מפרט 10K לגיימינג עם מסך - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט 10K לגיימינג עם מסך

Nonomu198

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Nonomu198

שלום חברים.

אני אשמח לקבל קצת עזרה בהתמצאות בשוק במחשבים פה בארץ, בעיקר כי מבחר המסכים פה קטן.
אני מעוניין לרכוש מחשב בעיקר לצורכי משחקים, וכיון שמת לי המסך, החלטתי להתכוונן על שידרוג באיכות החיים- ואיכות קצב הרענון. אולי המלצה למסך פחות נוגעת למפרט מחשב, אבל מחיר המסך הוא משתנה גדול בתקציב שנותר למחשב.
ארצה לציין שחשוב לי שהצבעים של המסך יהיו טובים.

1. מה התקציב המקסימאלי? 10K₪.

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? נצל עד תום.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 10% אם יש צורך.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים, 144יז, כנראה אצטרך להתפשר על 1080p בתקציב כדי לקנות מסך עם gsync/freesync.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? מסך!

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? סקאלה מוזרה. 3. הייתי רוצה מחשב שקט כשאני לא משחק.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? אם זה משתלם?

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? צריך ווינדוס. אני יכול להרכיב לבד.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? שירות באיזור נתניה עדיף.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? עכשיו.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? לא.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא. מעולם לא שידרגתי מחשב. אני פשוט מחליף אותם כשהם ישנים.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מקווה לקצת אפקט וואו. המחשב הנוכחי בן 8.

יש לי אל פסק 420W. האם הוא יהיה מספיק כדי לתמוך במסך ומחשב חזקים? אם לא אפשר לעבור למגן ברקים אני מניח.

הכנתי עבורך משהו נחמד

new.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amir8824

ההצעה שלי אם אתה יכול לחכות ל2 מרץ 2017 מעבדי AMD RYZEN יוצאים אנחנו קרובים מאוד וסביר שיהיו עם ביצועים טובים והמחיר טוב ?

מדובר במשהו רציני? כי אני ממתין כבר המון זמן למחשב חדש (:

ציטוט של Gery Gorenshtein

הכנתי עבורך משהו נחמד

new.png

היי, תודה על המפרט. יש לי כמה שאלות:

באיזו חנות הרכבת אותו?

פולי הקנטאור אמר על המפרט שהוצע לי מ- startpc שלא נראה לו ש- 600W יספיקו. במפרט זה רק 550W. זה לא מועט?

אני מעוניין במסך 144hz. המסך הזה לא 144hz. האם יש מסך 144hz שתוכל להמליץ עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Nonomu198

פולי הקנטאור אמר על המפרט שהוצע לי מ- startpc שלא נראה לו ש- 600W יספיקו. במפרט זה רק 550W. זה לא מועט?

זה מועט למעבד באוברקלוק+ כרטיס המסך הזה. למעבד רגיל וכרטיס המסך הזה דווקא יכול להספיק ספק שכזה. לcooler master יש מחשבון כדי לחשב כמה המחשב יצרוך. תוסיף למספר שהוא יוציא בערך 150W או יותר וגיע לכמה הספק צריך להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Nonomu198

מדובר במשהו רציני? כי אני ממתין כבר המון זמן למחשב חדש (:

היי, תודה על המפרט. יש לי כמה שאלות:

באיזו חנות הרכבת אותו?

אני מעוניין במסך 144hz. המסך הזה לא 144hz. האם יש מסך 144hz שתוכל להמליץ עליו?

KSP

שטויות: 

Here is Guru3D's power supply recommendation:

• GeForce GTX 1080 - On your average system the card we recommend a 500 Watts power supply unit.

המלצתי על מסך הכי זול שהיה שהוא לא קעור.

אני יכול להמליץ לך על ה Lenovo Y27g 27 שהוא גם gsync וגם 144Hz אבל שוב זה מעולה לגיימינג, לא יודע איך החוויה בלגלוש או לראות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ- StartPC אומרים שהם כן התכוונו לדגם ה- , ושאין טעם ב- gsync ל- fullhd. אני מניח שהסיבה היא שהפריימים תמיד יהיו מעל ל- 144FPS. מה אתם חושבים?

מעבר לזה אני מבין שאין הבדל גדול בין המפרט שלהם ומה ש- Gery Forenshtein הציע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Nonomu198

מ- StartPC אומרים שהם כן התכוונו לדגם ה- Freesync, ושאין טעם ב- gsync ל- fullhd. אני מניח שהסיבה היא שהפריימים תמיד יהיו מעל ל- 144FPS. מה אתם חושבים?

מעבר לזה אני מבין שאין הבדל גדול בין המפרט שלהם ומה ש- Gery Forenshtein הציע?

מה אתה רציני שני הדגמיים אותו דבר ההבדיל בין G ל F

F זה תמיכה בFREESYNC עם תמיכה כרטיס מסך של לא עובד על NVIDA

G זה תמיכה ב עם תמיכה כרטיס מסך של NVIDA לא תומך בAMD

כנראה אתה לא יודע מה זה /FREESYNC ???

יש הרבה הסברים ברשת תבדוק

מה אני צריך לעשות את שעורי הבית עבור כל אחד...

:biggrinangelA:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ההבדל אני יודע. אני חושב שהרעיון של המוכר הוא שגם עם vsync רגיל הביצועים אמורים להיות מקסימליים. האינטואיציה שלי אומרת שזה לא נכון, ושעדיך שיהיה gsync, אבל באתי לשאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכתובת של הדיון מחשב ב10000 ש"ח כסף לא העניין 

אם תרכוש כרטיס מסך של תלך על מסך שתומך בFREESYNC עם LFC...

אם תרכוש כרטיס מסך של NVIDA תלך על מסך G-SYNC

אנשים שיש להם מסך רגיל עם 60MHZ משתשמים בV-SYNC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Nonomu198

את ההבדל אני יודע. אני חושב שהרעיון של המוכר הוא שגם עם vsync רגיל הביצועים אמורים להיות מקסימליים. האינטואיציה שלי אומרת שזה לא נכון, ושעדיך שיהיה gsync, אבל באתי לשאול.

העניין בלקחת מסך שמיועד לכרטיס מסך שלך זה כי הוא פחות מעמיס על הכרטיס מסך, vsync מעמיס נורא ולפעמים גם לא עובד הכי טוב כשזה בא מובנה במשחק וגורם לבעיות כאלה ואחרות.

תקרא בפורומים תבין שמי שלקח מסך ייעודי לכרטיס שלו Gsync/freesync אמר שהוא יותר לא יחזור למסך פשוט ללא זה - כנראה שיש הבדל (כמו אומרים אחרי שהתקנת מערכת הפעלה על בחיים לא תחזור אחורה לHDD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין בלקחת מסך שמיועד לכרטיס מסך שלך זה כי הוא פחות מעמיס על הכרטיס מסך, vsync מעמיס נורא ולפעמים גם לא עובד הכי טוב כשזה בא מובנה במשחק וגורם לבעיות כאלה ואחרות.

תקרא בפורומים תבין שמי שלקח מסך ייעודי לכרטיס שלו Gsync/freesync אמר שהוא יותר לא יחזור למסך פשוט ללא זה - כנראה שיש הבדל (כמו אומרים אחרי שהתקנת מערכת הפעלה על SSD בחיים לא תחזור אחורה לHDD)

:huh: 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לפרט מעבר ללהיות טרול.

קודם כל זה לא טרול

אלא הסבר מקוצר שאומר הכל על האמירה שלכך לגבי V-SYNC מעמיס על כרטיס מסך ???

תעשה את שיעורי הבית בעצמעך במקום לדבר מבלי להבין על מה מדובר...:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amir8824

קודם כל זה לא טרול

אלא הסבר מקוצר שאומר הכל על האמירה שלכך לגבי V-SYNC מעמיס על כרטיס מסך ???

תעשה את שיעורי הבית בעצמעך במקום לדבר מבלי להבין על מה מדובר...:kopfpatsch:

זה ידוע שVsync מעבר ללייצב את התמונות בזמן משחק על מנת למנוע קריעת מסך גורם לפעמים לסתם עומס או אם לצטט  enabling VSync can increase the potential for mouse and input lag - בהצלחה לשחק competitive multi עם vsync דולק.

אולי ספציפית זה לא מעמיס על כרטיס המסך אבל אין ספק שהוא לא רק מועיל אלא גם מזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

התמהמתי עם הקנייה והנה מגיע ה- . כדאי לנסות ולשהמיש אותו במפרט? אפשר להזמין מאמאזון אבל אז בטח אצטרך לבנות את המחשב לבד (לא שזו אמורה להיות בעיה).
וגם: החלטתי להקפיץ את התקציב כדי להכניס Swift PG279Q. פשוט נראה לי כמו מסך שישאר לשנים. תמיד יהיה אפשר לשדרג את כרטיס המסך בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...