מה הייתם מעדיפים מהספקים הבאים ומדוע? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הייתם מעדיפים מהספקים הבאים ומדוע?

VegansXe

Recommended Posts

EVGA 450 BT, 80+ Bronze 450W, 3 Year Warranty, Power Supply 100-BT-0450-K - עולה 21.99$, ה500W או 600W עולה 39.99$.  

EVGA 450 B1, 80+ BRONZE 450W, 3 Year Warranty, Includes FREE Power On Self Tester, Power Supply 100-B1-0450-K1 - עולה 29.99$ לא ברור מה ההבדל בינהם. ה500W או 600W עולה 39.99$. 

EVGA 430 W1, 80+ WHITE 430W, 3 Year Warranty, Power Supply 100-W1-0430-KR - עולה 29.99$, ה500W עולה 36.99$. לא רשום שהוא 80+ ברונז 

אם המחשב שלי צורך 300W בעת עומס, האם יש מניעה כלשהי מלרכוש ספק של 500 או 600? 

תודה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספקים הכי יעילים באזור האמצע של ההספק המקסימלי. ודי מתרסקים ביעילות בהספקים נמוכים - דוגמא. כך שאם ברוב גדול של הזמן, אתה עובד בהספקים נמוכים (ומחשבים חדשים הם די חסכוניים), ספק בהספק גדול יהיה בזבזן בחשמל. זה רק כמה ואט, אבל עדיין יכול להצטבר לכמה דולרים בשנה. הם עלולים להיות מעט גדולים יותר פיזית. ויכולים להיות הבדלי איכות לכאן או לכאן בין הדגמים.

מצד שני, הם יכולים להיות שקטים יותר באותו הספק 300W ואמינים יותר לאורך זמן.

מצד שלישי, אולי עדיף להשקיע בספק טוב יותר בהספק נמוך, שיהיה טוב יותר בכל הסעיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אם כך נראה לי שאני יכול ללכת על 450W.

אתה יודע מה ההבדל בין הBT שעולה 21.99$ עם אחריות ל3 שנים לבין הB1 שעולה 29.99$ עם אחריות ל3 שנים ? 

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה היית לוקח? בסך הכל הבדל של 8$ . אני רואה שיש הבדל במפרט הטכני של שניהם אבל זה לא אומר לי כלום... 

לצרכים בסייסים זה נחשב ספק איכותי, נכון? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של דרובו

הקישורים האחרונים שלך לא עובדים לי

משהו לא תקין במערכת של Hwzone. 

כשאני לוחץ עריכה אני רואה את 2 התמונות באופן תקין לחלוטין.... הזוי. 

בעיקרון בתמונות של המוצר יש צילום של הספק עצמו עם כל המפרט הטכני שלו. יש בינהם מעט הבדלים (שאין לי מושג מה באמת אומר) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-BT:

קצת פחות הספק ב-3.3V וב-5V, שזה לא נראה לי משנה למשהו.

קצת פחות הספק בסטנד ביי, שעקרוני רק אולי אם יש לך כוונה לטעון טלפונים במקביל ממחשב כבוי, או צרכן כבד מ- 3.1.

והדירוג הוא ב-30 מעלות במקום ב-40, שאומר שהוא כנראה גבולי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...