האם יש לנו בקהילה אנשי הדבוקים בחיידק האופניים המתפשט ? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש לנו בקהילה אנשי הדבוקים בחיידק האופניים המתפשט ?

KoM

Recommended Posts

DeadTeddy ...LOL

אתה חיי בסרט, סרט טוב...

בקשר לברקס דיסק, אפשר לעצור בעדינות? כי זה נראה לי יותר מדי חזק, כאילו זה לא עוצר ישר עם כל נגיעה קטנה?  :-\

ד"א מזל טוב לי היום מלאו לי 16!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זאת אומרת?

אם אתה נוסע במהירות גבוהה ולוחץ על שני הברקסים בצורה לא מבוקרת אז אתה אף מהאופניים או שאתה אף איתם.

לי זה קרה פעם ואני עפתי עם האופניים בערך בגובה מטר או 2 מטר מעל פני הקרקע למזלי לא קרא לי כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DeadTeddy ...LOL

אתה חיי בסרט, סרט טוב...

בקשר לברקס דיסק, אפשר לעצור בעדינות? כי זה נראה לי יותר מדי חזק, כאילו זה לא עוצר ישר עם כל נגיעה קטנה?  :-\

ד"א מזל טוב לי היום מלאו לי 16!

הכל עניין של רגישות והתרגלות, בהתחלה אם תפעיל אפילו חצי מהכוח שאתה מפעיל על הרקסים רגילים על בלמי דיסק אתה תעוף, אבל אחרי מספר רכיבות שתראה ותלמד תברקסים אתה מגיע לרמת דיוק ותחושה גבוהות הרבה יותר. מה גם שאפשר לעצור עם בלמי דיסק עם אצבע אחת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי סיפור לא איכותי בכלל שקרה לי על אופני "חעווה" של חבר...

דהרתי בסביבות ה55 קמ"ש בכיכר רבין עד שהגעתי לצומת עם שני רמזורים ירוקים להולכי רגל.

אני מרביץ בכל הכוח, המכוניות עומדות להן לפני מעבר החציה כמו שצריך ומי מחליטה לה לגלוש החוצה בלי להסתכל שמאלה?... נכון! רוכבת אופניים ארורה עם תינוק אנושי מותקן בסבל.

אני במיידית מפמפם עם הברקס האחורי (זרועות גומי מעפנות הנצמדות לגלגל, הבלמים הרגילים - לא מכיר את המונח המקצועי) ותוך כדי מצרף גם את הקדמיים, מצליח להיעצר באופן מוחלט חצי מטר ממנה ופתאום החלק האחורי של האופניים מתחיל להתרומם ואני מתהפך על האספלט הרותח (שעות הצהריים, מה לעשות..) ופותח את שתי כפות ידי (לא נעים!!!) - היא שואלת "אתה בסדר?" ונעלמת לה תוך כדי...

אחחחח, אילו רק היו לי בלמי דיסק מאווררים ושילדה יותר קלה... ובנות שיודעות לנהוג בעולם הזה, אפילו על דוושיישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי ליפני מיספר שבועות

אופני MONGOOSE

מודל השילדה VRS

מזלג עם קפיץ של ROCK SHOX

קפיץ אחורי גם של ROCK SHOX (לא מבוסס אוויר אך אני מתכנן להחליף לFLOAT של FOX)

הילוכי STX של שימנו

ובלמים רגילים

לא בדקתי של איזה חברה הזמיגים אך הם במצב ממש טוב והפנימית היא כזאת עם הונטיל המיוחד הדק.

בכל מיקרה אני קופץ מדרגות ונגיד מדרגות גבוהות ועכשיו אני מיתאמן בלעשות ווילי כי אני מצליח רק כמה שניות לשימור על שיווי מישקל . בכל מיקרה תנו לי טיפים בליסוע על גלגל

אחד אם אתם יכולים....

שכחתי להוסיף אני לא גר בארץ אני גר בישראל אז אני רוכב בסידני (באוסטרליה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי אופניים מעולות..!!!!

עד שהם נגנבו מהמחסן! (קשה להזכר בזה..)

היום אני רוכב על האופניים של אחי...עושה פעלולים וכל מיני בולשיט...

למי שרוצה אתר אופניים מעולה! http://www.harim.co.il

----

מישהו יכול למליץ לי על אופניים עד 1000 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוסעמק, אני נוסע על האופניים לביצפר כל יום הלוך חזור כמו שאמרתי, אבל מה לעשות שאנחנו חיים בישראל 2004.

אני רגיל לזה שתמיד מעבירים לי את ההילוכים באופניים, נפילים אותן, מה לא, אבל עכשיו הזונות גנבו לי את הכסא :\

לפחות יש לי איך לזהות אותו אם אני אראה אותו במקרה.

זונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוסעמק, אני נוסע על האופניים לביצפר כל יום הלוך חזור כמו שאמרתי, אבל מה לעשות שאנחנו חיים בישראל 2004.

אני רגיל לזה שתמיד מעבירים לי את ההילוכים באופניים, נפילים אותן, מה לא, אבל עכשיו הזונות גנבו לי את הכסא :\

לפחות יש לי איך לזהות אותו אם אני אראה אותו במקרה.

זונות.

תסלח לי אבל זה פשוט מצחיק.......

LOL!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפחות משהו טוב כן יצא מזה :)

רק שתבינו, הפרונט של הביצפר הוא איזה 100 מטר, אפילו יותר, וקשורות אל הגדר משהו כמו 20 זוגות אופניים.

מין מזל כזה, תמיד זה יצא דווקא אני. ואני עוד צחקתי על חבר שלי שתמיד לוקח את הכסא בתיק.

הכי משפיל היה לנסוע כמה 3 קילומטרים הביתה בעמידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איין מה לעשות זה ישראלים בתקופה שהייתי נוסע לבית ספר היסודי עם האופניים לא בגלל מרחק

סתם כי רציתי פינצרו לי תגלגל איזה פעמיים.

לאחרונה אגב אני שם לב ליותר אנשים עם אופניים ממה שראיתי קודם למחויבות אישית שלי באים

ילדים עם אופניים של 4000 ו 2000 שקל, שלי קניתי בעבר אופני haro אני צריך לתקן אותם גם, עלו לי 1300.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...