בעיה חמורה - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה חמורה

Boomer

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכאב היחידי שאני יכול לאבחן, במידה ומוציאים את כרטיס המסך מכלל אפשרות שהוא לא תקין, הוא של זכרון שלא מוגדר כראוי(איזה יש לך?) או איזה מכאוב של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זה כבר חידוש,

חוץ מזה שלפעמים הדבר הזה קורה לי כשאני משחק במשחקים או מעתיק דברים, עכשיו זה גם קרה לי לאחר שלחצתי על ה-Icon של האנטי-וירוס בשביל לבדוק משהו (זה קרה ברגע שיצאתי מהחלון של האנטי-וירוס).

לפני איזה שבועיים זה גם קרה לי כאשר עשיתי Log On ל-User שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כמו כאבי או של הכרטיס המסך, תנסה לעבוד כמה ימים עם אחר ותראה אם זה פותר את המכאוב.

יכול להיות שיש לך 100 מגה"צ שעובד ב133, או CAS3 שעובד בCAS2 זה יכול לגרום למכאובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

של איזה חברה?

אתה מוכן לתת את המפרט המלא שלך המחשב שלך עם מאקסימום פרטים שאתה מסוגל לתת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא ראיתי Memory fail כשהדלקתי את המחשב.

את כל הפרטים של המחשב כבר כתבתי.

Athlon XP 1600

MAXTOR ATA 100 40GB

Radeon 8500 של Xpertvision כרגע. (זה שקניתית אצלו את המחשב עדיין לא מצליח ליצור קשר עם כלנית - הוא משאיר להם מליון הודעות והם לא חוזרים אליו)

Gigabyte GA-7VTXH

Hyundai 256 -RAM

כ.רשת Genius Ethernet. (זה לא השם אבל בטח הבנתם)

כל שאר הדברים הם חיצוניים וזה לא חשוב (מקלדת ועכבר למשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hyundai 256 -RAM

נראה לי שזאת הבעיה..

יש לי את אותה העגלה (הזיכרון) והביצועים קצת ירודים.....

תנסה לבדוק עם זיכרון אחר של מישהוא נורמאאאאאלי...

נ.ב

מישהוא מהקריות עם זיכרון נורמאאאאלי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא ראיתי Memory fail כשהדלקתי את המחשב.

את כל הפרטים של המחשב כבר כתבתי.

Athlon XP 1600

MAXTOR ATA 100 40GB

Radeon 8500 של Xpertvision כרגע. (זה שקניתית אצלו את המחשב עדיין לא מצליח ליצור קשר עם כלנית - הוא משאיר להם מליון הודעות והם לא חוזרים אליו)

Gigabyte GA-7VTXH

Hyundai 256 -RAM

כ.רשת Genius Ethernet. (זה לא השם אבל בטח הבנתם)

כל שאר הדברים הם חיצוניים וזה לא חשוב (מקלדת ועכבר למשל)

לי זה נראה כך, שהמוכר הזה מנסה לסבן אותך, כי את כלנית זה ממש לא בעיה להשיג בטלפון וגם אם לא אפשר ליסוע אליהם. הוא כנראה לא רוצה להשיג אותו, לא שהוא לא יכול. אצל מאכרים של מחשבים אין לא יכול יש לא רוצה בגלל אינטרס כלכלי ורצון לא להחליף ללקוח מוצר פגום. הוא ינסה למרוח אותך כך במשך כמה חודשים עד שתוותר לעניין הזה.

לגבי הזכרון, זה נראה כגורם הבעיה, אתה ראית שזה זכרון Hyundai? או שזה מה שהמוכר אמר לך, כי בד"כ היונדאי אצל הרבה מוכרים זה שם שכולל בחובו את כל חברות הזכרונות הלא מוכרות(GENERIC):

LD, USA, , STEC, SPECTEK, AM 1

רוצה עוד? אני מכיר כל זבל אפשרי שקיים בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח את המחשב ותראה מה כתוב שם, ואם המאעכר בחנות יגיד לך שפתחת את המחשב הסרת את האחריות, תגיד לו להתראות בבית המשפט לתביעות קטנות, כי פתיחת המחשב לא מסירה את האחריות, בניגוד למה שהמעכרים בחנויות המקומיות אמרים. הם בסה"כ מפחדים שתתכיל להבין ואז לא תהיה להם פרנסה והם לא יוכלו לעבוד עליך בעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...