הצלחה ענקית למחשב החלונות הקטן - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצלחה ענקית למחשב החלונות הקטן

yonatan.mendelson

Recommended Posts

נראה לי הזוי! אפשר להכניס שם מעבד יותר טוב עם יותר טובים וממש לקבל מחשב שולחני על כף היד. המפרט הזה נראה כאילו מי שיצר אותו מתכוון להתקמצן ולסחוט כמה וכמה שיותר. אם כל המטרה של הדבר הזה היא להריץ מסורתי אז לדעתי אפשר יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר מופרך... התצורה טובה מאוד למשחקים. מה שמיוחד פה זה בעיקר העובדה שיש מקדלת מובנת. חוץ מזה, זה מזכיר לי את התקופה שהתחילו עם הטאבלטים והיית רואה מבוגרים עם שיער אפור יושבים מול הטאבלט כאילו מה הם עושים איתו... קונים את זה בשביל החלום לשבת עם זה בבית קפה, אבל תכלס אני לא חושב שנוח לעבוד עם כזה דבר בבית קפה. גם עם לאפ טופ זה די מטופש לעבוד בבית קפה אבל זה איכשהו יותר סביר. למשחקים זה ממש סבבה, הבעיה זה שבשביל המחיר הזה למשחקים זה קצת מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בגודל זה כמו נט בוק. אלא שהנטבוקים בזמנו היו מאוד חלשים ובזבזנים באנרגיה(לפני עידן הARM).

וגם אז נמעס לאנשים מנטבוק אחריי שעברו לאייפדים.

אגב, נדמה לי שלפני שהARM נהיה פופלרי זנחה את האפשרות לרכוש את החברה או את הקניין הרוחני, משהו בסגנון כזה, לא זוכר.

לקח להם זמן לבנות משהו שצורך מעט אנרגיה כמו . יחסית.(לא סגור על הפרטים עד הסוף). אבל המעבדים שהיו בנט בוק היו גרועים לעומת הARM בזמנו.

אגב, נראה לי יש יותר מדי הסחות דעת בשביל עבודה רצינית בבית קפה... היה לי קשה לתכנת ככה. גם לפעמים אני צריך לקום ולהסתובב כשאני חושב.

בבית אני גם יותר רגוע לרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד שהוא אומר שהוא לא בטוח למי זה אמור להיות.

תיצור כזה דבר בגודל הרבה יותר קטן שתוגכל לקחת בכיס וזה כבר נהיה באמת שימושי.

נראה לי הבעיה המרכזית אבל היא הבטריה, כי צורך יותר בטריה ממסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...