חידוש דיסק MP3 של פעם- העברת רשימת הרצועות המקורית - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חידוש דיסק MP3 של פעם- העברת רשימת הרצועות המקורית

Hochdorf

Recommended Posts

בתקופה אחרונה אני עומל על לחדש דיסק ישן עם שירים מדהימים שהזדקן ונתקע ברבים מהם. הדיסק מכיל בעיקר שירים אמריקאיים של שנות 98 99' שמזכירים ומסמלים עבורי תקופה ייחודית בחיים. מכיוון שאהבתי את סדר השירים שם, אני עברתי אחד אחד (בהפסקות, כל נסיעה, לא בבת אחת) כדי לרשום שם השיר שיהיה לי הסדר המקורי. לא מזמן סיימתי את הרשימה.

במחשב יש לי את התיקייה שמכילה את השירים שמרכיבים דיסק זה. ראיתי, שהרשימה די דומה לרשימת השירים בפועל בדיסק. כלומר אחי לא התעקב על יצירת סדר מסוים בשירים, הוא פשוט צרב אותם לדיסק. 

כשאני מנסה לגרור את רשימת השירים לWINDOWS MEDIA PLAYER הסדר מתבלגן. איך אפשר לצרוב דיסק כך שסדר השירים לא ישתנה? כך אוכל רק לעבור על הרשימה ולעשות תיקונים קטנים לפני שאני צורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך ברור מה אתה עשית אבל על רגל אחת:

בניגוד ל CD בחלונות אין סדר. הקבצים מפוזרים על כל הכונן ומוצגים למשתמש ממוינים לפי שם, גודל, גיל

וכד בהתאם לרצון המשתמש. אין ראשון ואין אחרון. לעומת זה ב CD יש ראשון ואחרון. בגדול הצריבה בחלונות נעשית בהתאם לגיל

היצירה של הקבצים בחלונות החל מהישן ביותר. רוב הנגנים ינגנו לפי הסדר על  ה CD .

אחת הדרכים לסדר את הסדר היא ליצור תיקיה חדשה ולגרור את הקבצים אליה אחד אחד בסדר שבו

אתה מעונין ורק אז לצרוב את תוכן התיקיה הזאת לתקליטור וחלונות תיצרוב לפי התאריך וזמן הגרירה את הקבצים לתקליטור מהישן לחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...