חדשות רעות למי שזקוק לעוד RAM: תקלת ייצור של חברת מיקרון עלולה לגרור עליית מחירים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדשות רעות למי שזקוק לעוד RAM: תקלת ייצור של חברת מיקרון עלולה לגרור עליית מחירים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

איכשהו אני מתייחס לכל התקלות (כביכול) בספקנות. החל מהשיטפון שהעלה את מחירי הכוננים הקשיחים משמעותית שעדיין שנים אחרי השיטפון, איכשהו מחירי הכוננים לא חזרו לרמת המחירים לפני השיטפון. וגם כעת, עם דליפת גז מסתורית. אז היה לנו שיטפון מים, דליפת גז, נותרו בשרוול עוד 2 מצבי צבירה להשתמש בהם. מוצק - "התמוטטות" מפעל לאחר רעש אדמה. פלסמה - התפרצות הר געש שכיסתה בלבה מפעל ליצור. אני ממתין בסבלנות (זה יכול לארוך זמן מה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Yaniv Perets

מחירים כבר בעליה. 16 gb 3400mhz שעלו בחו"ל פחות מ120 דולר לפני כחצי שנה עולים היום יותר מ160

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Noam Sher

זה מזכיר לי את משבר הכוננים הקשיחים אז "בזמנו" כשהיו הצפות במזרח ברחוק... אלו היו ימים. אבל הסתדרנו... לא כמו הילדים המפונקים של היום (:D ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרף תנודתי ומחזורי כפונקציית הסינוס. לא להתרגש. מדי כך וכך זמן המחירים נמוכים ולאחר זמן מה הפעימה הבאה הם עולים וחוזר חלילה. באם ניתן לסנכרן את הרכישות לתקופות של שפל, דיינו. אם לחוצים ואי אפשר, לא נורא. **ממילא זה כסף יחסית קטן לצרכן פרטי, שצריך מחשב בודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנויות בארץ אינם מחזיקים את הצרכן בכיסם, הכח בכלל לא אצלם.

הכח ביידי הצרכן שיש לו חלופות רבות כיום לרכוש באיזו חנות שיחפוץ הן בארץ והן בחו"ל.

הזמנים של מונופול, או בלעדיות באמצעי ההפצה המקומיים - נגמרו כבר לפני הרבה מאד שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...