• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

yonatan.mendelson

הוזלות כרטיסי המסך כבר זמינות ברשת

16 תגובות בדיון זה

המחירים החדשים והתחרותיים עליהם הכריזה חברת NVIDIA לקראת הגעתה של התחרות הגדולה מתחילים לטפטף אל חנויותיה של אמאזון ברחבי הרשת

לכתבה

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
מי מביא ומוכר במחיר קרן? אם הבחור מבאר שבע קורא שורות אלו אז שידע שאני לוקחת לפחות 3 חתיכות מה 1080. מקווה מאד שאתה קורא כי אמרתי לך בכל פעם שרכשץי ממך שהמחירים שלך הם קסם (אני יודעת שזה מקופונים). אז אתה מכיר תמייל שלי וגם הטלפון. (מספר חודשים שאני מנסה לחפש אותך ואתה לא בנמצא)
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
הARMOR שלי בדיוק הגיע. 1900 ש"ח.
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
כאילו מכינים את הקרקע בשבילי Itamar Shpak
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
פשש איזה פצצה
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
תחרות מיטפטפת
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Shaked Kara
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
יואו מגניב תודה רבה (:
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Daniel Zelinger קנה לי 😀
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של ag43

הARMOR שלי בדיוק הגיע. 1900 ש"ח.

1070 או 1080 ?

ל1070 זה ממש יקר ל1080 זה זול משמעותית ממה שפורסם (2250)... 

1900 לפני משלוח אולי ?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר

התחבר עכשיו

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• כמה דברים: 1.מעבד שמיועד לoc , אבל עם לוח שלא מיועד לזה ועם קירור שיגביל מאד. 2.כרטיס מסך חלש יחסית , ושבמחיר טיפה יותר גבוה אפשר לקנות 480 או עוד 100 שקל מזה וכבר לקנות 1060 שעדיף בהרבה. 3. המפרט הזה בקושי מגיע ל300w , אז אפשר לקנות ספק עם פחות w , אבל יותר איכותי ועם 5 שנות אחריות כמו: http://ksp.co.il/?uin=8602&select=.142. או 520w http://ksp.co.il/?uin=9814&select=.142.   אם הכיוון הוא oc , אז דרוש שינוי בלוח , ואם לא , אז שינוי במעבד יחסוך לך 200 שקל. 15 אחוז תוספת במהירות במצב שכל הליבות עובדות או 7 אחוז במצב שרק ליבה אחת עובדת. יכול להיות שבכל מקרה זה יהיה שווה לך את התוספת , אבל זאת החלטה שלך.
    •   נראה גרוע? אתה שופט כיסא לפי איך שהוא נראה?   אני, בזמנו, עשיתי חתיכת מחקר ובדקתי כמה וכמה כסאות. תחפש קצת על הכיסא הזה - Google is your friend!
    • היי לא יודע להגיד אם המוכר "דחף"  מוצר זבל או מוצר לעילה ולעילה . מה שברור הוא, שהתוצאה לא טובה ולא לשביעות רצונך. לכן, מציע לך לחזור אליו שיפתור את הבעיה.   בעיקרון, כשהרכיבים מתאימים : מבחינת איכות הרדיו ואיכות ועוצמת הרמקולים, אין צורך להתחרבש רבע שעה בכיוונים. זה לא שיגור מעבורת חלל.
    •   אז הבנתי שהכרטיס מנוצל במלוא היכולת ואני יכול להיות רגוע. 
    • היי,
      קניתי היום רמקולים קדמיים חדשים של alpine spg-17cs. אחוריים לא קניתי בינתיים אין תקציב, לא קניתי גם סאב וגם לא מגבר, רק רמקולים קדמיים קומפוננט ורדיו דיסק. באחורה יש את המקוריים של הטויוטה 2004 שלי שהם די פשוטים ולא הכי טובים
      ורדיו דיסק בולטוס של alpine 72bt שאמור לתת כוח ואיכות לרמקולים
      הווליום יכול להגיע עד 35, הוא כיוון לי שם את העוצמות והבאסים איזה רבע שעה כי הבאסים היו מדי גבוהים וזה לא היה נשמע טוב, ועדיין, ברגע שאני עובר את ה25 26 שגם ככה לא שומעים ככ חזק במספר הזה, השמיעה מתחילה להיות בכלל לא נקייה, במיוחד בשירים עם באסים, אבל גם בשירים בלי באסים ברגע שאני עובר את 26 ובכלל שאני מגיע ל30 זה ממש לא נעים לאוזן.
      מילא היה מגיע ל25 והיו שומעים חזק, אבל ב25 זה לא כזה חזק, אז שאני מגביר לשמוע קצת חזק הסאונד מתחיל להיות ממש מלוכלך. גם נסיתי מזרחית אייל גולן לצורך העניין למרות שאני לא ממש שומע אותו, וגם שמעתי שיר עם באסים human למי שמכיר, בשני השירים ברגע שאני מגיע ל26 27 הצליל כבר ממש לא נקי, ושוב אני מציין ב25 שומעים יחסית חלש וזה מבאס.
      זה הגיוני או שהוא פשוט דחף לי איזה חרטה ואני צריך לחזור אליו? כי הוא אמר לי שאלה רמקולים מעולים ורדיו דיסק מעולה שיתן לי עוצמה וחברה מובילה וכו' תודה