המלצה לסמרטפון מבוסס אנדרואיד - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לסמרטפון מבוסס אנדרואיד

coch

Recommended Posts

אהלן

אני מחפש לרכוש לבת זוג שלי מכשיר חדש ליומלדת באיזור ה 1000-1300 ש"ח, ויש העדפה חזקה לרכישה מ KSP כי זה מאוד נגיש לי.

היום יש לה 5 מיני שהתחיל כבר לעשות בעיות. אני לא מעוניין מבחינה טכנית במשהו נחות מזה, ההיפך אני מחפש לשדרג אותה.

בגדול אין העדפה למשהו מסוים.. זה משהו שרשמתי מאחר ואני אישית משתמש באייפון וזה לא משהו שהיא תרצה, הגלקסי

הנוכחי והקודם שלה הרבה יותר נוחים לה מבחינת שימוש שוטף. היא משתמשת די קבוע יום-יום במכשיר.. גם לעבודה וגם שעשועים ( , וכו' ).

אז בגדול אני מחפש לשדרג לה את הגלקסי 5 מיני וחשוב לי שיהיה לה מסך די איכותי, מכשיר מבוסס ואם זה אפשרי - שיהיה במלאי של KSP.

דברים כמו איכות צילום וגודל - גם אני מציין שאני מחפש שדרוג. לא מעוניין במשהו נחות מהמכשיר הנוכחי.

עריכה - היה חשוב לי להדגיש שאין בעיה אם יש דגמים גם בפחות. איזור ה 800-1000 שקל למכשיר שעונה לצרכים שביקשתי זה גם טוב.

אפילו עוד יותר טוב. ^_^

מודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשירים הטובים מתחילים לדעתי בסביבות ה1600 שח, במיוחד אם אתה מחפש שדרוג.

אני לפני כחודש עשיתי בדיקה על כל פלאפון שיש לKSP להציע בערך. הייתי שולח לך את הטבלה שעשיתי בEXCEL אבל לצערי מחקתי אותה.

המסקנה שלי הייתה  שהדגם הכי טוב מבחינת ערך תמורת מחיר הוא הASUS 2. אבל בסוף הבאתי את הONEPLUS X כי הוא קצת יותר מלוטש אבל טיפה יותר יקר.

הנקסוס 5 הוא מצויין אם אתה רוצה משהו יותר זול אבל כל השאר באיזור ה1500-2000 שבדקתי הם פחות טובים מבחינת , מצלמה, סוללה או אפשרות להוספת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי מחקר קטן בשעה האחרונה, ככה מהיר לצורך בדיקה.

אתה חושב ש 5X ב 1300 ש"ח זה משהו משתלם ? בגדול אין סיבה לדאגה מבחינת אפלקיציות כבדות\משחקים.

השימוש הכי כבד שלה זה צפייה בסרטונים באינסטגרם\יוטיוב. אני סתם סקרן אם יש משהו יותר משתלם מזה ( לקבל אותו ערך מבחינת פונקציות )

בפחות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Avner Dahan

שווה את הכסף יש דברים שלא צריך להתקמצן עליהם

אתה לא ממש עוזר. אם מישהי צריכה פלאפון רק לשיחות לדוגמא אז אין שום הגיון לקנות לה לאייפון 7 פלוס.

לדעתי הנקסוס 5 הוא עדיין פלאפון מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...