UltraWide לגיימינג, כן או לא? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

UltraWide לגיימינג, כן או לא?

TheOnlyTrueNim

Recommended Posts

אהלן חברה. בונה מחשב חדש והחלק האחרון שנשאר לי לבחור הוא המסך. 

שוקל לקנות מסך UW (את ה - Asus PG348Q אם להיות מדוייק). שמעתי שלגיימינג זה מדהים, משפר את חווית המשחק וכו. אבל אני גם שומע על חוסר תמיכה של משחקים, מלא black bars וכדומה.

רוצה לשמוע מה האנשים פה חושבים, שווה או לא שווה? יש בעיות בתמיכה והאם הן באמת משנות.

במידה ולא הולך על UW מתכן ללכת על ASUS SWIFT PG279Q.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסתי את 29UM68 במחיר בלאק פריידי ב 1490 שקלים (כולל משלוח) אפשר לתפוס אותו היום ב 1800, המסכים האלה יקרים אשש!
אז קודם כל המסך רחב מאוד מאוד! מבחינת אורך המסך הוא כמו 24" אמממ.. אז הוא FHD ויש לו שמגיע ל 75hz, יש לי RX480 וזה אחלה - המסך שזה אומר זוויות טובות.. יש טובים ממנו בשוק - אבל מבחינת תקציב הוא ישב בול על מה שאני צריך.

אז כמו שאמרת, יש ויש - יש משחקים שמרוויחים מזה מאוד, ויש משחקים שלא תומכים במסך הזה, מה שיגרום למריחה על הצג...

היתה לי את הבעיה הזו עם DOTA2 במשך תקופה יחסית קצרה, ואז גרסה 7 תיקנה את העניין וכעת המשחק תומך 21:9! אבל גרסה 7 גם הרגה את המשחק ואני בקושי נוגע בו עכשיו :(.

קאונטר סטרייק וכל האלה שדומים לו... אני חושב שרובם אם לא כולם תומכים ב UW, זה אדיר במשחקים האלה..

מבחינת סרטים ומדיה, יש סרטים שרואים מושלם - בלי השחורים מלמעלה ולמטה, מה שכן ב סרטונים עם שחורים מהצדדים...

אם אתה עובד על עריכה או אוהב לעבוד עם המון דברים פתוחים על המסך - זה תענוג לגמרי, יש המון שטח וזה ממש יעיל.

אני בסך הכל מרוצה מהקניה... הבעיה המרכזית היתה העלות אבל כמו שכבר אמרתי בלאק פריידי פתר לי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני התלבטתי בזמנו והאמת היא שאין סיבה שלא ללכת על זה.

גם במשחקים שלא תומכים בזה, שאין הרבה, סה"כ תראה שחור בצדדים ואז זה בדיוק כמו מסך רגיל, זה לא פחות טוב מרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...