התקנת ווינדוס 7 על ASUS X540L - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת ווינדוס 7 על ASUS X540L

asvg

Recommended Posts

שלום  

אני  רוצה  להתקין  מערכת  הפעלה  ווינדוס  7  על  מחשב  נייד  חדש  מסוג  ASUS  X540L [הוא  בא  ללא  מערכת  הפעלה] , ומשום  מה  ההתקנה לא  עולה , כשאני  מנסה  להתקין  ווינדוס  10  ההתקנה עולה  בלי  בעיות  גם  דרך  DVD  וגם  דרך  דיסק  און  קיי  , בווינדוס  7  פשוט  תוכנת  ההתקנה  לא  עולה  לא  דרך  DVD  ולא  דרך  דיסק  און  קיי

אני  רוצה  להתקין  את  7  לא  10 , מה  הסיבה  ומה  הפתרון  ??

תודה  רבה  לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה  הכוונה  אין  תמיכה  ,תמיכה  של  מי  , של  מייקרוסופט  אני  לא  צריך  ,האם  נעשתה  חסימת התקנה  ל7  בחומרה  ,ואם  כן  איפה  התבצעה   החסימה  הזאת  ??

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהיצרן מן הסתם, וגם אם תצליח להתקין כנראה שתיתקל בקושי להשגת ראויים.
אם יש לך קוד של 7 תוכל להפעיל אותו על 10 אחרי שהתקנת את 10(בלי קוד) והאינטרנט פעיל.
ואין לי ידע בנושא מעבר לזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום  בביוס  ש  secure boot   DISABLED  

לא עולה שהתכוונתי  הוא : שאחרי  שאתה  מכניס  DVD  לכונן , מכוון  שיעלה  בביוס  ראשון , מאתחל  את  המחשב  , כשהמחשב  עולה  רשום  באנגלית  PRESS ANY  KEY  TO  BOOT  DVD  אני  לוחץ  על  חלצן  במקלדת  ומחכה  שאשף  ההתקנה  יעלה , והוא  לא  עולה  [גם  אחרי  15 דקות  שאני  מחכה]

מה  הסיבה  האם  יש  הגנה  בחומרת  המחשב  נגד  התקנת  7 , ואם  כן  באיזה  רכיב , ואיך  ביצעו  זאת , ואם  אפשר  לעקוף  ובכל  זאת  להתקין  7  ולא  10 ???

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום הגנה ולא ביטלו כלום.

מה מקור ה CD שאתה מתקין ממנו ? מקורי או צרוב ?

לאחר שאתה לוחץ במקלדת הכיתוב נעלם מהמסך ? מקווה שאתה לוחץ על המקלדת שבמחשב ולא חיצונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- CD  הוא  צרוב  והתקנתי  ממנו  על  כמה  מכונות  וירטואליות  ומחשבים  פיזיים  [כך  שאין  בעיה  איתו]  וכמובן  אני  משתמש  במקלדת  של המחשב  לא  חיצונית , הכיתוב  נעלם מהמסך ברור

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי  עם  תקליטור  אחר  [יצרן  אחר  של  טקליטורים] וניסיתי  עם  דיסק  און קיי  ואשף  ההתקנה לא  עולה  ב-7  רק  ב-10  .

ויותר  מזה , אותו  סוג  [חברה  יצרן] של  תקליטור  אשף  ההתקנה  עולה  ב-10  וב-7  לא  

מישהו  הראה  לי  קישור  באתר  אסוס  שאין  דרייברים   ל7  במחשב הזה , ראיתי  את זה  אבל  אני  עדיין  מתקשה  להאמין ,  אני  מעלה  קישור   https://www.asus.com/support/Download/3/841/0/1/iU2xkZhoo0BffU2z/45/

יש  מה לעשות  בנידון  ???

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אין צורך ברעיונות.

ישנם ניידים, כמו זה שלא ניתן להתקין עליהם 7. נקודה. למה ? ככה. ככה היצרן החליט.

יש וגם נייחים שזה אפשרי, כלומר ישנו נוהל מסויים שצריך לעשות

על מנת שתתאפשר התקנה של 7. וזה מופיע באתר היצרן .

והשנה היא כמעט 2017. מה זה קשור ? קידמה, עאלק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודא שוב שבטלת secure boot

נסה לבטל את ה UEFI בביוס. יתכן ובביוס שלך זה מופיע כ CSM או launch csm וזה

צריך להיות פעיל.

יתכן שזה ניתן לביצוע רק דרך 10 אצלך. העזר בקישור הבא

http://www.top-password.com/knowledge/disable-UEFI-enable-legacy-support.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...