לפטופ זול ללימודים לקרובת משפחה. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפטופ זול ללימודים לקרובת משפחה.

פולי הקנטאור

Recommended Posts

אם אתה מדבר על ה - VOSTRO , אז לא. מנסיון אישי.

חוץ מזה, התכוונתי להחליף ילקוט, כלומר זה שהיא הולכת איתו עכשיו, לאחד יותר גדול, אם בכלל.

ברור שתיק מחשב נפרד לא הכי נוח לבה"ס.

בכל מקרה, זה מה שיש לי להציע.

אני מפנה את הזירה לאחרים, אולי הצעותיהם יהיו יותר מתאימות ( נקווה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר את התקופה שהסתובבתי עם בלימודים.

הגודל והמשקל קריטיים, ולכן גם זמן הסוללה (כלומר השאיפה היא לצאת מהבית בלי מטען).

היום לא הייתי יוצא מהבית עם מחשב ששוקל מעל 1.3 ק"ג והשאיפה היא לפחות. תוסיף לזה עוד כמה דברים שבתיק (ספר שוקל בסביבות 500 ג"ר) והמשקל הופך אתו ללא נח.

אני חושב שההתעקשות של פולי על גודל שנכנס בתיק נכונה + לצרף לזה אחריות ארוכה כמו שמדגישים פה בפורום בכל הזדמנות.

כל היתר ממש לא משמעותי: הרזולוציה, סוג הכונן, ואפילו גודל או סוג הזכרון. זה בגלל שהחומרה של מחשבים היום היא מעל ומעבר למה שהיא צריכה ללימודים. אני עדיין משתמש מדי פעם בנייד 10" עם מעבד אטום ו2 ג'יגה זכרון כ"מחברת" + וזה מספק (כמעט..). אם היא תיכוניסטית ואלה השימושים, הייתי הולך על משקל קל גם אם החומרה חלשה יותר.

הבעיה היא שמחשבים ניידים קלים הם גם לרוב יקרים כמו העיסקיים של .

אולי כדאי לשקול את אחד הסינים הזולים שכתבו עליהם לא מזמן באתר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם לחפש מציאות בחול, הנה משהו קטן וקל

https://www.amazon.com/Lenovo-Yoga-710-Pentium-Memory/dp/B0711H63FK

נכון שיש את עניין האחריות אבל מצד שני המחיר רק 1600 שקל אצלך ביד, בכל מקרה עדיף על הסינים לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

אפשר גם לחפש מציאות בחול, הנה משהו קטן וקל

https://www.amazon.com/Lenovo-Yoga-710-Pentium-Memory/dp/B0711H63FK

נכון שיש את עניין האחריות אבל מצד שני המחיר רק 1600 שקל אצלך ביד, בכל מקרה עדיף על הסינים לדעתי

כנראה צודק. רק לבדוק לכמה זמן הסוללה תספיק. במחיר ובמשקל הזה אני סקפטי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...