שאלה בנוגע ל3dmark - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע ל3dmark

carz12345

Recommended Posts

שלום לכולם,

קיבלתי את המחשב החדש :

i7 8700k

noctua nh-d15

asus Z370 maximus x hero(הגרסה בלי הווי פיי כמובן)

asus gtx 1080 ti poseidon(בהמשך אני אוסיף קירור נוזלי)

16GB (2x8GB) DDR4 3000 Mhz CL15-16-16-35-2N - 1.2V - Ripjaws V Series

corsair rm750x

(coolermaster mastercase pro 6(3 x140mm fans front as intake +2 140 mm top+1 140 rear

samsong SSD 850 evo 500gb

wd 1tb caviar black

והרצתי את benchmark וקיבלתי תוצאה של 9448.

הגיוני שאחרים עם אותו מעבד ואותו סוג של כרטיס מסך(1080ti) יקבלו תוצאה של מעל ל11000? אני שואל כי ראיתי תוצאות של אחרים ואני רוצה להבין אם זה בגלל שהם עשו או בגלל שמשהו לא מוגדר נכון אצלי במחשב..?

תודה לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הוצאתי 23,000 על פייר סטרייק הרגיל

עריכה - הרצתי TIME SPY וקיבלתי 9,600.
אנחנו יכולים לקבל יותר, אם תכנס להגדרות של אנווידיה ותשנה ל"להעדיף ביצועים" על פני "איכות תמונה" המספרים שלך יעלו קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בfirestrike קיבלתי 9457 אחרי שאיזנתי בהגדרות של אינווידיה בין איכות תמונה לביצועים.

אבל לצערי שמתי לב שיש לי תקיעות קטנות עם הכרטיס מסך בזמן משחקים ואני מנסה להבין מה זה...שיחקתי bf1 וקרה לי פעמיים כשבדיוק מתתי המשחק ממש קירטע לאיזה כמה שניות בודדות (אבל ממש ירד לפחות מ10 fps) .

אני מנסה ליראות באינטרנט ממה זה נגרם אבל בנתיים עדין מחפש תשובה.

גם באסאסיין קריד אני מרגיש שהמשחק לא כל כך חלק ובחלק מהסרטים שבמשחק אני רואה שמשהו לא בסדר(רואים קצת פסים שחורים על הפנים של הדמויות), אבל זה בא והולך.

מה לעשות? זה או משהו כזה או בעיה בחומרה כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בפלטפורמה סופר חדישה שעוד לא היה עימה הרבה ניסיון בעולם, מה גם שהיא הורצה לשווק בנחפזות מסוימת:

היתה אמורה לצאת רק בשנה הבאה.

המהירות להשקתה היתה על מנת לתת מענה לריזן של

יתכן (אך וודאי שלא הכרחי) שאולי יש קשר לגליצ'ים בהיבט הזה.

נסה איפה לקרוא קצת פורומים בחו"ל עם הרכב דומה של חומרה, ראה אם יש אזכורים לסימפטומים דומים.

כמו כן בצע ניתור על המעבד ועבודתו תחת stress test של OCCT, נסה להתחקות אחר תדר העבודה והטמפרטורה לראות

שאין שם מנעוד תדר. וודא שהזכרונות עוברים deep stress test ללא שגיאות בבדיקה בכלי של מערכת ההפעלה.

עשה גם GPU test לכרטיס הגראפי תחת OCCT, לראות שלא יוצאות שגיאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף עשיתי פירמוט והעניין הסתדר אני לא הצלחתי להבין מה הבעיה חחח 

אבל עכשיו שמתי לב שלפעמים הגוגל מכניס את המעבד שלי ל100% עבודה ואני לא יודע למה.... אין מנוחה עם המחשב הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...