בוא נמצא פתרון למצב שבו משתמש שהגבתי אליו קיבל באן... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוא נמצא פתרון למצב שבו משתמש שהגבתי אליו קיבל באן...

עידן פ.

Recommended Posts

לא חושב שיש טעם לחפור את הנושא , זה לא שאנשים מקבלים פה באנים על ימין ועל שמאל , זה מצב די חריג.

כמו ש ASKME אמר וגם אני כתבתי לכם בכמה הזדמניות שונות , פשוט תתעלמו ואל תגיבו.

הפעמים היחידות שחרגתי מזה והגבתי זה כשראיתי המלצה מזעזעת למישהו שמחפש עזרה ולא רציתי שיגרם לא נזק מהשטויות שאותו טרול כתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד ההצעה לסמן את ההודעות של משתמשים מורחקים ולא למחוק אותם. חושב שהכי נכון דווקא כן להגיב ולתקן אותם, גם בשביל אנשים אחרים שצופים בפוסט ועלולים להבין ממנו משמעויות לקויות וגם עבור אותו "טרול" שהגיב, על מנת לתקן אותו ולהסביר לו את הטעות שלו, וכמובן שבלי לקטול או להעליב אותו.

דבר נוסף, חברי פורום ש"עוברים על יד" תגובה כזו במקרה, ויודעים לזהות שמדובר בתגובה מטופשת או לא נכונה, מציע לדרג את ההודעה בהתאם. ובכך הודעה עם כמות גדולה של דירוגים שליליים תרתיע ממנה משתמשים אחרים שצופים בדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הדרך לגהינום רצופה בכוונות טובות".

ברגע שמגלים התנהגות פסולה של גולש שפוסט אחרי פוסט

רק משבש מהלך דיון ועושה כן בכל דיון אחר שבו הוא משתמש,

בדיוק כפי שהיה עם micro_oven, אין טעם בסימונים ותמרורים וכו' וכו'.

ראשית, עלינו, כמשתמשים מן המניין, לדווח על תופעות חריגות מייד למנהלי האתר,

והם מצידם, עם כל העומס שעליהם, כדאי שיתנו עדיפות לבירור פני הדברים והסדרתם.

ההסדרה יכולה להיות מתן התראה לאותו משתמש והרחקתו המיידית באם בכל זאת הוא ממשיך בשלו.

יש לציין שה"טרולים" הם גולשים די קבועים, כלומר אני מכיר שלושה ארבעה עם סגנון יחודי לכל אחד מהם

שרק באים כל פעם תחת אווטאר אחר.

כמובן שכדאי לתת צ'אנס לכל אחד שמא תיקן את דרכיו, אשרי המאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

ברגע שמגלים התנהגות פסולה של גולש שפוסט אחרי פוסט

רק משבש מהלך דיון ועושה כן בכל דיון אחר שבו הוא משתמש,

בדיוק כפי שהיה עם micro_oven, אין טעם בסימונים ותמרורים וכו' וכו'.

יש טעם, כי משתמשים אחרים שלא מבחינים שמדובר במשתמש שמדבר שטויות עלולים לקחת אותו ברצינות ולעשות כדבריו.

לכן, אם כבר להשאיר את ההודעות האלה ולא להסיר אותם, חייבים להיות סממנים שיעזרו למשתמשים להבין שאלו תגובות טפשיות. לכן אני חושב שכן כדאי לדרג אותם, ובכך גם לתת דירוג שלילי לאותו משתמש שבאופן אוטומטי ירתיע בכל תגובותיו הבאות (לפחות עד שיצוץ שוב בתור משתמש חדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגישה שלך מזכירה את זו של אירופה כלפי אירגוני טרור לפני כמה שנים,

או בקיצור - נאיבית.

את טרול מעניין ניקוד שלילי כשלג דאשתקד, אולי אפילו להיפך, אצלו שלילי זה חיובי.

אם כבר מי מאיתנו שמוטרד מהצד האסטטי של מחיקת התגובות, אם ניתן טכנית, עדיף למחוק

את התגובות ושבמקומן יופיע " תגובה נמחקה בהתאם למדיניות האתר" או כל ניסוח קצר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד הצעה בענייני האתר -

בקשר לניקוד, או נכון יותר הענקד ניקוד.

אני מציע שכמו הודעה פרטית ניתנת לשליחה ( או לפחות כך זה היה ) רק אחרי 5 פוסטים שצובר המשתמש,

כך גם יכולת הענקת ניקוד תינתן רק לאחר 1000 תגובות או לפחות 500.

כך ימנע מצב שכל מיני עוברי אורח יכולים בלי בכלל לתרום דבר וחצי דבר לאתר, להינעל על משהו ולהוריד לו ניקוד

כי סתם בא לו. נכון שיש צד הפוך למטבע, אבל עדיין, זה יתן לניקוד משקל הרבה יותר נכון ומנומק ומכובד מאשר היום,

שיש גולשים עם 12 תגובות בקושי אבל הורידו 50 נקודות מאחד וניקדו חיובי 70 את האחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

את טרול מעניין ניקוד שלילי כשלג דאשתקד, אולי אפילו להיפך, אצלו שלילי זה חיובי.

אין קשר. לא הצעתי לנקד שלילי כדי לנקום במשתמשים שכותבים שטויות. הצעתי לנקד בשביל שמשתמשים יבחינו שמדובר בטרול, כמו שכבר אמרתי. זה שאתה קורא תגובה ומבין שהיא תגובה טיפשית, לא אומר שכל אחד יכול להבין זאת. אנשים שמבקרים בפורום לא בהכרח בעלי הבנה כלשהיא בתחום ולכן לא תמיד הם יוכלו לזהות שמדובר בתגובה טפשית. אך אם לאותו משתמש (או לאותה תגובה) תיהיה כמות גדולה של דירוגים שלילים, גם משתמשים שלא מבינים בתחום יורתעו מאותו משתמש ומאותה תגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, קינג !

לך ותחכה עד שאיזו תגובה תצבור דירוג שלילי.

ו... מקרה פרטי שלי - לפעמים, תגובה שלי חוטפת שני שליליים.

לא בהכרח בגלל שהיא טיפשית, אלא מסיבות אחרות לגמרי, שזה לא המקום להיכנס לזה.

ועוד דבר, כמו במקרה האחרון, התגובות של micro_ oven לא היו כלל טיפשיות.

הוא טרול כן, אבל רחוק מלהיות טיפש. רבים וטובים כאן באתר נפלו במלכודת ה"ידענות"

עם ובלי מרכאות שלו ופתחו בשיג ושיח איתו עד שהבינו עם מה יש להם עסק,

ולא אציין כאן מי חירף נפשו לצאת להגנתו, או שמא זה היה בסה"כ תירוץ לתקוף אותי  :lol:,

קשה לדעת.

וגם אני, אילולא נדלקו לי נורות אדומות בגלל שדי מהר זיהיתי אותו מהפעם הקודמת, יכולתי גם

להתחיל בוויכוחים איתו.

בא לומר, עד שהטרול יחטוף ניקוד שלילי, שכאמור לניקוד עצמו יש בעיות בעניין הזה,

זה עלול להיות מאוחר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...