שני מפרטים: נייח לגרפיקאי ב5K ונייח למתכנת ב4K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שני מפרטים: נייח לגרפיקאי ב5K ונייח למתכנת ב4K

Zinger777

Recommended Posts

היי,

חבר שלי מתעסק בתוכנות עיבוד דו/תלת מימד (פוטושופ, אפטר אפקטס, מאיה, אילוסטרטור וכד') והוא צריך נייח חדש.

אני מתכנת שצריך נייח חדש כרגע לא קריטי לי שהוא יהיה מיועד לגיימינג (אפשר בלי כרטיס מסך) אבל שתהיה לי את האופציה להכניס כרטיס ברמה של ה1070GTX אם ארצה בעתיד.

שאלון לנייח לגרפיקה:

1. מה התקציב המקסימאלי? 5000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? ממש מעט. 100-200.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: לא יהיה הרבה גיימינג כבד

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 23" FHD

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. יש צורך במקלדת ועכבר פשוטים

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא צריך מסך

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? לא חשוב, אבל עדיף שיהיה שקט אם אפשר.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא צריך תוכנות. צריך הרכבה

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. יש לי ניסיון טוב עם TMS, אבל אני פתוח לשמוע הצעות נוספות. מגורים באזור המרכז

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בבלאק פריידיי (כדי לנסות לחסוך עד כמה שאפשר)

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא חשוב

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אין

שאלון לנייח למתכנת:

1. מה התקציב המקסימאלי? 4000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות לחסוך עד כמה שאפשר.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500 שקל

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? - עבודה תכנותית, מספר מכונות וירטואליות (2-3)

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: הוא כרגע לא מיועד לגיימינג, אבל אולי בעתיד אשדרג אותו כדי שיהיה מיועד.

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. דיאבלו 3, באטלפילד החדש, מירוצי מכוניות

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). צריך גם 2 מסכים. אני חושב לקנות 1440P. מהן האופציות? עד 1500 שקל למסך (בנוסף ל4000)

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? הארדיסק, , כרטיס רשת , כונן דיסקים, מקלדת, עכבר, .

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 8. זה חשוב. יש עוד חברות כמו שעושות שקטים?

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא צריך תוכנות. צריך הרכבה

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. יש לי ניסיון טוב עם TMS, אבל אני פתוח לשמוע הצעות נוספות. מגורים באזור המרכז

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בבלאק פריידיי (כדי לנסות לחסוך עד כמה שאפשר)

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כן. כרגע אני חושב לא לקחת כרטיס כרפי בכלל (להשתמש במובנה של לוח האם). אבל אני רוצה בשעת הצורך שהספק ולוח האם יוכלו להתמודד עם כרטיס גרפי חזק כמו ה1070GTX.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: כרגע המחשבה שלי היא על I7 6700, 16GB RAM . אני בכיוון הנכון?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט לגרפיקה אונליין/אופליין, גיימינג 1080P/60FPS.

חריגה של 224 ש"ח מהתקציב.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:
Intel i7-6700 3.4Ghz(4.0Ghz Turbo) Skylake LGA1151 Tray
כמות: 1 - מחיר: ₪1488

קירור למעבד:
Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2
כמות: 1 - מחיר: ₪143

לוח אם:
Asus H170 PRO USB3.1
כמות: 1 - מחיר: ₪587

מארז:
Ippon Falcon ATX + FSP HYPER 600W - בקניית מחשב חדש בלבד
כמות: 1 - מחיר: ₪470

זיכרון:
DDR4 8G 2133Mhz CL14 1.2V Kingston HyperX Fury Black
כמות: 2 - מחיר: ₪241

כרטיס מסך:
Palit GeForce GTX 1060 Dual 6GB GDDR5 VR Ready
כמות: 1 - מחיר: ₪1299

קשיח למחשב שולחני:
בקניית מחשב חדש בלבד- Samsung SSD EVO 850 250GB!
כמות: 1 - מחיר: ₪460

קשיח למחשב שולחני:
Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3
כמות: 1 - מחיר: ₪237

מקלדת:
OKLICK Keyboard USB BLACK ENG/HEBREW Retail
כמות: 1 - מחיר: ₪27

עכבר:
Optical Mouse 200 Black Microsoft
כמות: 1 - מחיר: ₪31

הרכבה:
הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה
כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪5224

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה
מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 5120 ₪ 

מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
http://www.tms.co.il/preview/spec/1jtdwgbk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אומרים את מה שאמרתי, התקציב לא מספיק, נא להגדילו.

זה לא ענייני או עניינך מה מצב הכיס של מי שלא יהיה.

זה כן מענייני לא לתת מפרטים חצי אפויים / לא מתאימים רק בגלל שמישהו קבע תקציב מסויים וזהו. ומה אח"כ ? שישבור את הראש , העיקר לא חרג מהתקציב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קבע שמפרט עם מעבד I7+16GB לא מספיק לעבודה על AFTER EFFECT...?:s07:

ברור שיש תחנות עבודה עם תג מחיר של 29000 ש"ח, אני אישית אפילו המלצתי על תחנות כאלו למי שהוא מקצועי ומתפרנס מזה.

אבל... זה לא אומר שמחשב עם מפרט של I7 לא יעשה את העבודה פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...