Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

B.N.P

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  66
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  79יום 9ש' 10דק' 42שנ'

דירוג

3 ניטרלי

אודות B.N.P

 • דרגה
  Zone NewUser

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. לא הבנתי למה "Good-bye Touch!"... לא התייחסתם לדבר הכי מעניין [שמופיע בתמונת הכתבה]
 2. לא ברור לי איך ניתן להשוות בכלל בין נייד של אפל לכל חברה אחרת... ואין לזה שום קשר למפרט או לאיכות הרכיבים. כולם יכולים לנסות ו"לאתגר" [לטענתכם] את אפל, כמה שהם רוצים, אבל מי שצריך MacOS/OSX [לא מתייחס אפילו לרולטה שנקראת hackintosh] יימצא זאת אך ורק במוצרי אפל. בזה זה מסתכם - מערכת ההפעלה.
 3. המטרה היא לשבור את שיאי המפרט או שיא המחיר למכשיר?? זה מגוחך. אולי אפשר לשים גם GTX1060 בעלות של $5000, אז מה? המטרה היא יותר פונקציונליות [שרלוונטית למכשיר יד] בפחות מחיר. הייתי משקיע בחיי סוללה מאשר בדברים אחרים, בשלב הזה. ו-12GB על סמארטפון... אוקיי... אם ישנה תועלת ביצועים מ12GB, ניהול הזכרון ממש שבור במערכת ההפעלה [שיש לזכור - לא מערכת הפעלה שולחנית!] הזאת.
 4. משתמש במחשבון currency, בדיוק כמוך [אפס]. אולי משהו השתנה בשער החליפין בין זמן הבדיקה שלך לשלי, אולי עשיתי טעות בהזנה, אבל מה שבטוח - זה לא השתנה ב50 שקל, כפי שרשמו פה.
 5. $48.52 [עבור של PS4] שווה ל-232.56 שקלים [לא 185]... אין לי מושג באיזה מחשב אתם משתמשים פה. אתם ממליצים פה על דברים, בטענה למחירים לא אמיתיים, מבלי לבדוק את עצמכם! זה כבר סטרייק 2 [מבדיקה שלי]
 6. אין לי מושג איך הגעתם למחיר הזה על G29. יצא לי, רגע לפני התשלום הסופי, 247 פאונד [שזה כולל תוספת אסטרונומית של ניהול חבילה ומ"ע] שזה 1185 ש"ח... לא תודה.
 7. מישהו/מישהי במקרה יודע/ת, האם רכישת מנוי לפלייסטיישן פלוס דרך אמזון מהווה בעיה? כלומר, האם יעבוד בארץ? תודה
 8. בזיון של מבצעים. שימשיכו לעתור ואנחנו נמשיך להזמין בחו"ל...
 9. מוסיף שתי שאלות: 1. האם המעבדים האלה כבר לא סובלים מה-meltdown וה-spectre? 2. האם ידוע משהו באשר לדור התשיעי של המעבדים הניידים?
 10. הנתיבים בין הגשר הדרומי עד למחלף הגשר הצפוני יחסמו עקב עוד מצעד גאווה... אנא מצאו דרכי תעבורה חלופיות או זרקו את המחשב לפח [אין תרופה].
 11. עם כל הכבוד, מודל עסקי גרוע אם הם מקווים לרווחים רק על סמך נוסטליה... הרי, הצעירים גם בחינם לא ירצו לשחק בזה ו-99%, מהקהל שזה כן מדבר אליו, שלא ישלמו $300 בשביל לשחק שוב "פונג" [אפילו לא עם חברים]. במיוחד כשניתן לשחק את כל המשחקים האלה בחינם, כמעט על כל פלטפורמה.
 12. לא יודע בקשר לרכישת חומרה ואביזרים אבל, באשר לתוכן דיגיטלי - המחיר ל-PlayStation Plus, בחנויות כאן פשוט גניבה לאור יום, ועוד על תוכן שאינו ממשי... כניסה פשוטה דרך החנות המקוות תראה שהמחיר השנתי הרגיל הוא 244 ש"ח [בניגוד ל-359 שנטען על גבי הקרטון המגוחך הזה] וכעת הוא 170 ש"ח [ולא 199 ש"ח]. מי שמעוניין בשירות ה-Plus [או כל תוכן דיגיטלי שיש לו חנות מקוונת ומסודרת, לצורך העניין]- קנו ישירות דרך ההחנות המקוונת, במקום לתת לגנבים האלה כסף על כלום. הם אפילו לא צריכים מקום אחסון בשביל זה [כולה קוד דיגיטלי]... מה גם שבלי שום קשר עדיף לקנות ישירות מסוני. כבר נתקלתי במספיק מוכרים של רשיונות דיגילטים שמנסים למכור את אותו הרשיון לכמה אנשים [בנוסף למחיר המופקע, כמובן].
×
 • צור חדש...