התיעצות תשתית+ספק+מודם - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות תשתית+ספק+מודם

lompy

Recommended Posts

אבא שלי משלם מחיר מופרך לחלוטין לבזק על תשתית (85 שקל ל 15 מגה) ועוד 20 או 25 שקל לספק טריפל C.

אני רואה שאני יכול להעביר אותו לתשתית + ספק בטריפל CCC בעלות של 75 שקלים בחודש זה חיסכון די משעמותי.

השאלה שלי , האם מניסיונכם יכולות להתעורר בעיות (כמו תמיכה,שירות,איכות) או שזה בדיוק אותו דבר רק שהתשלום עובד דרך צד שלישי.

שאלה נוספת , במידה ואני מעביר אותו אני צריך להשיג מודם,אפשר להשכיר אצלם אחד בעלות של 10 שקלים או לקנות. לפי מה שאני רואה המודמים האלה לא זולים בכלל.

מה אתם חושבים שעדיף - לקנות או להשכיר , אם לקנות אז מה מומלץ?

אם יש לכם הצעות אחרות ,אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי טריפל סי, אבל אני מרוצה מאוד מבזק בינלאומי. יש לי חבילה של 40 מגה תשתית וספק בתשתית והכל דרכם, אין לי התנהלות בכלל דרך . אני אפילו חושב שזה עדיף, במידה ויש תקלה ואני מתקשר לבזק בינלאומי אין מצב שאומרים לי להתקשר לבזק כי הבעיה בתשתית, הם עושים את זה בשבילי ושוברים את הראש מולם. מעבר לזה, זה חשבונית אחת ולא שתיים, שזה סתם יותח נוח.

אם לקנות או להשכיר ציוד זה כבר שיקול שלך. קח בחשבון שציוד שתקנה היום לא בהכרח יהיה רלוונטי לעוד כמה שנים. אי אפשר לדעת מה יהיה אבל כמו שאני רואה את זה התשתית הבאה תיהיה סיבים אופטים.

בכל מקרה אם לקנות אתה יכול להסתכל באתר של chief בנתבים מומלצים. לפי דעתי כל בתקן n300 לפחות ועם וקטורינג יהיה אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

בזק + ספק בטריפל CCC בעלות של 75 שקלים בחודש

זו החבילה שלי.

הם בסדר גמור. מהירות וכו'. אין משחקים.

אם יש עניין כלשהו - יש עם מי לדבר.

והשירות / מענה זריז, לא תתיבש עם מנגינה מעצבנת על הקו.

בעניין הראוטר - בנוסף למה שקינג ציין, ראשית, תבדוק

מה הסטטוס של הראוטר הנוכחי - בבזק היה שראוטר היה במין שלם / קבל החזר

לשנתיים ואחרי זה הראוטר נהיה רכושו של הלקוח.

אם זה המצב, תוכל להמשיך איתו לטריפל סי ללא השכרת ראוטר.

אם לא - אז מה שקינג אמר. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה , עזרתם מאד.

אני אוהב את טריפל סי כי אין אצלם משחקים במחיר כמו אצל חברות אחרות , מחיר אחיד וקבוע בלי שקרים ובלי משחקים .

צריך להחליט מה עושה לגבי המודם.לפי המדריך באתר שלהם המודם שהם נותנים להשכרה לא נראה לי להיט.

אשמח לשמוע עוד רעיונות/דעות

Sent from my using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...