לא מצליח להתחבר לרשת ביתית למרות ש-Local Area Connection זמין - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתחבר לרשת ביתית למרות ש-Local Area Connection זמין

LennonRulz

Recommended Posts

שלום לכולם,
לפני כמה זמן מחקתי את התוכנה itunes מהמחשב ומהרגע שהמחשב עשה ריסטרט אחרי המחיקה אין לי גישה לשום רשת אינטרנט- לא דרך כבל ולא דרך Wi-Fi(תכל'ס לא ניסיתי להתחבר דרך כי אני לא מוצא את המתאם רשת אבל לא נראה לי שגם ב- זה יעבוד ואני אסביר).

דברים שניסיתי ולא עבדו:
* אני מחובר לרשת עם כבל, הכבל מופיע כ-Local Area Connection, הדרייבר הוא Realtek PCIe Geb Family Controller, הראוטר הוא D-Link של . החיבור במצב זמין.

* הכבל מחובר לקיר שבו עובר כבל עד לסוויצ'ר שממנו מגיע כבל לראוטר. בדקתי שהראוטר תקין, שהסוויצ'ר תקין, שהמגעים ביציאה תקינים(הכל ע"פ נוריות חיווי).

* כשאני מחבר לפטופ לאותו כבל שמתחבר למחשב- יש .
* אני לא מצליח לגשת לדף של ההגדרות 10.0.0.138

* כשאני מנסה לשלוח פינג , אף פאקט לא חוזר ואני מקבל שגיאה: "transmit failed. General Failure". כלום. כשאני מחבר את אותו כבל ללפטופ, כמו שאמרתי הכל בסדר.

* למחוק ולהתקין מחדש את הדרייבר של הכרטיס .

זאת אומרת המחיקה של האייטונס דפקה שם משהו בהגדרות .

אשמח מאוד אם מישהו פה יצליח לחשוב על רעיון- עם איזה הגדרה לשחק/כל דבר שעולה לכם לראש.

תודה רבה,
תומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של Cheif

תבצע RESET למנגנון ה-IP של המחשב באמצעות שתי הפקודות המתוארות כאן - http://www.netcheif.com/Articles/LimitCnct/LimitCnct.htm

סליחה על האיחור בתגובה פשוט הייתי בצבא.

ניסיתי את הפקודות האלה כבר והן לא עבדו, הפעם המדריך חידש לי והציע להריץ אותן כשה-Loal Area Connection לא זמין ואכן עשיתי את זה אבל זה לא עבד. רציתי לנסות גם את שתי הפאצ'ים אבל הלינק לראשון מוביל לדף שנמחק כבר(ולא מצאתי קישור אחר בגוגל) והפאץ' השני לא תואם לווינדוס 7(גם לא כשמפעילים אותו במצב תאימות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

צלם את מה שמופיע לך ב NCPA.CPL, הסרת את ITUNES רגיל דרך הוספה הסרה של תוכניות ?

נסה להריץ סריקת CCLEANER גם ברג'יסטרי (רישום) כדי לוודא שלא נשאר זכר מITUNES.

ניסית להחזיר את ITUNES מהתקנה OFFLINE ולבדוק אם זה מסתדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...