כרטיס מסך ומעבד לפיתוח בunity - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך ומעבד לפיתוח בunity

רון רומי

Recommended Posts

לא ציינתי תקציב מכמה סיבות:

1. הייתי רוצה לדעת מה סדר גודל של המפרט שאני צריך. אני צריך ביצועים טובים שיתנו סביבת עבודה חלקה.

2. התכנון לקנות בחול. סדר המחירים שונים לגמרי.

לכן מה שההיתי מבקש זה שמות של דגמים.

3. התקציב הוא פתוח בשביל המטרה, אך כמו שציינתי בסעיף אחד המטרה העיקרית היא לקבל סביבת עבודה חלקה, ללא צורך "בביצועי על".

* שאר המפרט(RAM,, MOTHER BOARD, וכו' הרכיב לבד)

אני מתכנן לפתח משחק בunity3d (עם זאת, לא משחק עם רמת גרפיקה גבוהה). התוכנות שאני אשתמש בהן בו זמנית יהיו:

Photoshop

Chrome (למשל, 15 טאבים פתוחים)

3dmax/ belnder

Visual studio

וכמובן unity.

לעניות דעתי אני צריך כרטיס מסך פשוט. אינני מתכוון להשתמש בגרפיקה מורכבת יותר מידי. כן הכוונה לקחת מודלים קיימים ולשנות אותם לפי צריכה. זה אומר מודלים של נשקים, דמויות מקומות וכן הלאה. אני לא מתכוון ליצור מודלים מ0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיפוש מהיר בגוגל,  אנשים ממליצים על מעבד מתומן ליבות כמו r7 1700/1700x, 

32gb זיכרון מהיר,  כרטיס מסך gtx 1070 או 1080, וssd מהיר ככל האפשר. אין גבול לכמה אפשר להתפרע פה,  תגדיר לעצמך תקציב ומקום לרכישה. לא ממליץ להזמין מחו"ל מפלצת כזו,  אלא אם כן יש לך אחריות מורחבת יחסית, כמו גרמניה שנותנים שנתיים אחריות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של רון רומי

סדר המחירים שונים לגמרי.

זה לא נכון. לרוב רכיבי החומרה המחירים בארץ דומים עד כדי זהים למחירים בחו"ל + מע"מ.

מפרט מומלץ יש במדור המחשבים המומלצים:

https://hwzone.co.il/specslist/details/?id_bundle=110611

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהשוואה של שניה בין קנדה לksp בנוגע למעבד i7 7700k יש הבדל של 400 שח בקירוב. 

תנסה למצוא עם סקוט של 2066 בפחות מאלף שח כנראה שלא תמצא. בקנדה המחירים מתחילים מ780. בישראל ממה שראיתי עד כה (ivory,tms,kap( זה מתחיל מ1100.

מעבר לכך מה שאני מתכנן זה משחק עם רמת גרפיקה פשוטה. על מעבד חזק כנראה שלא יהיה תחליף,אך השאלה אם אני צריך כרטיס מסך שעולה מעל 600?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שזאת היתה הדוגמה שלך כי זה מסתדר ממש יפה בול על השקל :)

מעבד i7-7700K עולה ב- קנדה 389$, שהם בדיוק 1590 ש"ח כולל מע"מ.

אותו מעבד ב-KSP עולה.... 1590 ש"ח כולל מע"מ.

וכמובן שעוד לא דיברנו על עלות המשלוח מקנדה לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא שזה שנמכר ע"י newrgg עולה בערך 1100 שקל

https://www.newegg.com/global/il/Product/Product.aspx?Item=N82E16819117726&cm_re=7700k-_-19-117-726-_-Product

אבל הנקודה נכונה , אחרי משלוח ומיסים זה יעלה בערך אותו דבר , אולי תחסוך 100 שקל לעומת KSP.

הנקודה היותר חשובה היא למה לעזאזל לקנות עכשיו מעבד 7700K כשאנחנו מספר שבועות לפני שדור 8 מגיע לחניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא דיבר על קנדה, לא ארה"ב (לא יודע למה אבל זה מה שהוא אמר אז זה מה שבדקתי).

גם ב- ארה"ב מדובר במבצע זמני (נגמר עוד 6 ימים) ואז המחיר חוזר חזרה להיות דומה למחיר בארץ. וכמובן כאמור יש את נושא המשלוח, ושלא נדבר על עמלות שחרור מכס. בתכלס יש מצב שזה יצא לו אפילו יקר יותר מאשר לקנות בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איבדתי את הסיסמא, לכן פתחתי משתמש חדש.

בכול אופן ידיד היקר אתה מסתכל על קנדה -אשר מתמחרים לפי דולר קנדי(cad) ולא פי אמריקאי.

דבר שני, אני בקנדה. לא רק שלא יהיו עלויות שילוח, אלא אני זכאי להחזר מע''מ. אבל כול הנושא הוא שולי כרגע.

בנוגע למה שנכתב למעלה, אני לא מעודכן. לכן פניתי לפורום הנ''ל. אשמח להמלצות לגבי איזה מעבד וכרטיס מסך מתאים לצרכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום ידידי.

אני מפתח ביוניטי כבר כמה וכמה שנים טובות.

בגדול

תקח מעבד עם הכי הרבה ליבות שאתה יכול לדחוף בתקציב כי אתה תעשה הרבה בייקים של תאורה וזה לוקח זמן ומעכב הפיתוח.

בעניין הכרטיס מסך

תלוי לאיזו פלטפורמה אתה מכוון.

נהוג לפתח על מחשב יותר חזק ולבדוק את המשחק על הכרטיס המינימלי שאתה רוצה שהמשחק ירוץ עליו.

אותו דבר בפיתוח למובייל.

אז זה די תלוי.

מצד שני אני רואה שאתה מתכוון לעבוד עם מקס.

אז בגלל זה אני ממליץ (הרבה יותר ממליץ...סליחה מראש מכמה כאן) לקנות קוודרו (לפחות P5000).

שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...