המטוס החשמלי מישראל שיעבור כמעט 1,000 קילומטרים בטעינה אחת - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המטוס החשמלי מישראל שיעבור כמעט 1,000 קילומטרים בטעינה אחת

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של idan831

תקשיבו... אם זה באמת ייצא לפועל.... זה עשוי להביא שינויים פוליטיים גם לעולם כולו! חסל נפט ערבי ותלות בו!

כדי לחסל את התלות בנפט הערבי צריך שתי דברים: אחד זה דרך יעילה לאגור אנרגיה. כלומר יעילות יותר.  ופה באמת יש התקדמות גדולה. הדבר השני זה מקורות אנרגיה חלופיים זולים ואמינים יותר. ופה על אף ההתקדמות יש עוד דרך ארוכה. 

וגם אז הנפט ישאר תמיד בעל חשיבות לייצור חומרי גלם לתעשייה ולשימושים ספציפים כמו תעופה (אין באמת סיכוי למטוס נוסעים גדול על , או שכולם יעברו למטוסים קטנים מאוד ואיטיים מאוד) וצרכים צבאיים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של itamar4444

כדי לחסל את התלות בנפט הערבי צריך שתי דברים: אחד זה דרך יעילה לאגור אנרגיה. כלומר סוללות יעילות יותר.  ופה באמת יש התקדמות גדולה. הדבר השני זה מקורות אנרגיה חלופיים זולים ואמינים יותר. ופה על אף ההתקדמות יש עוד דרך ארוכה. 

וגם אז הנפט ישאר תמיד בעל חשיבות לייצור חומרי גלם לתעשייה ולשימושים ספציפים כמו תעופה (אין באמת סיכוי למטוס נוסעים גדול על סוללות, או שכולם יעברו למטוסים קטנים מאוד ואיטיים מאוד) וצרכים צבאיים. 

יש לי חדשות עבורך איתמר ידידי, אתמול קראתי כתבה לא זכור לי איפה שחברה ישראלית פיתחה מטוס שטוס על חשמל מסוללות שפיתחה חברה (ניחשת נכון) ישראלית גם כן... :) כך שזה עניין של זמן וזה עוד יקרה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של idan831

יש לי חדשות עבורך איתמר ידידי, אתמול קראתי כתבה לא זכור לי איפה שחברה ישראלית פיתחה מטוס שטוס על חשמל מסוללות שפיתחה חברה (ניחשת נכון) ישראלית גם כן... :) כך שזה עניין של זמן וזה עוד יקרה 

כתבתי מטוס מסחרי. כלומר בגודל וביצועים של מטוס כמו 747 וכדומה. חשמליים יכולים להתחרות במקרה הכי טוב (וגם לא בעתיד המאוד קרוב) בהמטוסי בוכנה. המטוס בכתבה הוא קטן, איטי, לטווח קטן ולמספר נוסעים ספורים. מטוס חשמלי יהיה עם מדחף ולכן אין לו סיכוי להתחרות במנועי סילון ולטוס במהירות של טיסה מסחרית של היום. עד היום לא שמעתי אפילו על דיבור תאורטי על מנוע חשמלי שיכול לעשות מה שמנוע שמנוע סילון יכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של itamar4444

כתבתי מטוס מסחרי. כלומר בגודל וביצועים של מטוס כמו 747 וכדומה. מטוסים חשמליים יכולים להתחרות במקרה הכי טוב (וגם לא בעתיד המאוד קרוב) בהמטוסי בוכנה. המטוס בכתבה הוא קטן, איטי, לטווח קטן ולמספר נוסעים ספורים. מטוס חשמלי יהיה עם מדחף ולכן אין לו סיכוי להתחרות במנועי סילון ולטוס במהירות של טיסה מסחרית של היום. עד היום לא שמעתי אפילו על דיבור תאורטי על מנוע חשמלי שיכול לעשות מה שמנוע שמנוע סילון יכול

זו שאלה של זמן אחי, זה יקרה... נכון לא יודע אם יש משהו שיכול להתחרות בדחף שמנוע סילון מספק אבל עד כה למדתי שהכל ייתכן מבחינה טכנולוגית המוח האנושי... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...