Google Earth: לצאת למסע עולמי מבלי לצאת מהבית - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Google Earth: לצאת למסע עולמי מבלי לצאת מהבית

yonatan.mendelson

Recommended Posts

מקוה שיצרני משחקים ינסו לשתף פעולה ולקבל 'מפות' אמיתיות כאלה. כל מפה שווה ('פוקימון' הראה איך לנצל את זה יפה). אגב שיטוט - ממליץ לטייל עם סטריט וויו במקומות באמריקה. מטריד כמה שעות אפשר לבלות בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באילו איזורים בדיוק ניתן לצפות ברמת הפירוט שיש בניו יורק או צרפת (או ביתר הערי התיירות הנחשבים ביותר)?? אני שיחקתי במשך שעה עם המפות החדשות ולא מצאתי שום עניין. אפ אני ארצה לראות נקודות מסויימות בערים מסויימות יש מיליוני מדריכים. גם סטריט יותר נח, כפי שרשם ym1971. אני רוצה לראות מקומות אקזוטים שאין עליהם כבר סיקור מכל פינה... וכאלה לא מצאתי, ברמת הפירוט שמוצגת. מה גם שהם מראים יפות של אפריקה ויוסימיטי (וכו') וברגע שלוחצים עליהם זה כמעט אותם המפות שהיו לפני. אולי כמה חלקים יותר מפורטים מאחרים אבל גם אלה קטנים מאוד וממש לא מספיק מפורטים בשביל לצלול ולשייט בין ההרים כמו שמוצג בסרטון. עד עכשיו המפות החדשות מקבלות ביקורות טובות אז כנראה שאני מפספס משהו (או שאף אחד לא באמת בדק מחוץ לניו יורק??)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם עבר להיות מבוסס ווב... לא הייתי מצפה לזה יותר מדיי במקומך.

לגבי תמיכה בדפדפנים שהם לא מתוצרת של עצמה.... אין להם ממש אינטרס לעשות את זה :) האמת שגם אובייקטיבית לא בטוח שזה שווה את ההשקעה, נתח השוק של פיירפוקס ב-2017 הוא כבר דיי זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש לתוכנת הדסקטופ ערך מוסף שאין בדפדפן, אבל זה כבר תלוי בגוגל. בקשר לפיירפוקס, לצערי אני מכיר את נתח השוק ההולך ומצטמק שלהם. אני חושב שמגיע להם יותר... אני בכל אופן איתם כבר מעל לעשור ואשאר איתם לבינתיים. מה שהציק לי, זה שגוגל לא אמורה להשקיע וליצור תמיכה מיוחדת בפיירפוקס. הרי גם וגם פיירפוקס עומדים היום בתקנים העדכניים ביותר של אתרים, כלומר לאחד אמור די להתאים לשני ללא התאמות מיוחדות. ככה שנראה שהם עושים דווקא. אולי אני טועה והם יישמו מנגנון מיוחד שחסר באחרים, לא מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...