רייזן וגיימינג : מתי צריך זיכרונות מהירים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רייזן וגיימינג : מתי צריך זיכרונות מהירים

Recommended Posts

האתר Hardware Unboxed ערך בדיקה מתי הזכרונות המהירים באמת משפיעים על ביצועי המשחקים.

המסקנה ברורה : למערכת תקציבית חבל להשקיע בזכרונות מהירים. אם הכרטיס הגרפי איננו GTX-1080 ומעלה, אין טעם בזכרונות מהירים כי גם עם הזכרונות האיטיים יותר נגיע לצואר בקבוק.

הערה: אני חושב שזה נכון גם עבור מעבדי , אם יש למישהו מידע קיים או מבחן דומה, מוזמן לשתף.

מצורפת תמונה מתוך שהם פירסמו.

כתובת הוידאו כאן:

Ryzen_Memory.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהבדיקה בעצם אומרת הוא שאם הכרטיס אינו 1080 ומעלה אז אין צורך במעבד חזק יותר או בזכרון מהיר יותר כי יהיה צוואר בקבוק וככל שהרזולוציה גבוהה יותר אז הצורך יורד (ב4K לא נראה לי יבחינו בין ה1800X ב4.1GHZ לבין ה1400 בסטוק אלא אם משתמשים בשני GTX 1080 TI) מה שאומר שאם בונים בנייה תקציבית לא צריך להשקיע בזכרונות מהירים או במעבד יותר חזק (אם זו בנייה בעיקר לגיימינג, במקרים אחרים זה עניין אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פולי הקנטאור

מה שהבדיקה בעצם אומרת הוא שאם הכרטיס אינו 1080 ומעלה אז אין צורך במעבד חזק יותר או בזכרון מהיר יותר כי יהיה צוואר בקבוק וככל שהרזולוציה גבוהה יותר אז הצורך יורד (ב4K לא נראה לי יבחינו בין ה1800X ב4.1GHZ לבין ה1400 בסטוק אלא אם משתמשים בשני GTX 1080 TI) מה שאומר שאם בונים בנייה תקציבית לא צריך להשקיע בזכרונות מהירים או במעבד יותר חזק (אם זו בנייה בעיקר לגיימינג, במקרים אחרים זה עניין אחר).

אתה צודק שככל שהכרטיס פחות חזק כך אפשר לעשות גם הנחות במעבד וזכרונות אבל הטסט הספציפי הזה לא דיבר על מעבד. המשתנה היחיד שנבדק הוא הזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של בור ועם הספר

אבל הטסט הספציפי הזה לא דיבר על מעבד. המשתנה היחיד שנבדק הוא הזכרונות.

נכון אבל בגלל שברייזן הזכרונות משפיעים מאוד על הביצועים אז זה מבחינתי נמדד ביחד (כלומר שצריך לציין את המעבד והזכרונות כי ה1400 עם 3600MHZ יכול להיות יותר מהיר מה1500X עם 2133MHZ). סביר להניח שאם גם המעבד היה נבדק אז התוצאה הייתה זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...