GTX 1070 ו 1080 של EVGA מתלקחים - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 1070 ו 1080 של EVGA מתלקחים

אורח נתנאל

Recommended Posts

אוקיי, התייעצי עם מישהו מהחנות שממנה רכשתי, המליץ לי להשאר עם הכרטיס הזה כי הוא ממש טוב ולהזמין את החלק

זה מה שעשיתי, שלחתי בקשה לחלק הזה

נקווה לטוב

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העדפתי גם להיות בראש שקט וללכת על הסטריקס אבל אין להם כרגע במלאי וכנראה שיקח הרבה זמן עד שיגיע..

עריכה:

חבל לי לפתוח דיון נוסף על שאלה כזו

בדקתי את המהירויות שעון ואני רואה שהכרטיס על 600+-

למה זה? ה 1080 FTW לא אמור להגיע על 1800-1900 מהקופסא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש FTW1080 ולא נראה לי שאטרח לחשוב על זה שוב פעם עד שהכרטיס ישרף, אם בכלל.

יש אחריות מלאה + אין מספיק מידע + כנראה שזה קורה כשעושים OC במארזים לא מאווררים + עוד צפויים עדכונים בנושא.

אם הייתי לקוח פוטנציאלי ברור שהייתי מחליף בינתיים לחברה אחרת אבל בגדול אני סופר דופר מרוצה מהכרטיס ואמליץ עליו לכל מי שישאל ברגע שהסאגה הזו תסתיים.

דבר נוסף, לדעתי מתנהגים יפה מאוד בינתיים, הגיבו כמו שצריך ונתנו פתרון מלא למשתמשים. סחטיין עליהם, זה לא משהו מובן מאליו בשנת 2016.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה לראות ש לוקחת אחריות ומספקת מענה וגיבוי מלא ללקוחות שלה. אני אישית הייתי כרגע מעדיף לרכוש כרטיס של יצרנית אחרת, כך שאני כנראה אקח את ה Gaming X.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי ש מציעים גם להחליף את הכרטיס בכרטיס החדש?

אם כן, יש למישהו את המקור לזה?

עריכה:

אני רואה שהם הוציאו גם את העדכון ביוס

http://forums.evga.com/Update-11416-with-NEW-BIOS-EVGA-GeForce-GTX-10801070-PWM-Operating-Temperature-Update-m2573491.aspx

יש שם שני קישורים

08G-P4-6286-KR - EVGA GeForce GTX 1080 FTW ACX 3.0 - Primary BIOS (86.04.3b.00.84) | Secondary (86.04.3b.01.82)

מה זה אומר ה Secondary BIOS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי את ה1070 מה אתם ממליצים לעשות?

0. לנטר את הטמפ', לפי מה שקראתי אין סנסור על הvrm ,הוא יכול להיות חם משמעותית מהמעבד.

1. לא לבדוק עם furemark[emoji1]

2. תקרא את הקישור 2 תגובות מתחתיך, כולל הקישור שבקישור לבדיקות שעשו עם עדכון ביוס והוספת פדים.

3. בגדול לטענת החברה העדכון ביוס שהם הוציאו מספיק, מן הסתם הוספת פדים תקרר עוד.

4.האפשריות שלך מאוד תלויות בכמה השקט חשוב לך, אם הגדלת הרעש לא משנה לך הייתי מעדכן ביוס וזהו.

5. אם הרעש חשוב הייתי מעדכן ביוס ושם פדים.

6. אם הרעש חשוב ואתה לא מוכן לשים פדים, לא לעשות כלום, סביר שלא תתקל בבעיה בעיקר עם המארז מאוורר.

7. הוספת מאוורר מכניס אוויר בצד המארז במידה ויש יכולה לעזור.

8. להפעיל אחריות אבל אז תצטרך לשלוח את הכרטיס ולחכות, לא ברור מהקישור אם החדשים מגיעים רק עם עדכון ביוס או גם עם פדים.

9. ניתן לשנות עקומת מאוורר עם,

evga precision, afterburner, speedfan.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...