Disk Usage 100% - WIN10 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Disk Usage 100% - WIN10

Niv Hass

Recommended Posts

שלום , 

יש לי בעיה כבר לא מעט זמן , אני האמת לא זוכר מתי היא התחילה אך שמתי לב כבר במשך חודשיים אם לא יותר הארד דיסק שלי תמיד פועל על 100% בכל פעולה קטהנ שאני עושה. למשל פותח את המחשב שלי, ישר ה Disk Usage קופץ ל - 60 ואפילו ל 100.

שלא נדבר על אתחול מחדש למחשב, שלוקח למערכת לפחות 2 דקות במקרה הטוב לרדת מה - 100 אחוז. וזה 100 אחוז נקי, בלי פיקים או משו, רצוף למשך 2-3 דקות שזה המון . 

ביטלתי serch, Superfetch, defender , הורדתי יותר מ 2 תוכנות לבדיקת הארד דיסק ואף אחת לא האתה על סקטורים פגומים.  אין רעשים מההארד דיסק. 

יש לי 16GB , win10, מד הטמ' מראה שהטמפ' במחשב תקינה. אז מה לעזאזל יכולה להיות הבעיה?  בבקשה עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Niv Hass

Untitled.png

אני לא מבין מה צירפת פה. הכוונה היא גם להבין את המידע ולא סתם לצלם מסך. תמיין את התהליכים לפי total ותראה איזה תהליך ניגש לאיזה מקום בדיסק.

בנוסף לזה, אפשר לראות שיש לך תוכנת עדכון של משחק (LoLPathcer.exe) שעובדת ברקע.

ציטוט של simplify.co.il

תריץ סריקה של malwarebytes

בנוסף יש לך עוד אנטיוירוס כלשהו?

אפשר להפסיק עם התגובת FXP האלו כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore

אני לא מבין מה צירפת פה. הכוונה היא גם להבין את המידע ולא סתם לצלם מסך. תמיין את התהליכים לפי total ותראה איזה תהליך ניגש לאיזה מקום בדיסק.

בנוסף לזה, אפשר לראות שיש לך תוכנת עדכון של משחק (LoLPathcer.exe) שעובדת ברקע.

אני נכנסתי למסך הזה כדי להראות שלא משנה מה אני עושה, הדיסק קשיח תמיד מגיע ל - 100 אחוז.

במחשבים אחרים זה לא ככה, וזה מה שמטריף אותי . לא הגיוני שעדכון של משחק תופס לי 100 אחוז מהדיסק קשיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי קרה דבר כזה בהארד דיסק ישן. כל פעולה קטנה של קריאה/כתיבה היה תופס 100%. 

החלפתי הארדיסק ועכשיו המחשב טס כמו חדש.

תנסה להחליף הארדיסק ולראות אם זה פתר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Niv Hass

שלום , 

יש לי בעיה כבר לא מעט זמן , אני האמת לא זוכר מתי היא התחילה אך שמתי לב כבר במשך חודשיים אם לא יותר הארד דיסק שלי תמיד פועל על 100% בכל פעולה קטהנ שאני עושה. למשל פותח את המחשב שלי, ישר ה Disk Usage קופץ ל - 60 ואפילו ל 100.

שלא נדבר על אתחול מחדש למחשב, שלוקח למערכת לפחות 2 דקות במקרה הטוב לרדת מה - 100 אחוז. וזה 100 אחוז נקי, בלי פיקים או משו, רצוף למשך 2-3 דקות שזה המון . 

ביטלתי Windows serch, Superfetch, Windows defender , הורדתי יותר מ 2 תוכנות לבדיקת הארד דיסק ואף אחת לא האתה על סקטורים פגומים.  אין רעשים מההארד דיסק. 

יש לי 16GB זיכרון , win10, מד הטמ' מראה שהטמפ' במחשב תקינה. אז מה לעזאזל יכולה להיות הבעיה?  בבקשה עזרה

שלום !

נתקלתי בבעיה   במחשבים עם WIN10 

המלצה שלי להשבית עידכונים של וינדוס תחת ערך שירותים  (services)

לאתחל את המחשב ולבדוק אם יש שינוי ב  -DISK Usage

במידה ואין שינוי 

לשנות את גודל  הזכרון הוירטואלי  מקבוע  ע"י המערכת לקביעה ידנית 

מחשב זה -מאפינים-הגדרות מערכת מתקדמות -מתקדם-הגדרות-מתקדם

זכרון וירטואלי -שינוי לבטל את ה-V (נהל אוטומטית את גודל קובץ ההחלפה עבור כול הכוננים)

לבחור גודל מותאם אישית

לרשום בגודל התחלתי (MB)  ערך מומלץ (כתוב  תחת -סה"כ גודל קובץ החלפה עבור כול הכוננים )או ערך כפול מהמומלץ

לרשום בגודל מרבי (MB) לרשום ערך מקביל לגודל הראם הפיזי  שיש למחשב שלך 

לאשר לבצע איתחול למחשב ולבדוק עם יש שינוי בשימוש  ב-Disk Usage 

השינוי בשימוש בדיסק הוא לא מיידי  אלא הדרגתי  

מקווה שעזרתי 

בהצלחה -כספי

לכידה.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...