החבר'ה הרעים: Mafia 3 מצליח לעצבן את הגיימרים (עודכן) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החבר'ה הרעים: Mafia 3 מצליח לעצבן את הגיימרים (עודכן)

yonatan.mendelson

Recommended Posts

היה לי בהזמנה מוקדמת, הופתעתי אתמול בלילה כשראיתי שלא עובר 30FPS. חיפוש בגוגל אישש לי את החשש... אז הפסקתי לשחק אחרי 30~ דקות ויחכה לעדכון שאמור לצאת היום או מחר. על פניו מהקצת שיצא לי לשחק נראה כיף ולא כבד בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם אבל אני מבסוט :) המשחק עובד לי על הגדרות מקסימליות, חלק ובלי בעיות עד כה. אם יהיו שיפורים אני לא אתנגד להם אבל בהתחשב בעובדה שהמחשב שלי הוא לא בדיוק שיא הטכנולוגיה, והמשחק רץ מעולה, אין לי תלונות. (i5 3470 @3.8ghz עם 7970 מואץ ). כנראה כל החברה שקנו כרטיס מסך ב2200 שקל ולא מריצים את המשחק על 29082098 FPS מרגישים קצת מקופחים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך דברים כאלה עדיין קורים??? לא היו מספיק מקרים בעבר כדי ללמד את המפתחות (במיוחד כאלו של משחקי AAA עם תקציבים לא קטנים בכלל) מה קורה למשחקים חצי מושקעים בעולם האינטרנט של היום?? באמת מעניין אותי מה עבר לאנשם שם בראש.... כאילו הם ישבו ובדקו את המשחק ואמרו "שמע יש פה כמה בעיות קטנות אתה חושב שאנשים ישימו לב? לההההה עזוב אותך יהיה בסדר.... מקסימות נתקן את זה במהלך הדרך אחרי שאנשים כבר קנו את המשחק"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה מישהו יודע מה הולך עם הביצועים הגרפיים של המשחק השבור הזה? אחרי העדכון שיצא אתמול אני עם 1060 לא עובר 50fps בלי anti aliasing... אם אני שם את כל ההגדרות על low מקבל 70fps

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם אבל כבר פרצו את המשחק ויצא הפאץ' שאפשר לשחק על כמה פריימים שרוצים בלי הגבלה של המשחק ואני מרוצה. המשחק עצמו חמוד לאללה במיוחד שהוא בחינם.. לא הייתי משלם עליו 60$ לפני DLC ושטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

980ti לא מחזיק מי יודע מה ב1440P. יש לי ממוצא של 53~ FPS, מילא היה נראה טוב... הבעיה שהמשחק נראה פשוט לא טוב. טקסטורות נמוכות, צללים מכוערים, ולא יודע אם שמתם לב אבל השמים נראים פשוט 2004. יש למשחק נטייה לתקוע את כל המחשב ולרסט אותו אחרי 30 שניות בלי הזהרה. מבחינת משחקיות, חוץ מהגליצ'ים שגם אני נתקלתי בהם (כולם) סך הכל לא רע, חוזר על עצמו אבל לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק עובד לי חלק על gtx770 על הגדרות מקסימליות לא עשיתי בדיקה של fps אבל בהתחלה הרגשתי את התקיעת לפני הפאט'ץ והפסקתי לשחק ועכשיו הכל מושלם אני יכול לספר לכם למרות שהם עשו פאשלה עם הfps המשחק עצמו מצוין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...