VEGA לא תוכננה עבור משחקים, רלוונטית בעיקר לשוק הסרברים\מקצועי ע"פ AMD - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VEGA לא תוכננה עבור משחקים, רלוונטית בעיקר לשוק הסרברים\מקצועי ע"פ AMD

omertgm

Recommended Posts

https://www.techpowerup.com/236697/on-amds-raja-koduri-rx-vega-tweetstorm

את זה אומר המנהל של קבוצת כרטיסי RADEON ב .
פועל יוצא הוא שכרטיסי פועלים מחוץ לטווח האופטימלי של מתח ותדרים וזאת ע"מ להיות מסוגלים להתחרות ב-NV.
הוא למעשה מאמת באופן די רשמי את מה שברור כבר ש- סוחטת את המיץ מהכרטיסים שלהם אחרת אין להם יכולת להתחרות ב-NV.

ארכיטקטורת תוכננה באר ובראשונה לשוק ה server/AI/computing.

=> לא מיועדת למשחקים, האופטימיזציה של הארכיטקטורה נועדה ליישומים אחרים. 
פשוט "על הדרך" היא גם יכולה לשמש למשחקים אז דוחפים אותם גם לשוק הצרכני (שבסוף קונה אותו בעיקר לכריית כסף וירטואלית).

מעניין אותי האם הם משיגים יתרון על פני NV בשוק המקצועי או שגם שם הם בפיגור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי במרוצת השנים השקות בעיתיות של .

אני זוכר כשרדאון HD 2900 הושקו, ואנשים היו צריכים ללכת ולשדרג ספקי כח כדי לקבל ביצועים דומים למקבילי זולים משמעותית.

אני זוכר כש-X1950 הנהדר נעצר בשער כשהשומר ביקש לראות תעודות DX10

אני זוכר את המיקרו סטאטרינג המטורף שראינו עם HD5970.

אבל הוא פשוט מוצר בעייתי מאוד לגיימרים. גיימרים היו צריכים להחזיק את המכנסיים במשך 15 חודשים כדי לקבל גיימינג ברמת GTX 1070 ו-GTX 1080 ובתמורה הם קיבלו מוצר עם צריכת חשמל שערוריתית, יכולות בינוניות ביותר ותג מחיר זוועתי בפועל.

אני מודאג מאוד מחטיבת רדאון. היא מבחינתי נמצאת כרגע בנחיתות הטכנולוגית הגדולה ביותר שהייתה בה מעולם, הרבה יותר מאשר שהייתה בתקופת HD3870 נגד 8800GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אני מודאג מאוד מחטיבת רדאון. היא מבחינתי נמצאת כרגע בנחיתות הטכנולוגית הגדולה ביותר שהייתה בה מעולם, הרבה יותר מאשר שהייתה בתקופת HD3870 נגד 8800GT.

אכן... נקווה שהצלחה של לא באה על חשבון חטיבת רדאון.

ת'אמת, הייתי מאוד שמח ש-ATI תחזור לשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

הבאת כותרת מפוצצת וציטוטים עם בעיה אחת קטנה - המנהל ב-AMD לא אמר אותם.

לא הבאתי ציטוטים ולא אמרתי שהבאתי כאלו.
תקרא בעצמך מה שהוא אומר ותבין שזו הכוונה שלו.

הנה עוד מסמר:
https://www.techpowerup.com/236748/rx-vega-achieves-43-mh-s-130-w-in-ethereum-mining#comments
VEGA, כאשר עושים לו undervolt לליבה ו OC לזיכרון הופך להיות כוכב אמיתי ביחס MHs/WATT. 
סוף סוף מצאו שימוש והצדקה אמיתית ל והוא כלל לא נוגע למשחקים.

אני רואה את זה בתור מכירת חיסול של למותג שהיא בנתה לעצמה במשך שנים עם תעשיית המשחקים, מפתחים וקהילת הגיימרים. 
ההצהרות שלה הפעם לגבי ומה שיצא בסוף (וזה כבר לא משנה אם זה באשמתה או לא או רק חלקית) לא ישכחו לה והיא כבר לא תהנה מהפריווילגיה של "הנה הפעם הם יצליחו" ממנה הם נהנו במשך ככ הרבה זמן ע"י הציבור הרחב. מעכשיו נמצאים במעמד של "קודם תוכיחו, אח"כ נדבר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

לא הבאתי ציטוטים ולא אמרתי שהבאתי כאלו.
תקרא בעצמך מה שהוא אומר ותבין שזו הכוונה שלו.

הנה עוד מסמר:
https://www.techpowerup.com/236748/rx-vega-achieves-43-mh-s-130-w-in-ethereum-mining#comments
VEGA, כאשר עושים לו undervolt לליבה ו OC לזיכרון הופך להיות כוכב אמיתי ביחס MHs/WATT. 
סוף סוף מצאו שימוש והצדקה אמיתית ל HBM2 והוא כלל לא נוגע למשחקים.

אני רואה את זה בתור מכירת חיסול של AMD למותג שהיא בנתה לעצמה במשך שנים עם תעשיית המשחקים, מפתחים וקהילת הגיימרים. 
ההצהרות שלה הפעם לגבי vega ומה שיצא בסוף (וזה כבר לא משנה אם זה באשמתה או לא או רק חלקית) לא ישכחו לה והיא כבר לא תהנה מהפריווילגיה של "הנה הפעם הם יצליחו" ממנה הם נהנו במשך ככ הרבה זמן ע"י הציבור הרחב. מעכשיו נמצאים במעמד של "קודם תוכיחו, אח"כ נדבר".

לא ממש מסכים על החלק הזה. הם עשו הייפ מטורף לפניי שחרור פלטפורת הבולדוזר המאכזבת שלהם, ואנשים עדיין חיכו לרייזן כאילו זה המשיח הבא. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הנפילה של הבולדוזר החזירה כמה חברה רציניים לשורותיה לעבוד על הZEN, זה יחד עם העובדה של להיות או לחדול בתחום המעבדים גרם לעניין רב מצב הצרכנים.

לגבי ווגה, כמובן שהוא כישלון לגיימיג אבל הם מוכרים כמה שיש להם כרגע אז את הכסף הוא מכניס...

ושוב, לא ממליץ למהר ולפרק חברות, סה"כ פולריס יצאה סבבה לגמרי וגם זה היה אחרי כמה שנות בינוניות של (מחזור אין סופי של ה7970, 290X וכו')

כמו כן, יש להם את ה על סטרואידים מהקונסולות מה שאומר שמשחקים אמורים להתפתח בכיוון שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yossi Sourugeon

לא ממש מסכים על החלק הזה. הם עשו הייפ מטורף לפניי שחרור פלטפורת הבולדוזר המאכזבת שלהם, ואנשים עדיין חיכו לרייזן כאילו זה המשיח הבא. 

אל תשכח שבין בולדוזר לרייזן עברו כמה שנים טובות, אנשים הספיקו להבליג על מה שקרה - קל וחומר כאשר יורה לעצמה ברגל באופן שיטתי עם המנוחה על זרי הדפנה שלה. 

מצד שני עוד לא פיהקה וכבר באופק, משמע היא צריכה למהר עם הארכיטקטורה הבאה שלה לקראת סוף שנה הבאה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנוידיה היא חסרת רחמים לעומת אינטל בתחרות מול . מתקדמת בקצב שנראה לה הגיוני, אבל לא נמצאת במימד אחר של פוטנציאל חומרתי.

מצד שני, וולטה היה מוכן לפני שנה, ופסקל הולך כנראה לעשות סיבוב נוסף בסדרה מחוזקת קצת רק בשביל לקטוף עוד ניצחון שנתי.

VEGA 64 מול GTX 1080 זה כרטיס שהפיתוח שלו היה סופר ארוך ומלא עיכובים לעומת אחד עם פיתוח מהיר. זה 300 וואט לעומת 180. זה שבב ליבה ענקי וזיכרונות יקרים בטירוף לעומת קטנטן עם זיכרונות GDDR5X סטנדרטיים. האחד הושק ביוני 2016, השני באוגוסט 2017. לשניהם ביצועים כמעט זהים. האחת נותנת את כל מה שיש לה לחלוטין, עד לגבולות היכולת הטכנולוגית האפשרית והשניה משיקה מוצר בעל תכונות ביניים שיתחרה מולו.

מבחינת טכנולוגית, אותי לפחות זה מדאיג. זה נותן לאנוידיה ניצחון בטוח וכפתור מצב חירום אם משהו משתבש בצד השני לשחרר עוצמה נוספת.

אני מאוד מקווה ש- תתאושש מהדבר הזה ותמצא דרך ליצור כרטיסים יעילים משמעותית. יעילות זה הכל, זה מה שמכתיב אילו מוצרים חברה יכולה לשחרר וכמה היא יכולה לגבות עבורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

אני רואה את זה בתור מכירת חיסול של AMD למותג שהיא בנתה לעצמה במשך שנים עם תעשיית המשחקים, מפתחים וקהילת הגיימרים. 
ההצהרות שלה הפעם לגבי vega ומה שיצא בסוף (וזה כבר לא משנה אם זה באשמתה או לא או רק חלקית) לא ישכחו לה והיא כבר לא תהנה מהפריווילגיה של "הנה הפעם הם יצליחו" ממנה הם נהנו במשך ככ הרבה זמן ע"י הציבור הרחב. מעכשיו נמצאים במעמד של "קודם תוכיחו, אח"כ נדבר".

אני לא מסכים בכלל. הזיכרון הצרכני קצר מאוד. אם (וזה אם גדול מאוד) תצליח להביא לשוק כרטיס טוב, אנשים יקנו אותו. אף אחד לא יושב ועושה חשבון של "מה היה פעם כשהם הבטיחו ולא מימשו" כשהוא רוצה לקנות חומרה. אני רוצה את הרכיב הכי טוב שהכסף שלי יכול לקנות עכשיו. לא ממש מזיז לי מה היה פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

אני לא מסכים בכלל. הזיכרון הצרכני קצר מאוד. אם (וזה אם גדול מאוד) AMD תצליח להביא לשוק כרטיס טוב, אנשים יקנו אותו. אף אחד לא יושב ועושה חשבון של "מה היה פעם כשהם הבטיחו ולא מימשו" כשהוא רוצה לקנות חומרה. אני רוצה את הרכיב הכי טוב שהכסף שלי יכול לקנות עכשיו. לא ממש מזיז לי מה היה פעם...

"מעכשיו נמצאים במעמד של "קודם תוכיחו, אח"כ נדבר"."
תקרא שוב מה שרשמתי- אתה לא סותר אותי רק מחזק את דברי.
בדור הנוכחי עם הם שוב מקרטעים ועם כל ההבטחות שלהם (כרגיל) אבל הפעם בצורה מאוד בוטה.

AMD זה כבר לא למשחקים. אולי הם באמת יוציאו איזה שפן מהכובע מתישהו, אני אתך באותה דעה שזה לא יקרה.
אם (אם אם אם) הוא יהיה טוב כמובן שכולנו נשמח ונקנה. אבל אני לא רואה עוד הייפ נוצר כמו שהיה ל וכל הדורות הקודמים. 
הם איבדו את זה.

amd-logo-drivers.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יהיה אפי מצידם אם זה יקרה ונשמע מופרך למדי. זה לשים על כרטיס ברמת 1060 או 580.
אבל בעצם כבר למדנו שAMD מייצרת כרטיסים עם מחשבה על כורי מטבעות ושאר יישומי non-gamers, לכן יש בזה היגיון לא מבוטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של NAND

אולי כדחיפה לשליטה מסוימת ועלייה במכירות בשוק הביניים, כורי המטבעות קונים גם שם.

מה שרלוונטי לקהל שרוכש GPU כל כמה שנים זה ש VOLTA מעבר לפינה. הרווחים של מהמכירות המהירות של במחירים מופקעים

זה לא משהו שמחזיק לטווח ארוך. בסופו של דבר יהיה היצע, יהיו כרטיסים ואנשים יוותרו על רכישה בגלל שהירוקים היום - טובים יותר.

זה כבר קרה בעבר ועכשיו זה קורה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...