ייעוץ וביקורת לגבי מפרט מחשב גיימינג באיזור 6000 ש"ח לא כולל מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ וביקורת לגבי מפרט מחשב גיימינג באיזור 6000 ש"ח לא כולל מסך

Knowledge_Guy

Recommended Posts

שלום לכולם,

בניתי לאחרונה בשיתוף עם מספר אנשים מביני עניין מחשב גיימינג בתקציב שמתאים לי ועם רכיבים שנראים לי הטובים ביותר שניתן להשיג בתקציב שלי...

אני אגיע ישר לעניין, אשמח לקבל את דעתכם על המפרט שלי, כלומר אם הוא עובד טוב, האם הוא מאוזן, האם יש רכיבים שיש להם אלטרנטיבות זולות/טובות יותר באותו טווח מחירים. יש לציין שהתקציב בכל זאת גמיש טיפה לפה ולשם, אך בכל זאת צריך להתחשב בזה שאני צריך גם לקנות מסך אז מעל 6500 זה כבר טיפונת מעל התקציב שלי...

אני מצרף פה את המפרט, אשמח לחוות דעת מנומקות וכו'

תודה רבה לעוזרים !

pc final 2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה עדיף אם היית ממלא שאלון ומעלה תמונה קצת יותר גדולה וברורה.

בגדול המפרט נראה סבבה. אני חושב שבתקציב כזה יש מקום ל- i7 7700 ואולי גם אפילו ל7700K.

מה שמאוד מיותר זה זיכרונות בכזה תדר במידה והמחשב מיועד רק למשחקים. הלוח אם שלך תומך עד 2400 ללא , מעבר לזה זה רק באוברקלוק.

בכל אופן, גם אם אתה כן מתכנן לעשות וגם אם לא, זה בזבוז של כסף שעדיף לך להשקיע במעבד. הייתי הולך על 2133, אם אתה רוצה להגזים אז 2400 אבל גם זה די מיותר לטעמי.

חפש את הזיכרונות הכי זולים שיש. מה שחושב זה שיהיה בשני סטיקים (2x8). התדר והתזמונים (CL) זה פחות קריטי לגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...