אנדרואיד עד 1,200 שקל - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרואיד עד 1,200 שקל

dante123

Recommended Posts

שלום,
אחרי מס' שנים עם הLG G2 הוא כבר עומד להחזיר את נשמתו לבורא, וחשבתי לשדרג מכשיר.
תקציב הוא עד 1,200 שקל, גמיש רק ברמת ה100 שקלים צפונה. מן הסתם פתוח למכשיר סיני ולהזמנה מחו''ל.

לא מעוניין בלהגדיל תקציב בשביל הS7\ מכשיר אחר של LG
דרישות:
-מצלמה טובה, ושאני אומר אני לא מתכוון רק למפרט הטכני (לG2 יש מצוינת באופן תיאורטי שמצלמת באיכות גרועה), אלא לאופן בו יוצאות התמונות.
- יציב (בG2 ובMeizu של אבא שלי הGPS מאבד את עצמו).
- הכי עדכני שיש וחברה שתומכת בעדכון גרסאות, או לחילופין טלפון שאפשר להחליף לו רום בצורה נוחה יחסית.
- בטריה חזקה\ מכשיר עם ניצול יעיל של זמן בטריה.
- לפחות 32 GB, 
* עמידות למים\אבק\ בקטריות וכל מיני גימיקים כאלה לא רלוונטיים מבחינתי.

מאוד מעוניין בשיאומי MI6 אבל אני לא מוצא אותו לא בארץ ולא באמזון, הוא יצא מהמלאי?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות מעוניין בסמסונג\LG עקב נסיון רע עם שניהם.

שכחתי לציין כי הקניה תתבצע באילת, משמע 1300-1400 טווח מחיר בכל הארץ.

את הMi6 אני מוצא ב1800 שקל באילת. מבחינת טווח מחירים זה, יש לו מתחרים? 

אם יש אנשים שרכשו מכשירים במחיר הזה ויכולים לתת דעה אישית זה יהיה מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מקום \מישהו שיכול להסביר את ההבדלים בדגמים בצורה השוואתית?
אני רואה את המפרט הטכני בgsmarena אבל זה לא אומר לי הרבה, וכל הביקורות על הטלפונים המובילים (redmi 4x, mi5s, g5 plus..) הן מצוינות (best budget phone available...), ואין מקום שמשווה סובייקטיבית ביניהם.
לדוגמא: השוואה זריזה מבחינת איכות צילום, קלות להחלפת רום, בטריה, עדכונים בתחלופה גבוהה של גרסת ...
השוואה פיזית בחנות לא תעזור לפי דעתי כי השוואה כזו היא לא מדמה נסיון של כמה שבועות עם מכשיר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dante123

עדכונים בתחלופה גבוהה של גרסת אנדרואיד...

לא וודאי.

ציטוט של dante123

השוואה זריזה מבחינת איכות צילום

נסה למצוא אתר (אולי בGSMarena) שיש לו של כולם ואפשר להשוות אותן זו לצד זו.

אותו הדבר מבחינת הסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז פחות או יותר החלטתי על השיואמי MI5

- הסתכלתי על ביקורות כתובות ומצולמות של המוטו, הוא all around יותר טוב מבחינת האנדרואיד והיציבות, אבל נופל מהMI5 בתמונות (במיוחד בתאורת לילה). נכון?

- לגבי הMI5s, לא הצלחתי לראות הבדל משמעותי בין המצלמה שלו ושל הMI5 אע''פ שעשו מס' שינויים כמו ביטול הייצוב האופטי ושינוי התצורה של המצלמה. יש שינוי מורגש או שההבדל שולי?

- קצת מלחיץ העניין עם גב הטלפון שמחליק כמו שמן מידיים של אנשים. המצב כזה קריטי או שמדובר בהפחדה? 

- לבסוף, את הדיל הכי משתלם מצאתי בgomobile אילת, סה''כ 869 ש''ח, יותר זול ממה שמצאתי בזאפ או באייבורי\KSP שאני יודע שיש להם חנויות באילת. יש מחיר יותר זול או לחילופין עוד חנויות באילת?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הs שונה מבחינת עמידות? לא הצלחתי למצוא crash test שלו ולדעתי בשימוש סביר הmi5 לא אמור להשבר כל עוד הוא עם מגן.

יש טלפון עם איכות צילום זהה במחיר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...