בעיית חומרה כלשהי שבאה לידי ביטוי בווינדוס - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית חומרה כלשהי שבאה לידי ביטוי בווינדוס

Alon Egozi

Recommended Posts

שלום לכולם

אני אומנם אבל נתקלתי בבעיה (דווקא במחשב שלי) שאני לא יודע לאבחן אותה ועל כן צריך את עזרתכם.

המחשב שלי יום בהיר אחד החליט שהוא לא מעלה יותר את 10 אלא מעביר אותי למסך תיקון בעיות. אחרי כמה ניסיונות פתאום המחשב כן עלה אבל אז שוב אחרי ש שעשיתי כמה פעמים ריסטרט הוא שוב נכנס למצב הנ"ל. בסופו של דבר התקנתי את הווינדווס מחדש במיוחד עם צאת הגרסה החדשה בימים האחרונים וחזרתי לעבוד. שוב לאחר מספר ימי עבודה רציפים ללא בעיות שוב פעם הווינדווס לא עולה אחרי ריסטרט יזום שלי - זאת אומרת שום מסך כחול באמצע עבודה. 

לי נראה שזה בעיית חומרה בהרד דיסק עצמו ( למרות שעשיתי לו בדיקה מקיפה ולא נמצאה בעיה בשם סקטור פגום) מכיוון שיש לי הארד מקביל שמותקן עליו גם 10 והוא עולה - זאת אומרת שזה לא נראה שזה איזה חומרה כלשהו אחר שמשפיע על העלאת מערכת ההפעלה.

יכול להיות שזה קשור לווינדוס 10 בעדכונו האחרון fall?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהפעם אחרי איזה 20 דקות של תהליך תיקון עצמי הוא תיקן את המערכת - החזיר לי אותה למצב קודם (RESTORE POINT).

ההודעה האחרונה שקיבלתי כנראה לפני שהמחשב לא עלה זה: 

The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.

זה יכול להסביר למה המערכת לא עלתה לאחר מכן אבל מה יכולה להיות הסיבה? ווינדווס? או אולי שמכבה את המחשב לפני הזמן?

ממה שאני מבין וחווה במחשב זה שזה קורה כאשר עושים ריסטרט יזום למרות שבפעם הראשונה שזה קרה הווינדווס פשוט עשה סמיילי עצוב וכיבה את עצמו באמצע עבודה.

רעיון כלשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיבוי לא סדיר של המחשב או ריסט כפוי, לא אמור לגרום שום נזק לחומרה של המחשב. הוא כן יכול לגרום נזק למערכת ההפעלה אם הוא התבצע בזמן כתיבה לקובץ מערכת כלשהו של מערכת ההפעלה, כמו למשל בעת התקנת עדכונים ע"י Update. כמו כן, הוא יכול לגרום נזק למערכות קבצים שאינן NTFS, כדוגמת FAT32 או ExFAT.

ההודעה שאתה מציג איננה מרמזת על תקלה כלשהיא. היא מוצגת לאחר כיבוי לא מסודר של המחשב או ריסט כפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גולן ונטו

בן כמה המחשב? יותר נכון בן כמה הספק? 

יכול להיות מתח לא סדיר לרכיבים השונים ואז מתחיל הבלבול של מערכת ההפעלה.. 

זה באמת הדבר הראשון שחשבתי עליו אבל כמו שכתבתי יש לי הארד דיסק נוסף ישן יותר עם דומה שבו זה לא קורה. יש דרך לבדוק זאת? חוץ מלהשתמש במד מתח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא שדברים הזויים יקרו כמו כאלו

הרי שני ההארדיסקים מחוברים לספק ולכל אחד מהם חיבור אחר או שזה אותה צמה משורשרת - אז שכח מזה

תנסה להעביר לחיבורים שונים כולל ה Sata 

***כשל בהארדיסק לא חייב להיות רק עם סקטור פגום.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

זאת לא בעית חומרה, זו בעיה בחלונות

איזה חלונות זה ? 

ניסית מצב בטוח ? ניסית לבטל איתחול בשגיאה ?  בדקת אם נוצרו דאמפים ?

לא קראת הכל כנראה.. הוא עשה פירמוט והתקין מחדש.. יש לו עוד הארדיסק אחר ופועל כשורה..- לסיכום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

זאת לא בעית חומרה, זו בעיה בחלונות

איזה חלונות זה ? 

ניסית מצב בטוח ? ניסית לבטל איתחול בשגיאה ?  בדקת אם נוצרו דאמפים ?

כתבתי שזה 10 ואין טעם למצב בטוח כי פירמטטי את המחשב והתקנתי שוב את הווינדווס מחדש בצורה נקייה והבעיה חזרה על עצמה ולכן זה אחת משתי האפשרויות: או בעיית חומרה כלשהיא או באג בווינדוס גרסת (1709)fall creator's כי בדיוק עדכנתי לגרסה זאת ולאחר מכן כאמור פירמטטי והתקנתי את רוצה גרסה בצורה נקייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה מצב בטוח לא תופס ? מצב בטוח הוא סוג של דיאגנוזה ואין לזה קשר להתקנה חדשה.

ותבטל איתחול בשגיאה  אולי יתקבל מסך כחול.

והיתי מנסה להתקין הגרסא הקודמת 1703 של 10 ולא זאת החדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...