עזרה בשדרוג כרטיס מסך - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשדרוג כרטיס מסך

galai198777

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של djelectric

ביחוד אם מדובר בספק בן 10. אם היה חדש, אדרבה.

בהתחשב בזה שספקי כח מעולים היום עולים באיזור 250, זו לא הוצאה קולוסאלית בהחשבת בחשיבות הרכיב הזה

כן. למרות שאני עוקב אחרי איכות המתחים ,

אף מדדתי את צריכת החשמל של המחשב שלי ע"י קיל_א_ווט - ~225W . 

וזה נותן לי הערכה איזה תוספת צריכה היא עדיין סבירה . 

אני גם רוצה לקנות כרטיס קצר (יש לי מקס' 28ס"מ בסונטה-1 הממודדת (מוד - איך אמרים בעברית חח)) , ולכן PCB שתוכנן מחדש 

עדיין , ספק חדש מעלה אפקטיבית את מחיר ה 1070.  

מה שמשאיר אותי בדילמה - 480 או 1060: 

קצר-ארוך ,  

תוספת צריכת חשמל במאמץ, 

נפח  8 מול 6 

DX12  

VR 

FREESYNC 

וכמובן , בלאק פריידי . 

פיספסתי משהו ?   

ותודה על התגובות !

IMG_0272.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

וואו.  אני זוכר כשמחשבי גיימינג נראו ככה. 

רוב כרטיסי הgtx 1060 הסטנדרטיים בהחלט יתאימו.  קצר משמעותית שקט ויעיל יש את הSC של EVGA.  גם הפשוט של Gainward צריך להתאים

(:

איך נראים כיום ?  זה מארז "עתיק", בלי הכנה ל"סידור כבלים", קרור מים עוד לא היה זמין לקניה אני חושב (מה שאתה רואה אני בניתי לפני איזה 14 שנה) , החלון והצבע זה שלי. אבל, תמיד הספיק לי מאוורר יחיד מאחור !  קצת קטן אבל עושה את העבודה. * אני מהותיקים מאד פה.

בדקתי והשוותי באתרי היצרנים.. רוב הכרטיסים 25ס"מ.  

ה SC מאד מאד מענין : גם קצר וגם OC.  מהיא אף מה FTW

GAINWARD.. התרשמתי שאין שם "כלום"  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה.... בהחלט מיוחד... אני עם מים התחלתי איפשהו באיזור 2006, אז נסיון לפני לא היה לי מעבר להתעניינות כללית. כן מכיר את סטנדרט הצנרת הדק במיוחד שהיה קיים עד אז לפני כניסת שלוש שמיניות למיינסטרים בזכות יצרניות כמו טרמלטייק.

בכל מקרה ל- SC רקורד נקי מתקלות, אז אין בעיה להמליץ עליו. הגיינווארד ממה שיצא לי לראות מקורר בצורה מעולה, ביחוד מייצבי המתח שלו שקיבלו גוף משלהם מתחת למאורר שם.

בכל מקרה שתי האפשרויות טובות למדי, והכי חשוב גם זולות יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

כן זה.... בהחלט מיוחד... אני עם קירור מים התחלתי איפשהו באיזור 2006, אז נסיון לפני לא היה לי מעבר להתעניינות כללית. כן מכיר את סטנדרט הצנרת הדק במיוחד שהיה קיים עד אז לפני כניסת שלוש שמיניות למיינסטרים בזכות יצרניות כמו טרמלטייק.

בכל מקרה ל-EVGA SC רקורד נקי מתקלות, אז אין בעיה להמליץ עליו. הגיינווארד ממה שיצא לי לראות מקורר בצורה מעולה, ביחוד מייצבי המתח שלו שקיבלו גוף קירור משלהם מתחת למאורר שם.

בכל מקרה שתי האפשרויות טובות למדי, והכי חשוב גם זולות יחסית

התרשמתי שגיינוורד זה לא הגיינוורד של פעם.. בכל מקרה הוא ארוך, כ 25סמ, וזה משפיע על האיוורור הפנימי במארז. הevga  בא עם OC וכיום המרווח ל"משחק" לפני שנוצרות בעיות חימום קטן אם בכלל. וגם בKSP אפשר 36 תשלומים.. ונראה מה יהיה ב BF.

תודה גדולה

צירפתי  מ2004 , עשיתי ניסויי / בלוקים לפני כן (גם פלטייה ומע' ממקרר ישן) , אבל זה נשאר איתי מאז . מיכל מים גדול במרפסת, תוספת חומר לשיפור הולכת המים עם מניעת אצות, ניקוי כל כמה שנים, והעסק עובד יופי , .

Picture 38.jpg

5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של djelectric

וואו.  אני זוכר כשמחשבי גיימינג נראו ככה. 

רוב כרטיסי הgtx 1060 הסטנדרטיים בהחלט יתאימו.  קצר משמעותית שקט ויעיל יש את הSC של EVGA.  גם הפשוט של Gainward צריך להתאים

eVga 1060 SC הגיע הבייתה.  1920x1080, DOOM4 ULTRA setting - חלק כמו עור של תינוק !!!

תודה 

החליף 660Tu AMP - בדיוק אותו form factor !  וכמו אז, בדיוק אותו השיקול של צריכת החשמל.

הספק סוחב בסדר גמור . מתחים "לפי הספר" . לפחות (מעט אחרי) ב5 דקות ששיחקתי .  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...