בקרוב תוכלו להשתיק את האודיו בדפדפן שלכם באופן סלקטיבי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקרוב תוכלו להשתיק את האודיו בדפדפן שלכם באופן סלקטיבי

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אין על FIREFOX בכל פעם שאני צריכה להפעיל דפדפן שהוא לא אני מזדעזעת מהתנהגות הרשת (בעיקר הפרסומות וכל אותן "WAIT 5 SEC"). אמנם השועל שלי הוא BUILD ישן והתוספות ושלוחותיהן בחלקן גם ישנות אבל זה שווה כל שניה של גלישה. בזמן שלוקח לדפדפנים אחרים להגיע ללינק של הודת סרט... בשועל שלי כבר היה אפשר להוריד את הסרט פעמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 1stcowgirl

נראה לך שהם יותרו על נתח הפרסומים?

הם משאירים פרסומות "סבירות" וחוסמים מציקות (כהגדרתם). אני משתמש בשועל כי הוא אולר שוויצרי - אני יכול להגדיר בו כל אספקט שהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב-Pale Moon יחד עם uBlock ו-Noscript. הדפדפן הרבה יותר מהיר וקל מפיירפוקס וגוגל כרום גם יחד, אין Webextensions אין ממשק Australis, אין קריסות כמו בפיירפוקס ובכרום. הוא הדפדפן הכי חרא שהתנסיתי עליו אי פעם (חרא של ממשק שבנוסף גם לא נגיש למוגבלים. קל ללכת לאיבוד בסבך ההגדרות שבו), הוא גרוע אפילו יותר מהאינטרנט אקספלורר המיושן של . לא פלא שעיקר הצלחתו בעולם נגרמת מהשם של גוגל ומהיותו המקביל של אקספלורר ואדג' במערכת ההפעלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בכמה מחוסמי הפרסומות יש אפשרות להשאיר פרסומות "סבירות", כלומר פרסומות שלפי שיטתם עומדות בסטנדרטים (לא מפריעות, לא מנגנו סאונד/וידאו , לא מהבהבות וכו') ואולי גם כאלה שמשלמים להם...

בכך מקרה לפסול מראש עוד לפני שיש את כל הפרטים זה מטופש.

כל התוספות של חוסמי הפרסומות זמינות בכרום בכל מקרה אז למשתמש המתקדם זה לא משנה.

כשהדפדפן הנפוץ ביותר יציב רף לפרסומות מציקות- זה יהפוך לתקן דה פקטו וזה יכול רק להועיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

דווקא גוגל הודיעה שחוסם פרסומות מציקות ישולב בקרוב כברירת מחדל בכרום.

מתי זה בקרוב...
בינתיים עידכון לגירסה 61 של מתנגש עם איזה תוסף וזוחל באתרי JS (פייסבוק, יוטיוב). אני שוב עם FF עד שאמצא מי הגורם להאטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכרום יש כבר עכשיו אפשרות ללחוץ קליק ימני על טאב מסויים ולבחור באופציה: "mute", ושום לא יוצא מהטאב הזה. אני משתמש בזה וזה ממש נוח.

פיירפוקס או כרום? שניהם מעולים, השאלה למה אתה רגיל. מי שרגיל לפיירפוקס מאוד קשה לעבור לכרום, לעומת זאת מי שרגיל לכרום יכול לעבור לפיירפוקס, כי אפשר להגדיר אותו באופן שדומה מאוד לכרום.

אבל בתכלס, הכי נכון להשתמש במה שרוב המשתמשים משתמשים (כרום), כי רוב האתרים שלא עובדים עם כל כנראה יעבדו טוב יותר עם הדפדפן הפופולרי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

בכרום יש כבר עכשיו אפשרות ללחוץ קליק ימני על טאב מסויים ולבחור באופציה: "mute", ושום סאונד לא יוצא מהטאב הזה. אני משתמש בזה וזה ממש נוח.

כן אבל זה זמני רק על אותו טאב באותו רגע.

אם לאתר מסוים שאתה נוטה להיכנס אליו מידי פעם (למשל אתרי חדשות ישראלים) יש היסטוריה של שימוש חצוף בטכניקה הזאת, אתה לא תוכל להיכנס אליו בלי שהוא יתחיל לנגן לך על דעת עצמו.. אתה תוכל להשתיק אותו אבל רק אחרי שהוא כבר יהיה פתוח. באמצעות ההגדרה הזאת אתה תוכל לקבוע שהאתר הזה לא יוכל להוציא צלילים - וזה יפעל תמיד ומראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

כן אבל זה זמני רק על אותו טאב באותו רגע.

אם לאתר מסוים שאתה נוטה להיכנס אליו מידי פעם (למשל אתרי חדשות ישראלים) יש היסטוריה של שימוש חצוף בטכניקה הזאת, אתה לא תוכל להיכנס אליו בלי שהוא יתחיל לנגן לך על דעת עצמו.. אתה תוכל להשתיק אותו אבל רק אחרי שהוא כבר יהיה פתוח. באמצעות ההגדרה הזאת אתה תוכל לקבוע שהאתר הזה לא יוכל להוציא צלילים - וזה יפעל תמיד ומראש.

זה נכון, פשוט ציינתי שיש אופציה להשתיק טאבים גם בלי זה. אבל זה ללא ספק לא אופציה מיותרת וזה נחמד שיהיה אפשר לשלוט על הסאונד כהרשאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...