אני רוצה לשפר את המחשב שלי... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לשפר את המחשב שלי...

Pc_Master

Recommended Posts

אני רוצה לשפר את המחשב שלי

איפה הייתם משפרים אותו?

המפרט המלא:

ASUS A7V133

AMD -C 1.4

ASUS V7700 DELUX 32MB

MICRON 512MB PC133

CREATIVE LIVE VALUE

DVD-ROM E612

RICOH MP 7125A

W.D 20GB 7200

מה הייתם מציעים לי לשפר

המערכת מיועדת למשחקים,תוכנות גרפיקה ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסק הקשיח של WD הוא בטוח החוליה החלשה ביותר במפרט הזה. קח אחד מהדיסקים של מקסטור מהדגם החדש שתומך ב- ATA133 והביקורות עליו טובות מאד.

אתה יכול לשים כרטיס קול טוב יותר

צורב מהיר יותר למרות שיש לי את הדגם שלך והוא אחלה

כרטיס מסך אתה יכול להחליף ל- 3 או 8500.

תלוי בתקציב, בשימושים של המחשב ובהעדפות האישיות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לשפר את המחשב שלי

איפה הייתם משפרים אותו?

המפרט המלא:

ASUS A7V133

AMD -C 1.4

ASUS V7700 DELUX 32MB

MICRON 512MB PC133

CREATIVE LIVE VALUE

DVD-ROM E612

RICOH MP 7125A

W.D 20GB 7200

מה הייתם מציעים לי לשפר

מה קורה לך , יש לך עודף כסף?

אם תחליף לוח אם+מעבד+ זכרון(KT266A +athlon xp 1700+512ddr) תפרד מכ-2000 ש"ח ותקבל תוספת של כ-10 עד 15% במהירות ,בהבדל הגדול תרגיש רק בכיס!.

לחילופין, אתה יכול להשקיע כ-1300 ש"ח בכרטיס 8500 ותקבל שיפור של כ-30% במהירות במשחקים, שיפור שבמשחקים הנוכחיים לא תרגיש .

מסקנה: שמור את כספך ועוד שנתיים תקנה מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה לך , יש לך עודף כסף?

אם תחליף לוח אם+מעבד+ זכרון(KT266A +athlon xp 1700+512ddr)  תפרד מכ-2000 ש"ח ותקבל תוספת של כ-10 עד 15% במהירות ,בהבדל הגדול תרגיש רק בכיס!.

לחילופין, אתה יכול להשקיע כ-1300 ש"ח בכרטיס 8500  ותקבל שיפור של כ-30% במהירות במשחקים, שיפור שבמשחקים הנוכחיים לא תרגיש .

מסקנה: שמור את כספך ועוד שנתיים תקנה מחשב חדש.

אני חושב על החלפת:

מסך

כרטיס מסך

וכרטיס קול (Game Theater XP)

יש עוד הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלך אולי לא שיא הטכנולוגיה החדש!!!!! אבל הוא ברמה סבירה פלוס!!!!!

אם אתה עושה חישוב על עלות מול ביצועים אז לא שווה לך להחליף כלום! לא כרגע!!!

אולי את המסך כי הוא נשאר לזמן רב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאתה צריך לשדרג את המחשב שלך. הוא מספיק טוב, בעיקר עם כמות זכרון כמו שיש לך. יש לך מעבד מאוד מהיר, וכרטיס מסך מכובד מאוד. מה שאתה כן יכול לעשות זה לעשות קצת לכרטיס המסך שלך, ולנסות להעלות את המכפלה של המעבד שלך(במידה ויש לך סטפניג שהוא כבר לא נעול) לX15, או להלעות טיפ טיפה את הבאס מ133. אם לא עשית את זה עד עכשיו, את גם יכול לעשות קצת Tweak להגדרות הRAM שלך, זה יכול לתת לפעמים של שיפור עד 20 אחוז בביצועים דה-פקטו, ומשהו כמו 40 אחוז שיפור בתוצאות של בנצ'מארקים סינטתים.

באופן כללי, לדעתי, צריך לשדרג מחשב רק כשאתה רואה שיש לך כבר בעיות להריץ עליו דברים או שהוא כבר לא משרת אותך נאמנה(זה בד"כ קורא אחרי שנה וחצי פלוס...), היות ואין סיבה בשדרוג לשם שדרוג. גם אם החברים שלך מהשכונה כבר קיבלו של 1.5 ג'יגה הרץ ומעלה. אצלי שניים השיגו לעצמם 4 1.4 כמו פראיירים, ואין לי מה לדאוג כי יש לי ציפור רעם שעובדת ב1.3, והביצועים שלה ביחס לפנטיום 4 הם הרבה יותר גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...