מפרט למחשב אישי + עיצוב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב אישי + עיצוב

binyamin8

Recommended Posts

נדרש מפרט לשימוש ביתי + בצריכה בסיסית ומינימלית . מחשב אשר בשיאו ישמש כשעתיים עבודה ביום ולא יותר . 

התלבטות בין השקעה ממושכת ( חלקים מעט חזקים ויקרים ) או ללכת על בסיס ולשדרג בכל תקופה . 

התלבטות שלי עם עצמי בין i5 6600 tray שעולה 1000 שקלים או  להשקיע מעט יותר וללכת על  

i7  tray שעולה 1490 שקלים ושוב ! השאלה אם יש צורך , כי i3 בטוח שלא ארכוש . 

זכרון 16gb אמור להספיק ? 

כרטיס מסך שאמור לתת גיבוי לפוטושופ אמור לעבור את ה500 שקלים ? כגון 1050 או שגם 730gtx יעשה את העבודה ? 

ואת כל השאר אשמח לשמוע מכם . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משתלם כי השיפור מול כרטיס המסך המובנה הוא קטן מאוד, תכלס פוטושופ ירוץ גם בלי כרטיס חיצוני אתה יכול להתחיל ככה ואם זה לא עומד בצרכים אז לשפר מאוחר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal
ציטוט של etal

לא משתלם כי השיפור מול כרטיס המסך המובנה הוא קטן מאוד, תכלס פוטושופ ירוץ גם בלי כרטיס חיצוני אתה יכול להתחיל ככה ואם זה לא עומד בצרכים אז לשפר מאוחר יותר.

מחשב לדרישות שאותן ציינתי יכול להתקיים בלי כרטיס מסך ? כולל תוכנת עליו ? למעבדים/לוח אם (z170)שציינתי יש כרטיס כזה מובנה ? ועד כמה ההבדל הוא גדול ? יתרון מול חסרון ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב לדרישות אותן ציינתי יכול להתקיים בלי כרטיס מסך ? כולל תוכנות עליו ? למעבדים שציינתי או לוח אםz170 יש כרטיס כזה מובנה ? עד כמה ההבדל הוא גדול ? יתרון מול חסרון ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

המלצה חסרת אחריות, מלפני 5 שנים הייתי מסכים אבל היום...?

רוב הפונקציות של נעזרות ב-GPU אז למה להרוג את המעבד.

אגב, הדרייברים של אינטל לא מתואמים בצורה אופטימלית לחבילת אדובי בהשוואה לNVIDIA / .

אפשר להסתפק בכרטיסים עד 1000 ש"ח במידה ואין דרישה לעריכה בתלת ממד בפוטושופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, בשביל לשחק עם חותמת ומכחול בפוטושופ, אולי קצת חדות, עומק שדה...

עובד! בלי GPU איזה יופי אז בשביל מה להשקיע בPC בוא נקנה מחשב AMIGA משנות 80 וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

צודק, בשביל לשחק עם חותמת ומכחול בפוטושופ, אולי קצת חדות, עומק שדה...

עובד!

תודה.

לא נדרש יותר מזה.

לא הייתי הולך לאמיגה, אבל הנקודה הובנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...