אפשרי לשפר ביצועים באמצעות שדרוג או להחליף מחשב ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשרי לשפר ביצועים באמצעות שדרוג או להחליף מחשב ?

arigo

Recommended Posts

שלום

בכדי לשפר ביצועים בכלל גם למשחקים קלים וגם לסרטים וגם לעבודה מאומצת של פתיחת טאבים מרובים מה כדאי להוסיף (או להחליף את השילוש).

במחשב שלי יש לוח אם - GA-H110M-S2PV DDR3

מעבד I3-6100 וזיכרון של 8G

1.להוסיף הארד דיסק SSD  ? יש לי כיום 1T 7200 בלבד

2.להוסיף כרטיס מסך ?

3. להוסיף ?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של arigo

2.להוסיף כרטיס מסך ?

3. להוסיף זיכרון ?

אובכן,

הכי קל ונכון זה להחליף שילוש. אבל זו חוכמה קטנה.

המעבד, דרך יציאת ה - DVI שבלוח אם, מסוגל להציג .

גם הזיכרון לא צריך להוות בעיה בעניין.

לגבי הטאבים - כאן יכולה להיות בעיה, אבל תוכל לבדוק את הסוגיה במנהל התקנים.

כלומר, כשהמחשב עמוס בטאבים פתוחים, תסתכל על כמה עומדת צריכת הזיכרון.

אם זה מעל לשבע גיגה, אז מן הסתם צריך להוסיף.

כרטיס מסך - :nixweiss:

הרי אין לי מושג מה זה משחקים קלים.

זה לא שאם תחליף שילוש, הכרטיס המובנה יעיף כל משחק לרמות חדשות.

שורה תחתונה - 

תבדוק בעומס.

אפשר להתחיל מכונן של 250 גיגה לפחות , מסונג איבו 850, או קרושיאל MX300 וכו'.

היתרון הוא שגם אם יתברר שזה לא ממש משפר את עניין פתיחת הטאבים, תמיד אפשר

להעביר אותו גם לשילוש החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי להוסיף - כרטיס מסך עצמאי וטיפה חזק (נכון להיום) כן יוסיף לך מימד של חוזקה למשחקים ופתיחת טאבים

להוסיף לפי צריכה כמו שהוא רשם למעלה

מעבד - זה השקעה כמעט כמו הכרטיס (בשווי הכסף) תלוי כמה תרצה לשדרג לאיזה משחקים מדובר לדוגמא- לסרטים יסחוב בקלות

SSD תמיד טוב למהירות קריאה וכתיבה של קבצים כולל הפעלה מחדש של כולל העלאה של משחקים והתקנתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של arigo

שלום

בכדי לשפר ביצועים בכלל גם למשחקים קלים וגם לסרטים 4k וגם לעבודה מאומצת של פתיחת טאבים מרובים מה כדאי להוסיף (או להחליף את השילוש).

במחשב שלי יש לוח אם - Gigabyte GA-H110M-S2PV DDR3

מעבד Intel I3-6100 וזיכרון של 8G

2.להוסיף כרטיס מסך ?

3. להוסיף זיכרון ?

תודה לעוזרים

מבחינת ראם אין צורך להוסיף, 8GB יספיקו לך כיום ברוב המשחקים (הכבדים אולי טיפה בלאגים)

SSD תמיד יעזור, זה יחסית זול ועוזר להרבה תחומים. אני לא רואה צורך ביותר מ250GB, עדיף מחברה טובה

אם תקנה עדיף שלא תמלא אותו מעל כ70% מקום, וגם אל תוריד איליו הרבה דברים ותמחוק, כלומר לא ממליץ שאת המשחקים תשים שם אלה דברים חשובים (מערכת הפעלה, , ...)

יש לך כרטיס מסך או שאין בכלל?

אם יש- תכתוב את הדגם שלו והמליץ אם כדי לשדרג או לא

אם אין- זה מצרך בסיסי למשחקים (שהם לא משחקים בדפדפן), אבל לצערי זה יחסית יקר, כרטיס מסך נורמלי כיום עולה מעל 750 שקל (בארץ), 

אם אתה מתכננן לקנות ממליץ עם מעל 2GB (תשאל בפורום כדי שיעזרו לך למצוא אחד טוב)

אני לא רואה פואנטה ב4K כי כיום כמעט ואין או משחקים או משהו שיריץ לך ב4K, סרטונים יש אחדים באינטרנט (לא מחשיב את כל סרטוני הטבע האלו)

וסרטים יוצאים במקסימום של FHD

משחקים אתה צריך איזה שילוב של 4 כדי להריץ 4K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של arigo

לשאלתך אין לי כרטיס מסך אלא רק המובנה !

כבר רכשתי SSD 240GB של סאןדיסק 

מעוניין להוסיף גם כרטיס מסך במחיר סביר של עד 400 ש"ח זה  ישפר ??

תתחדש, קנייה מצויינת חברה טובה ואין צורך ביותר , ממליץ לקרוא מה שכתבתי כדי שהSSD ישאר טוב למשך זמן רב ביותר

אל תשכח להתקין עליו כך שתצטרך לפרמט

ממליץ לעשות משהו חשוב שישמור מאוד על המכשיר אך יגרום למחשב לעבוד לאט יותר (אבל לא בצורה משמעותית, במיוחד כשיש לך 8GB ראם)

כתוב בחיפוש preformence -> כנס לטאב השנייה (מתקדם) -> למטה יש לך שנה -> בכונן הSSD שלך (אם עליו יש זה כנראה C) לחץ עליו וסמן ולמטה no paging file

לאחר מכן סמן את הכונן השני, סמן את האפשרות השנייה

אל תשכח לאשר הכול

ממליץ בחום לקנות כרטיס מבך, זה חובה למחשב טוב גימינג, מה שזה ששכח לרשום שם זה בסדר גמור (גרסאת הTI יותר טובה אך יותר יקרה בכ200 שקל)

ציטוט של User_Name

כמה קלים המשחקים? המינימום שכדאי להוסיף זה GTX 1050 2gb בכ-550 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של i need healing

תתחדש, קנייה מצויינת חברה טובה ואין צורך ביותר זיכרון, ממליץ לקרוא מה שכתבתי כדי שהSSD ישאר טוב למשך זמן רב ביותר

אל תשכח להתקין עליו מערכת הפעלה כך שתצטרך לפרמט

ממליץ לעשות משהו חשוב שישמור מאוד על המכשיר אך יגרום למחשב לעבוד לאט יותר (אבל לא בצורה משמעותית, במיוחד כשיש לך 8GB ראם)

כתוב בחיפוש preformence -> כנס לטאב השנייה (מתקדם) -> למטה יש לך שנה -> בכונן הSSD שלך (אם עליו יש מערכת הפעלה זה כנראה C) לחץ עליו וסמן ולמטה no paging file

לאחר מכן סמן את הכונן השני, סמן את האפשרות השנייה

אל תשכח לאשר הכול

מאוד לא ממליץ, במקרה ותהייה גישה לזיכרון הוירטואלי הכל יהפוך לאיטי ואתה מאבד את ההיתרון שמביא איתו ב-.

ומה זה ישמור על המחשב? זה בכלל לא משמעותי מבחינתנ חיי הכונן. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OR2OOO

מאוד לא ממליץ, במקרה ותהייה גישה לזיכרון הוירטואלי הכל יהפוך לאיטי ואתה מאבד את ההיתרון שמביא איתו ב-SSD.

ומה זה ישמור על המחשב? זה בכלל לא משמעותי מבחינתנ חיי הכונן. 

SSD נהרסים מהר מאוד מקריאה וכתיבה מרובה

ביטול האפשרות תבטל את זה מהדיסק שלו, בזמן שאם יש צורך, המערכת תקצה את המקום אוטומטית מהHDD. 

זה סיכון של מהירות אבל בכל מקרה יש לו 8GB ראם וזה מספיק לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ממש לא משמעותי, קודם כל תלמד קצת על אורך החים של ואז תבין שכנראה הוא יגיע לגיל 5 לפחות גם עם האופציה הזאת פעילה.

אני לא יודע כמה כתיבות אתה חושב שאפשר לבצע לכונן , אבל אני אגלה לך שגם לפשוטים ביותר אפשר לכתוב לפחות 70TB לפני שהם יתחילו להראות סימני גסיסה.

עכשיו נכנס לחלק היותר מעשי, בשביל להגיע לכמות הזאת אתה תצטרך לכתוב עליו כל יום במשך 5 שנים 40GB - קיצור לא אקטואלי ואני מדבר מניסיון, עם כונן מ-2012 שהיה כונן מערכת במשך 5 שנים עם וירטואלי עליו ועכשיו הוא משמש ככונן משני ועדיין עובד מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...