professional, Service Pack 1 (5.1 - 2600) [upTime] 18hrs 2mins 14secs [MeM] Usage: 194/256MB (75.78%) [CpU] 1- 4, 1794MHz, 512KB (12% Load) [Free FTP Space] 25.06GB/37.26GB [Resolution] 1024x768 32bit 60Hz [Graphic Card] 9550 Secondary [sound Card] [Version] NfO System 1.0.4

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית יכול פשוט לכתוב p4 1.8 + 256mb .

בכל מקרה לא ענית לי על השאלה היותר חשובה, למה הדיסק הקשיח האיטי יותר - הוא איטי.

אחד 7200 ואחד 5400? אחד ATA100 ואחד ATA66 ? מה העניין.. ?

כי אם ה20 גיגה איטי יותר בצורה סבירה ותקינה אני לא חושב שזה צריך לעצור אותך מלהתקין עליו את הלינוקס, אם הוא איטי יותר בצורה שנראת לעין ותורגש בעבודה יומיומית, אז כמובן שעל ה40 גיגה עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית יכול פשוט לכתוב p4 1.8 + 256mb .

בכל מקרה לא ענית לי על השאלה היותר חשובה, למה הדיסק הקשיח האיטי יותר - הוא איטי.

אחד 7200 ואחד 5400? אחד ATA100 ואחד ATA66 ? מה העניין.. ?

כי אם ה20 גיגה איטי יותר בצורה סבירה ותקינה אני לא חושב שזה צריך לעצור אותך מלהתקין עליו את הלינוקס, אם הוא איטי יותר בצורה שנראת לעין ותורגש בעבודה יומיומית, אז כמובן שעל ה40 גיגה עדיף.

הכונן c: הוא בעל 40 ג'יגה ומהיר יותר אני לא יודע אם אני עונה לך מספיק על השאלה ששאלת אבל הנה השם שלו :

WDC WD400BB-00CAA1

כונן d: בעל 20 ג'יגה והאיטי יותר והנה השם שלו :

WDC WD205AA

אם אתה רוצה יותר פרטים תגיד ואני אביא לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

שלום הורדתי את ה Fedora , 4 דיסקים. יש לי 2 הארדיסקים. אחד של 40 GB ואחד של 160

אני מתכנן להתקין את הלינוקס על ה40.

שמעתי שההתקנה עצמה של הלינוקס לא הכי פשוטה. יש איזה מדריך או משהו כזה שיוכל לעזור לי ?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים יש לי 2 כוננים, אחד זה 40 GB ואחד זה 160 GB

התקנתי על ה40 GB את ה FC4 והכל היה טוב וגם הודיע לי שההתקנה הסתיימה בהצלחה.

שאני מפעיל את המחשב זה אוטומטי מעלה לי את ה ושאני בודק בXP את הכונן של ה40GB הוא מראה שהוא ריק. כאילו שלא התקנתי בכלל...

מה אני עושה? איך אני אמור להתקין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב נורמלי אתה לא אמור לראות את הפרטישן של הלינוקס מהוינדוס

זאת אומרת שבמידה ובהרדיסק של ה40 גיגה יש רק פרטישנים של , אתה לא תראה כלום ב"המחשב שלי",

זה תקין...

בקשר ל BOOT LOADER (התפריט בחירה בין לוינדוס), יש את LILO הוותיק והטוב, וGRUB שהוא קצת יותר חדשני,

אין לי מושג למה אף אחד מהם לא הותקן, כנראה לא סימנת אותם בהתקנה

כללל מקרה זה ממש לא סיפור תכניס את ה RESCUE ותעלה ממנו ל BOOT, ותטען את הBOOT LOADER מחדש (נדמה לי שזה אפילו לא דורש Mount, אבל גם אם כן יש לך הסבר פשוט ב Rescue).

בהצלחה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

אני רוצה להוריד את הלינוקס הגעתי לדף הזה

יש פה 6 קבצים !!!

מישהו יכול להסביר לי את מה מורידים ???

http://linux.softpedia.com/progDownload/Mandriva-Linux-Download-1953.html

כל כך הרבה דיסקים יש למערכת ההפעלה הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...