GTX 1070 ו 1080 של EVGA מתלקחים - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 1070 ו 1080 של EVGA מתלקחים

אורח נתנאל

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של none77

בכרטיס עם dual BIOS יש 2 ביוסים.

אפשר הסבר יותר מפורט?

אני עם 1080 FTW גרסת ביוס 86.04.17.00.80

מה אני צריך להוריד ולהתקין?

הבנתי שמי שמעדיף לא להתעסק עם הביוס יכול פשוט לעדכן מהירות דרך אחת התוכנות

ב Afterburner הוא מראה לי מהירות מאווררים נמוכה מן הסתם כי הוא לא במאמץ

איך אני משנה את המהירות שלהם רק למאמץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעויות אנוש קורות, גם בסדר גודל כזה. הבעיה פה זה לא רק הצד של היצרנית שנפגם להם השם מדבר כזה
 ומספיק שכמות כלשהי של אנשים לא יקנו בהשקה הבאה ויברחו לחברות אחרות - זה הצרות שהם מחפשים לתקן

כדי לשמור על הקהל שלהם. הבעיה היא שהפתרון לצרכנים הוא טיפשי. אנשים משלמים על מוצר כזה בין 450 ל 650

דולר +- ( מחירי חו"ל ) ולשלוח חבילה שעולה להם דולר בלחץ ולתת לצרכנים לפרק את הכרטיס ולמרוח וכו'.. זה פתרון לא

אידיאלי. למה בגלל טעות של שזו חתיכת טעות מבחינת ייצור - צרכנים צריכים לעבור את השטויות האלה ? צריך לתת חזרה את

הכרטיסים הבעייתים ולספוג את העלויות.. אם הייתי משלם סכום של 20-30 דולר על מוצר כזה אז הייתי יכול להבין. אבל מדובר במוצרים

שעולים אלפי שקלים. אני אישית מאוכזב מאיך שהם בחרו להתמודד עם זה למרות שלי היה לוקח פחות מעשרים דקות לעשות

את כל התהליך הזה.

גם העדכון ביוס בפני עצמו זה פתרון לא אידיאלי. למה שהמאווררים יעבדו במנוחה ? הכרטיסים תוכננו להיות במצב אפס עבודה עד

טמפרטורה מסוימת. על זה אנשים שילמו כסף כחלק מהחבילה שהם קנו כרטיס עם ACX מהדור הנוכחי.

טעות בסדר גודל כזה צריכה להיפתר ע"י מתן כרטיסים חדשים ללקוחות עם כרטיסים לא תקינים. זה לא בעייה במאוורר שכדאי

לסדר עם ביוס או דרייבר.

אני ממליץ פשוט לפנות ל ולקבל כרטיסים חדשים.. כל הפתרונות האלה בשביל מוצרים שעלו לכם הרבה כסף הם מקולקלים

מהיסוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

טעויות אנוש קורות, גם בסדר גודל כזה. הבעיה פה זה לא רק הצד של היצרנית שנפגם להם השם מדבר כזה
 ומספיק שכמות כלשהי של אנשים לא יקנו בהשקה הבאה EVGA ויברחו לחברות אחרות - זה הצרות שהם מחפשים לתקן

כדי לשמור על הקהל שלהם. הבעיה היא שהפתרון לצרכנים הוא טיפשי. אנשים משלמים על מוצר כזה בין 450 ל 650

דולר +- ( מחירי חו"ל ) ולשלוח חבילה שעולה להם דולר בלחץ ולתת לצרכנים לפרק את הכרטיס ולמרוח וכו'.. זה פתרון לא

אידיאלי. למה בגלל טעות של EVGA שזו חתיכת טעות מבחינת ייצור - צרכנים צריכים לעבור את השטויות האלה ? צריך לתת חזרה את

הכרטיסים הבעייתים ולספוג את העלויות.. אם הייתי משלם סכום של 20-30 דולר על מוצר כזה אז הייתי יכול להבין. אבל מדובר במוצרים

שעולים אלפי שקלים. אני אישית מאוכזב מאיך שהם בחרו להתמודד עם זה למרות שלי היה לוקח פחות מעשרים דקות לעשות

את כל התהליך הזה.

גם העדכון ביוס בפני עצמו זה פתרון לא אידיאלי. למה שהמאווררים יעבדו במנוחה ? הכרטיסים תוכננו להיות במצב אפס עבודה עד

טמפרטורה מסוימת. על זה אנשים שילמו כסף כחלק מהחבילה שהם קנו כרטיס עם קירור ACX מהדור הנוכחי.

טעות בסדר גודל כזה צריכה להיפתר ע"י מתן כרטיסים חדשים ללקוחות עם כרטיסים לא תקינים. זה לא בעייה במאוורר שכדאי

לסדר עם ביוס או דרייבר.

אני ממליץ פשוט לפנות ל EVGA ולקבל כרטיסים חדשים.. כל הפתרונות האלה בשביל מוצרים שעלו לכם הרבה כסף הם מקולקלים

מהיסוד.

אני מסכים איתך, גם אני מאוד מאוכזב מ-. קניתי  מהם כי יש להם שם טוב וחשבתי שלא יקרו לי דברים כאלו. יש לי שתי שאלות: 1 איך פונים ל- בארץ?

2האם הבעיה קיימת גם ב-SC? (בכל מקום אומרים תשובה אחרת ולא הבנתי אם גם לכרטיס שלי יש את הבעיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כרטיס עם 2 ביוסים לכן אתה יכול להתקין 2 ביוסים. רק תוודא שאתה מתקין לביוס הנכון.

אתה יכול להתקין רק לאחד, חשוב לוודא שמה שאתה מעדכן זה מה שכרגע מאופשר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה את זה, בשביל לראות את זה אצטרך לפרק את הכרטיס וזה משהו שלא בא לי ואין לי ביטחון לעשות

אני לא מבין למה לעזעזל אני צריך להתעסק בדברים כאלה שקניתי כרטיס בכזה מחיר זה מרתיח אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...