מפרט לגרפיקה ב-4.5K - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לגרפיקה ב-4.5K

ElieG

Recommended Posts

ציטוט של askme

^^^^^^

:lol:

חייב אדם ליווסומה, ליווסומה ...עד לא ידע  ....

עכשיו יותר ברור ? 9_9

אה.. לבסומיה :)
https://www.google.co.il/search?q=לבסומי

האמת שאני ירושלמי ככה שהפורים שלי מחר אבל זה כבר נושא לפורום אחר.. חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממה שהבנתי , אתה חושב שאם אתה מחבר לחיבור הגרפי של הלוח אם , אז המחשב משתמש בעיבוד הגרפי של המעבד?

המחשב משתמש אומנם בחיבור , אבל העיבוד יבוצע על ידי המעבד הגרפי הנפרד , או על ידי שניהם במידה ויש את האפשרות , אבל לא נכנס לזה.

יש אפשרות לבחור לבטל לגמרי את העיבוד של המעבד , אבל אז החיבורים לא יעבדו בכלל.

כמובן שתצטרך להתקין גם את הדרייברים של , חוץ מאת הדרייברים של ,  אבל תצטרך להתקין אותם בצורה עצמאית  , וזה מכיוון שווינדוס יזהה שמותקן כבר כרטיס נפרד.

מה שנשאר לך זה לבחור לוח שתומך במה שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

???

:)

אריגנט עוד לא ענו לי.. פניתי שוב והפעם במייל לוואקום ארה"ב, מקווה שהפעם הם יענה לי מישהו יותר מקצועי..
הכיוון שלי כרגע זה לקחת לוח אם עם -C (אא"כ זה מייקר בצורה משמעותית), והכי גרוע אם לא יעבוד לי דרך -C אני אשתמש במתאם של וואקום ובכל זאת הרווחתי שיש לי יציאת -C - "טכנולוגיית העתיד" חח..
עכשיו הגיע הזמן לדון בשאלת השאלות: אינטל או ("חלונות או מק", "אייפון או אנדרואיד").
בגדול הבנתי שAMD שיחקו אותה עם הסדרה החדשה של המעבדים שהם גם מהירים יותר או לפחות משתווים בהשוואה לדגמים המתחרים וגם זולים בהרבה..
האם יש גם חסרונות שצריך לקחת בחשבון?

ציטוט של your humble servant

ממה שהבנתי , אתה חושב שאם אתה מחבר לחיבור הגרפי של הלוח אם , אז המחשב משתמש בעיבוד הגרפי של המעבד?

המחשב משתמש אומנם בחיבור , אבל העיבוד יבוצע על ידי המעבד הגרפי הנפרד , או על ידי שניהם במידה ויש את האפשרות , אבל לא נכנס לזה.

יש אפשרות לבחור לבטל לגמרי את העיבוד של המעבד , אבל אז החיבורים לא יעבדו בכלל.

כמובן שתצטרך להתקין גם את הדרייברים של Intel , חוץ מאת הדרייברים של NVIDIA ,  אבל תצטרך להתקין אותם בצורה עצמאית  , וזה מכיוון שווינדוס יזהה שמותקן כבר כרטיס נפרד.

מה שנשאר לך זה לבחור לוח שתומך במה שאתה רוצה.

נשמע מעולה, אבל אשמח שתתיחס לקישורים שיש בהודעה הזו:

https://hwzone.co.il/community/topic/576891-מפרט-לגרפיקה-ב-45k/?do=findComment&comment=5051962

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ElieG

עכשיו הגיע הזמן לדון בשאלת השאלות: אינטל או AMD

טוב, אחרי שהתפכחי  :lol: ונרגעתי מהאקזיט של מוביל-איי, המצב הוא כזה -

כפי שראית, המפרט עם יקר יותר. נכון, יש לו יתרונות, אבל....

כרגע, יש אי אילו בעיות בתאימות בין 10 למעבדי רייזן7.

הקטע הוא, שעם 7 הכל סבבה, אבל 10 לא כ"כ יודעת לעבוד עם 

המעבדים האלה, דברים כמו הפעלה נכונה של הליבות וניהול קאש של המעבד.

בהחלט יש מצב שהבעיה תיפתר בעדכון הבא או זה אחריו, אבל... בינתיים זה לא המצב.

שורה תחתונה- תמתין להתבהרות התמונה.

לצרכים העכשוויים שלך דווקא המפרט עם יותר מתאים ( בגלל מהירות עדיפה של המעבד )

ואילו לכוונות ההתפשטות שלך :) = עריכת ווידיאו וכו' עדיף .

אולי ממש עוד מעט יצאו מעבדי רייזן 6 או 5 שיתאימו ממש גם מבחינת מחיר וגם בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז אמתין, כרגע ראיתי שאין כ"כ לוחות שתומכים ברייזן בארץ. אני חושב שזה כן ייכנס בתקציב כי אני אקנה באמזון או באילת

Sent from my A0001 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להפריד בין העיבוד לחיבורים.

1.ברוב השימושים אתה לא תוכל להשתמש גם בעיבוד הגרפי של המעבד וגם בעיבוד הגרפי של הכרטיס הנפרד.

2.תוכל להשתמש בחיבורים של הלוח אם ושל הכרטיס הנפרד במקביל.

כמו שהבנת , המחשב לא משנה כלום בעיבוד שלו רק בגלל שחיברת מסך ליציאה כזאת או אחרת.

לפי מה שהבנתי , הסיבה היחידה שאתה צריך יציאת c עם האופציה הייחודית הזאת , היא בגלל שאתה רוצה להשתמש בכבל בודד.

אני לא מכיר לוח של מחשב נייח שתומך באופציה הזאת , ויכול להיות מצב שזה קיים רק במכשירים .

לא צריכה להיות לך בעיה להשתמש בכבלים נפרדים , כי הרי המטרה היחידה של החיבור היחיד הזה היא לתת למכשיר את הקלט , החשמל והיציאה הגרפית בחיבור אחד.

אני לא מבין למה הם מתכוונים כשהם מציינים ביצועים טובים יותר מusb c אחד נפרד , כי מבחינה טכנית לא אמור להיות שום הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה הם מתכוונים כשהם מציינים ביצועים טובים יותר מusb c אחד נפרד , כי מבחינה טכנית לא אמור להיות שום הבדל.

את זה מנסים לברר מול אריג'נט ומול וואקום.

כשנדע, נחכים.:rolleye0018:

אני לא מכיר לוח של מחשב נייח שתומך באופציה הזאת

הצצת בלוחות רייזן ? X370 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להפריד בין העיבוד לחיבורים.

1.ברוב השימושים אתה לא תוכל להשתמש גם בעיבוד הגרפי של המעבד וגם בעיבוד הגרפי של הכרטיס הנפרד.

2.תוכל להשתמש בחיבורים של הלוח אם ושל הכרטיס הנפרד במקביל.

כמו שהבנת , המחשב לא משנה כלום בעיבוד שלו רק בגלל שחיברת מסך ליציאה כזאת או אחרת.

לפי מה שהבנתי , הסיבה היחידה שאתה צריך יציאת USB c עם האופציה הייחודית הזאת , היא בגלל שאתה רוצה להשתמש בכבל בודד.

אני לא מכיר לוח של מחשב נייח שתומך באופציה הזאת , ויכול להיות מצב שזה קיים רק במכשירים ניידים.

לא צריכה להיות לך בעיה להשתמש בכבלים נפרדים , כי הרי המטרה היחידה של החיבור היחיד הזה היא לתת למכשיר את הקלט , החשמל והיציאה הגרפית בחיבור אחד.

אני לא צריך גם וגם. אני רוצה שאקבל ביצועים של הכרטיס החזק למרות שלא חיברתי אליו. אני חושב שיש כאן אי הבנה..

@askme, ממה שראיתי על לוחות X370 לא ראיתי במפורש שהיציאת USB-C שלהם תומכת ב Alternate Mode

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:angryfire:

אבל זה מה שאתה אמרת לנציג / בצ'ט  ......

טוב, נבדוק.

אני מניח שזה בא מהתגובות האחרונות כאן,

רק להזכירך שבאחד מהקישורים שהבאתי מוזכר במפורש שזה כן נפוץ ומקובל בלוחות אם

של נייחים.

בכל מקרה, never say......אז אשתדל לבדוק.

אני מבין שעדיין יבש מנציגי החברות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

:angryfire:

אבל זה מה שאתה אמרת לנציג / רובוט בצ'ט  ......

טוב, נבדוק.

אני מניח שזה בא מהתגובות האחרונות כאן,

רק להזכירך שבאחד מהקישורים שהבאתי מוזכר במפורש שזה כן נפוץ ומקובל בלוחות אם

של נייחים.

בכל מקרה, never say......אז אשתדל לבדוק.

אני מבין שעדיין יבש מנציגי החברות.....

אני כבר טובע בכל המונחים.. :/
לנציג הצגתי כאילו יש לי כבר מחשב שיש בו כך וכך כי לא רציתי לסבך את העניין, גם ככה שברתי ת'שניים עם האנגלית

עכשיו אני מתחיל לחשוב שמה שאני צריך לחפש בspecs של הלוח אם זה 3 ולא DP Alternate Mode.
(שזה אולי סוגר את האופציה של AMD כי TB זה של אינטל, לא?)
https://www.reddit.com/r/wacom/comments/5qddx3/mobile_studio_pro_needs_thunderbolt_3_not_usb_c/
מעצבן שבוואקום אין מספיק מידע באתר וגם הנציגים לא מבינים מה מדברים איתם..

וכן.. לא ענו לי לי עדיין..

אני חושב שירדתי מהקטע של חיבור אחד. הכי גרוע אני תוקע כבל DP לUSB ,GPU לMB את שניהם לקופסא ונגמר הסיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ElieG

אני לא צריך גם וגם. אני רוצה שאקבל ביצועים של הכרטיס החזק למרות שלא חיברתי אליו. אני חושב שיש כאן אי הבנה..

@askme, ממה שראיתי על לוחות X370 לא ראיתי במפורש שהיציאת USB-C שלהם תומכת ב DisplayPort Alternate Mode

הבנתי שאתה לא צריך גם וגם , אבל אתה רוצה לחבר לחיבור c , ובמידה והוא יתמוך בdp , זה יהיה דרך החיבורים של הלוח.

ראיתי שקיים usb c בהרבה לוחות , אבל לא ראיתי בשום לוח שמציינים DisplayPort Alternate Mode.

אני לא יודע מה הקשר לthunderbolt , כי מדובר בכבל mini dp .

יכול להיות מצב שכל חיבור  USB 3.1 Gen 2 עם חיבור c תומך באופציה הזאת.

http://www.vesa.org/wp-content/uploads/2014/09/DP-Alt-Mode-Overview-for-VESA-v1.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות מצב שכל חיבור  USB 3.1 Gen 2 עם חיבור USB c תומך באופציה הזאת.

^^^^^

עבודה יפה !

זה אכן זה.
ומה שצריך לחפש במאפייני הלוחות זה את USB 3.1 Gen 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

עבודה יפה !

זה אכן זה.

ומה שצריך לחפש במאפייני הלוחות זה את USB 3.1 Gen 2.

אז לפי זה כל לוח שתומך ב 3.1 Gen 2 תומך ב DP Alternate Mode ויעבוד עם הוואקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...