קניית מחשב באיזור עמק יזרעאל לגיימינג ולעבודות שגרה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב באיזור עמק יזרעאל לגיימינג ולעבודות שגרה

AriLupuss

Recommended Posts

שלום חברה כרגיל אני פונה אליכם לעזרה כי אתם האנשים הכי טובים לייעוץ ואני מרוצה ממכם תמיד

לפני כמה חודשים רציתי עזרה בקניית מחשב חדש לצורך עבודות משרדיות כמו (שימוש בתוכנות פשוטות כמו word pnt ) אך גם בשביל ההנאה הפרטית שלי בשימוש במשחקים שנחשבים חדשים וכבדים כמו: 4 ועוד .. (אין לי כוח לרשום) ועדיין שמשחקים אלה לא יפעלו באיטיות ויורצו על מינימום בלי oc וכאלה בגרפיקה הטובה ביותר. וכמו בעבר הכרתי בעובדה שהוא חייב להיות מחשב נייח כי נייח יותר טוב ויותר זול (:      

אך בזמנו נאמר לי כי עדיף לי לחכות כי חדשים אמורים לצאת במרץ ואני צריך לחכות עד להצעות שיהיו מעודכנות יותר .

כעת אנו כבר במאי עוד מעט ואשמח לקבל ממכם הצעות מצוינות ומומלצות בנוגע למפרט מחשב הכי טוב שתוכלו להציע שיכלול בו גם (מסך טוב במחיר נמוך עד כמה שאפשר ושעדיין יהיה טוב, מקלדת ורמקולים) בתקציב כולל של עד 4000 ש"ח . מי שיוכל להגיד לי איפה מומלץ ללכת כדי לקנות מצוין . איזור עמק יזרעאל לא לשכוח .

אה וכמעט שכחתי אם מישהו יכול להשיג את המפרט שייענה לי על הדרישות ולחסוך מהתקציב יותר טוב .

תודה רבה חברייס. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אין בתקציב מקום לחסוך אם אתה רוצה שמשחקים כבדים כמו ירוצו בהגדרות גרפיקה גבוהות, גם ככה לא היתה ברירה וקיצצתי בכל מקום שאפשר. הייתי מעדיף להכניס גם ו-16GB אבל זאת תהיה חריגה משמעותית.

מפרט הורכב ב-tms:

קטגוריות מוצרים כמות מחיר
מעבד Intel i5 7500 / 1151 Tray 1 ₪831
קירור למעבד בקניית מחשב חדש בלבד - Cooling Alpine 11 Rev. 2 1 ₪38
לוח אם Asus H110M-D 1 ₪265
מארז Antec GX200 Case 1 ₪179
ספק כוח Antec VP-500PC 500 Watt ATX12V v2.3 PSU 1 ₪213
זיכרון DDR4 8G / 2133 CL15 Single Ranked 1 ₪234
כרטיס מסך Sapphire RX 580 PULSE 8G DP OC W/BP PCI-E 1 ₪1183
קשיח למחשב שולחני Toshiba HDD 1.0TB 7200 64MB SATA3 3.5" 1 ₪201
מקלדת Logitech K120 Keyboard Black 1 ₪55
עכבר Logitech B100 Optical Mouse Black 1 ₪35
רמקולים MicroLab M-109 2.1 Black 10W RMS 1 ₪125
מסך Samsung 23.5" LED S24F350FH PLS Panel HDMI 1 ₪626
הרכבה הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה 1 ₪0
סה"כ: 13 ₪3985
http://www.tms.co.il/preview/spec/elmx4kcv
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההתייחסות ועל ההצעה אחי . 

רק תגיד לי אחי,  היית ממליץ לי מאוד להגדיל את התקציב בשביל החריגה הזו שאמרת לי על ה -  והזיכרון 16G ? , או שנראה לך שהמפרט באמת יספק את הדרישות ?   ואגב עכבר לא צריך יש לי אחד. 

תודה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...